24 jún 17, 03:55:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796042 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1815 Dátum: 12 nov 15, 21:35:29 »

Ugyan már. Kishi köztudottan szimbólum függő. Evidens, hogy ellő egy vizuális elemet többször is. Mosolyog
Nem hinném, hogy ebben van tudatosság a részéről.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1816 Dátum: 12 nov 15, 21:35:50 »

Aki idôben lefekszik, az nem kerül genjutsuba mint ahogy Gohan se változott soha Oozaruvá, amíg a szülei mindig lefektették idôben Mosolyog

Dani: és ez szerintem nagyon király a Naruto mangában, pl. Sasori, Kisame öngyilkossága, vagy Hidan felrobbantása, Kishi talán legnagyobb erôssége.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 15, 21:47:29 írta malakian213 » Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1817 Dátum: 12 nov 16, 00:42:40 »

Meg ez a Mugen Tsukoyomi is kicsit ködös... A holdon keresztül akar illúziót használni az egész világra, de... A hold csak este van fönn.  Meg mi van a világ többi felével, ahol közben épp vígan süt a nap? Vagy világ alatt csak a ninja világot érti, a bolygó többi része meg le van ejtve?
A naruto világ földrajzáról nem tudunk semmit, nem feltételezhetjük, hogy egy hozzánk hasonló bolygón laknak, kishi azt írta mindenkire kiterjed, szóval mindenkire kiterjed.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 00:45:54 írta viktor6665 » Naplózva

csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #1818 Dátum: 12 nov 16, 09:57:58 »

Bármit feltételezhetünk arról, amiről semmit sem tudunk, ráadásul a Hold nálunk sem csak este van fönn. A mangában viszont az van, amit a "főnök" mond és kész!
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1819 Dátum: 12 nov 16, 10:09:37 »

Én remélem h a bijuuk tudata megmarat kíváncsi lenék akkor Obito és Marika h reagálna rá.
Meg hát Narutoék így is hátrányban vannak ellenük.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1820 Dátum: 12 nov 16, 14:19:31 »

Biztos hogy megmaradt...És naruto oldalára fog állni,mert még valahol ott bujkál a juubiban az a 7 jinchuuriki meg a bijuuk tudata.Ha nem fog menni erővel,biztos ez lesz.A holdat szerintem is csak *szimbólum képp rajzolja fel mindig kishi,hogy a hold szem tervet és rikudou-sennint emlékeztesse. Nevet Osztá azt a sok csakrát meg benyalja a kyuubi.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 14:20:38 írta dreamfolow » Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1821 Dátum: 12 nov 16, 16:45:48 »

Ez a fejezet nagyon tetszett, pontosabban ez is! Nevet Madara meg nagyon laza, csak ennyi hozzáfűznivaló, Dreamfolowal egyetértek, nyilván nem véletlen, hogy megtanulta a neveit, ha most még nem is de a későbbiekben kamatoztatja az új ismerettségeit. Esestleg előfordulhat, hogy Madara valahogy irányítása alá vonja a Juubit, mert túl nyugodtnak tűnik, nem hiszem, hogy csak a feltámasztásig tervezte el a dolgokat... Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1822 Dátum: 12 nov 16, 17:24:59 »

Madara nem akar Narutóék ellen a Juubival harcolni. Ő Jinjuuriki szeretne lenni, amihez annyi kell hogy a Bee ellen használt fatechnikával lefogja és magába pecsételi a Juubit. Ezért nem is számít az hogy most ki mellé fog állni a 10farkú. Jelenleg Narutoék helyzete még rosszabb, mert meg kell akadályozniuk Madara pecsételését, miközben Tobival szórakoznak. (Szórakoznak, mert Kakashi a másik dimenzióban nem Raikirit vagy vmilyen komolyabb technikát használt, hanem megsimogatta Obitot, ráadásul visszajött, így most ismét jöhet a szenvedés. Többek között az ilyen hülyeségek miatt nem tetszett a fejezet.)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 17:25:53 írta CsukiIce » Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1823 Dátum: 12 nov 16, 20:14:07 »

Madara nem akar Narutóék ellen a Juubival harcolni. Ő Jinjuuriki szeretne lenni, amihez annyi kell hogy a Bee ellen használt fatechnikával lefogja és magába pecsételi a Juubit. Ezért nem is számít az hogy most ki mellé fog állni a 10farkú. Jelenleg Narutoék helyzete még rosszabb, mert meg kell akadályozniuk Madara pecsételését, miközben Tobival szórakoznak. (Szórakoznak, mert Kakashi a másik dimenzióban nem Raikirit vagy vmilyen komolyabb technikát használt, hanem megsimogatta Obitot, ráadásul visszajött, így most ismét jöhet a szenvedés. Többek között az ilyen hülyeségek miatt nem tetszett a fejezet.)


