24 ápr 29, 10:35:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach duma téma  (Megtekintve 33484 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #75 Dátum: 14 feb 19, 12:45:26 »

Igen, az elején ezt mondta Ishida. Ez csak azért lehetett mert ő így tudta. Valószínűleg a földön élő quincyk tényleg csak ezeket a technikákat használták. Ezek a mostani quincyk viszont mások, fejlettebbek Bachnak köszönhetően aki rövid ideje van még csak köztük. Az általuk használt technika mint a félelem (meg a többi) nem quincy technika hanem saját, egyedi képesség. Ez csak felerősödött Bachnak köszönhetően.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #76 Dátum: 14 feb 20, 20:07:31 »

Köszi a választ.. Lenne még valami. Akor Bach micsoda? Qvinsi? Nem igazan hasolit rajuk az adotságai miat. Meg szerintetek Bleach és Bach név közöt van valami közös? Olyan mintha az író végig tervezte volna a qvinsik jövetelét.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #77 Dátum: 14 feb 20, 20:53:47 »

Erre te is megtalálod a választ ha néhány mangát visszaolvasol. Bach semmi más mint az első quincy és minden más quincy őse. Azok a quincyk akik valaha és akár ma is harcolnak az ő erejét használják. Ha az adott illető (quincy) meghal akkor az általa adott erő visszaszáll belé.

A két név között nincs kapcsolat. A góré quincy neve Juha Bach. Ezt találta ki Kubo.

A quincy dolog biztos, hogy a fejében volt, hiszen több utalás is volt a korábbi szakaszban. Ilyen formájú megvalósítása viszont nem gondolnám, hogy annyival előre tervezett lett volna. Szerintem valahol ott vagy akkortájt gondolhatta ki ahol Ichigo számára elhangzott az az ominózus elszólás. "Te egy shinigami és egy ....... gyermeke vagy". Szóval ezen a tájékon gondolom én, hogy Kubo elgondolkodott a folytatás vezetésén.
Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #78 Dátum: 14 márc 30, 16:23:05 »

Azt hallotam a quincyk között két faj van ez igaz?
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #79 Dátum: 14 ápr 10, 13:36:44 »

Ha a quincyesített arrancarokat nem számoljuk akkor csak inkább "alfajok" hasonlóan a hollow/shinigami rendszerhez. :hmmm?:Mondjuk ez inkább erőszint és típus különbség.


Nem tudtam hova tegyem,ezért itt kérdezem:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/576/1
Az itt leírt Mobil játékról tudtok valamit?
Példáúl azt hogy milyen,hol van fönn stb.
Naplózva

Jakkapls
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #80 Dátum: 14 máj 03, 09:38:29 »

Sziasztok! Én most kezdtem el nézni a sorozatot és nagyon tetszik, csak annyi kérdésem lenne, hogy ezeket a "fillereket" pl a :
                -Bount filler Arc: 64-108
                -Amagai Shusuke filler Arc: 168-189
                -Zanpakutou Filler Arc: 227-265
                -Megszálló sereg filler Arc: 311-341

ezeket érdemes megnézni, vagy ne is pazaroljam rá az időmet és haladjak a storyval?
   A választ előre is köszönöm.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #81 Dátum: 14 máj 03, 10:35:49 »

Nézd. Ez mindenkinek más. Véleményem szerint érdemes megnézni mert ez mind egybefüggő történeteket alkotnak és aránylag jók is. Némelyik nagyon is jó sok más nagy anime filléreihez képest. Másrészt a történet ezekkel teljes ha animeként nézzük. A döntés a tied és neked kell értékelni a végén, hogy megérte vagy nem?
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #82 Dátum: 14 máj 03, 11:13:38 »

Szerintem érdemes megnézni,mivel a fillerek többségébe a bleach mangakájának,Tite Kubo-nak is nagy beleszólása volt.Pl. a zanpakuto-s fillerben Ő tervezte a karaktereket+a történet írásba is besegített.Arról nem is beszélve hogy ezek egybefüggő történetek,ilyet nem sok animénél látsz.
Többnyire jól beleilleszkedik a történetbe,de ha jól emlékszem volt 1 filler arc (pont a zanpakutos) ami épp az eredeti,manga vonalán haladó arcot szakította félbe,szó szerint.De mondjuk ezt meg lehet nézni utána is,miután ledaráltad azt az arcot,amit félbeszakított.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #83 Dátum: 14 máj 04, 11:02:44 »

Szerintem teljesen megéri őket végignézni. Főleg, hogy megmertek olyat lépni, hogy filler karakterek benne maradtak az anime további részeiben (sőt még nyitányaiban, zárányaiban is). Persze az eléggé megosztó, de szerintem így kell fillert csinálni, nem úgy, hogy lement egy egész és mintha mi sem történt volna.

