24 ápr 29, 11:28:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Road to the Naruto movie  (Megtekintve 5619 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Dátum: 12 júl 25, 03:36:09 »

http://mangahead.com/Manga-Collections/Special-Collections/Naruto-Road-to-the-Naruto-Movie-English-Scan

Ez a manga bemutatja az új film előzményét. Lássuk, mi is tobi terve...

Élvezzétek, egyenlőre angolul. Akatsuki fanok örülni fognak a végnek Mosolyog
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1 Dátum: 12 júl 25, 22:50:04 »

Jóvolt Nevet...de azt nemértettem mivolt naruto torolkozojevel,valami rávolt ragadva vagy túl rovid volt ?xD Csórikám  mekkorát kapott a fejére...:\
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2 Dátum: 12 júl 26, 00:00:39 »

Ennek az értelmetlen fejezetnek egyedül a vége volt értelmes.A teljes akatsuki ,remélem a movieban is végig jelen lesznek.Reméltem hogy lesz valami történés kis morzsa a storyról ,de semmi ,annyit tudunk meg hogy Tobi valami mini tsukoyomit akar csinálni.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3 Dátum: 12 júl 26, 05:11:00 »

Annyira nem értelmetlen az. Megmutatja kishi, hogy hogy képzeli el a HOLD SZEME terv utáni világot. Ami annyira nem is rossz.
Szerintem a legjobb movie fog kisülni ebből. És ha még látunk régi arcokat (pl hidan) az külön jó pont.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 júl 27, 11:18:15 »

Köszönjük!!

Sajnos angol... de lesz ez még így se.  Nevet

Ezek szerint Tobi megmutatja Narutonak, milyennek képzelné el azt a világot, amit beakar teljesíteni, de hogy hiteles legyen, egy olyan párhuzamos dimenzióba küldi, ahol él a családja... mondhatom tud valamit  ikszdé ennek én se tudnék ellenálni.

Viszont nézzétek megtaláltam azt a képet, ahol Shizunenak nagy melle van míg Tsunade jó kislány lett  ikszdé ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5 Dátum: 12 aug 01, 21:19:59 »

Azért ez  a Hinata bejön, ilyenre kellett volna a "normális" Hinatát csinálni! Nevet Ez lesz biztosan a legjobb movie Mosolyog
Naplózva

Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #6 Dátum: 12 aug 03, 02:48:57 »

Azt hiszem ezt a moviet fogom a legjobban várni.   Nevet Egy igaz  kis vérfrissítés a sorozatnak..   Nyelvesít Mindez mellett Hinata új személyiségére leszek nagyon kíváncsi. Aminek meg  külön örülök, hogy benne lesz az Akatsuki!  Nevet  Nevet  Nevet  Jó lesz újra viszontlátni a régi szereplőket. Amióta likvidálták őket, azóta valahogy nem az igazi, bár is szerintem.  ikszdé
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 12 aug 03, 07:48:11 »

Moderátor:
Ebben a témában szorítkozzunk ennek az egy mangarésznek a kitárgyalására. Magának a mozinak van saját témája itt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #8 Dátum: 12 aug 20, 17:08:57 »

@dreamfolow Naruto nadrágján szerintem Sakura melltartója látható  Nyelvesít Kishi egy csöppet elengedte magát  Nevet Egyébként minőségi lesz szerintem a  film, így hogy ő (Kishi) tervezte a karaktereket meg a történetbe is volt beleszólása. Na majd kiderül.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!