Nos ucssó idézetedel egyett értek,bár Obitot csak a saját szemével tudják ütni,anélkül semmi esélyük(max kicsi jó reflex).De nekem ugy tünne mintha  játszana csak.Madara szerintem nem fogja hagyni megöljék Obitot saját tanitványaként tekint,aki segitet tervében.
Nos kiváncsi leszek,hogy mi sül ki belöle....
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1824 Dátum: 12 nov 16, 20:22:16 »

Mindegy Madarának, hogy Obito túléli-e, sőt, még be is kavarhat neki, talán a legnagyobb fenyegetést Obito jelenti most a tervére.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1825 Dátum: 12 nov 16, 20:29:34 »

Szerintem Madara Obito-t csupán egy hasznos, de szükség esetén eldobható eszköznek tekinti. Valószínűleg habozás nélkül megölné vagy feláldozná őt ha az érdekei úgy kívánják. És szerintem ez fordítva is igaz. Obito se hullatna könnyeket ha meg kellene ölje Madarát, vagy ha Madarát a szeme láttára ölnék meg.
Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1826 Dátum: 12 nov 16, 22:12:52 »

Obitot nem is nagyon érdekli Madara ahogy én is megfigyeltem mert neki csak az számít hogy a tervet véghez vigyék mert a cél közös , ha annyira akarta volna akkor nem Kabuto támasztotta volna fel Madarát hanem Obito tette volna meg de ő úgy volt vele egyedül is véghez tudja vinni..
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1827 Dátum: 12 nov 17, 06:24:19 »

Az a kis konflikt az elején is azért volt madara és obito között ,mert nem élesztette fel obito.Hát ez ugye kitudotott ,kabutonak hála. Meg hát "kellet" volna Nagato,így meg pont kapóra jött Kabuto hogy felélessze madarát. Végülis az eredmény ugyanaz Nevet Ez tuti,hogy egyik se hezitálna ha a terveik érdekében valakit megkéne ölni,akárkit...De hát mivel közösek az érdekeik,madarának meg obitonak ,ezért kicsi az esélye hogy hajba kapnak.Max ha átigazolt narutoékhoz,és megtért.Most már úgy vagyok hogy várom a köv fejezetet,szerintem innentől nagyon érdekes lesz.Eddig ez nem mondható el,sőt eléggé semmilyen volt eddig a manga,de mint Kishi is leírta most kezdődik majd a főműsor. Pojén remélem is...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 06:25:55 írta dreamfolow » Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #1828 Dátum: 12 nov 17, 09:01:26 »

Háá...észrevettem Kishi sensei egyik bakiját:)) http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/592/4 Sasukénak itt már rég megvolt az EMS de itt csak MS-t rajzolt a Sensei:D
Naplózva

Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1829 Dátum: 12 nov 18, 13:13:24 »

Madara nem akar Narutóék ellen a Juubival harcolni. Ő Jinjuuriki szeretne lenni, amihez annyi kell hogy a Bee ellen használt fatechnikával lefogja és magába pecsételi a Juubit. Ezért nem is számít az hogy most ki mellé fog állni a 10farkú. Jelenleg Narutoék helyzete még rosszabb, mert meg kell akadályozniuk Madara pecsételését, miközben Tobival szórakoznak. (Szórakoznak, mert Kakashi a másik dimenzióban nem Raikirit vagy vmilyen komolyabb technikát használt, hanem megsimogatta Obitot, ráadásul visszajött, így most ismét jöhet a szenvedés. Többek között az ilyen hülyeségek miatt nem tetszett a fejezet.)


Nos ucssó idézetedel egyett értek,bár Obitot csak a saját szemével tudják ütni,anélkül semmi esélyük(max kicsi jó reflex).De nekem ugy tünne mintha  játszana csak.Madara szerintem nem fogja hagyni megöljék Obitot saját tanitványaként tekint,aki segitet tervében.
Nos kiváncsi leszek,hogy mi sül ki belöle....

Obito sztem a mostani Naruto ellen is elvérezne. Hiába a technikája, ha valaki gyors, mint a 4. hokage, akkor Obito elég keveset tehet. Naruto is és a Raikage is el tudná gyepálni. Itt Madara jelenti az igazi fenyegetést, Obito nem több, mint egy báb, akire ha nincs szükség egy csettintéssel eltörli a föld színéről.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!