Ezért jobban kivehető a Bleach arcközpontúsága, és nem olyan "váratlan" az utolsó arc ami mangában rövid volt és az Aizenes egészhez viszonítva "felesleges". Animében teljesen jól átjön.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #84 Dátum: 14 máj 04, 15:12:23 »

Igen megéri megnézni őket.Igaz a bountos szál még egy kicsit gyengébb,de még az is bőven vállalható.
Aki nem olvassa a mangát azt a Bount és a Megszálló sereg arc(ez az egyik kedvencem) kacsint ki sem fogja zökkenteni az eredei szálból.Szinte tökéletesen passzolnak is.
Legjobban viszont Zanpaktous lett megvalósítva.Legalábbis Muramasa legyőzéséig.Utána már elég zavaros.

A lényeg hogy mindegyik hozzáad valamit az Anime világához amivel nem csak simán több lesz. Mosolyog

Ha javasolnom kéne az utolsó 2 Filler arc éri meg a legjobban. kacsint
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #85 Dátum: 14 júl 22, 16:26:17 »

Bleach póló dizájn nyertesek:
http://contest.welovefine.com/contest/79-bleach-design-contest-winners#.U86CObEz3e7

Elég jók lettek.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #86 Dátum: 14 júl 22, 17:04:36 »

Egész jók,főleg az első.
Először fel se tűnt hogy épp zuhanó Ichigo az.Lehet a Ginjou elleni jelenet csak díszítve.
Feketében kéne vörös aurával. Nyelvesít

Vagy pedig egy ilyen:-Először úgyis hollow maszknak hittem az egyiket.
http://www.kephost.com/images/2014/07/22/9495aabd15b709fa6c4ea39e1fcdb99e-d3dt4xk.jpg
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #87 Dátum: 15 jan 04, 19:08:53 »

Boldog új évet kíván Kubo!
http://img.ly/AOEN
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Besoka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #88 Dátum: 15 jan 04, 21:35:21 »

Hali! Kérdésem lenne Mosolyog. Valaki aki vágja a témát nyugtasson meg..  Nevet Bleach-et nemrég kezdtem el nézni, és nem is nagyon olvasgatok utána, meg semmi ilyesmi, mert nem akarok magamnak spoilerezni, mert akaratlanul is beleszaladnék.. Szóval, 167.rész megvolt amikor Ichigo legyőzte Grindzsot, és utána a következő rész a 168 ugy folytatódik mintha mi sem történt volna.. Tehát nem tudjuk meg hogy mentek el onnan, mi lett Chaddal. és Rukiával... Csak nem erre számítottam. Lehet késöbb kiderül.. Csak most igy hirtelen.. Eddig a lelkek világában mindenki be volt fosva mi lessz a lélekbontóval. Ezekben a részekben meg halál lazán mennek jobbra balra, és pátyolgatják a kis szöszi hercegnőt.. Nevet Szal ennek igy kell lennie? Vagy most WTF????  Pirul  Nevet Köszi a válaszokat!
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #89 Dátum: 15 jan 04, 22:00:51 »

Igen. Oda be lett téve egy filler évad minden előjel nélkül. Az nem kapcsolódik a fősztorihoz, szóval akár ki is hagyhatod. A történet a 190-ik részben kapcsolódik vissza a rendes sztorihoz HM-ba. Annak az első fele ilyen "az előzőrészek tartalmából" ismétlő, de a második fele már rendesen folytatódik.

Előre szólok, hogy egy ugyan ilyen filler évad lesz a 227-es résztől. Az egészen a 265-ig tart, szóval a 266-os lesz újra a fősztori.
Zavaró, hogy mindig a legizgalmasabb részeknél teszik be a fillereket, viszont a Bleach elég jó fillereket tud magának, szóval megéri megnézni őket. Például a Bount-os történet szál is filler volt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!