24 szep 27, 14:14:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 954 955 [956] 957 958 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1131555 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #14325 Dátum: 13 feb 27, 17:38:52 »

Hajrá, én szurkolok Micsudi.

Nekem is jól alakulnak a dolgaim.. eddig. Nevet
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #14326 Dátum: 13 feb 27, 19:53:38 »

ohhohóó ikszdé a nyári thai box edzésem volt nagyon kemény... 6 napon keresztül napi 2 db 2 órás edzés és emellett az edzések sokkal keményebbek voltak mint itthon, a 2. nap végére szó szerint rosszul voltam annyira fájtak a kezeim és semmihez nem volt kedvem, 4. napra még rosszabb lett 5. nap második edzéséig megint szarabbodott aztán aznap este-éjjel már kezdett javulni Nevet 6. napra már sokkal jobb volt 7. nap pedig már semmi bajom nem volt
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14327 Dátum: 13 feb 27, 19:56:28 »

És igeeeen meghúztam a vállam 2 hét pihi..  semmi vállgyakorlat és nem emelhetek fej fölé pihentetés....  
Sokat akartam hirtelen.... Franc egye meg azthittem bírni fogom....... Dühös vagyok a vállamra...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14328 Dátum: 13 feb 27, 21:10:42 »

Voltam az ítélőtáblán tárgyalást látogatni, rablás bűntette volt játékfegyverrel a postást 7 évet kapott, csávó jól eltervezte, de veszte az lett, hogy utána kocsmába beivott és eljárt a szája egy ismerősének, az meg elmondta egy másik ismerősének, aki véletlen rendőr volt civilben Nevet Tanulság: ha valamit csináltok NE menjetek utána kocsmába!!!!!!! Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14329 Dátum: 13 feb 27, 21:16:11 »

Atya ég, ez is mennyire botcsinálta egy bűnelkövető volt. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14330 Dátum: 13 feb 27, 21:16:16 »

Syzy, te is értelmes emberekkel fogsz még találkozni az életed során. Nevet
Csak a megrázkódtatásokra próbálnak felkészíteni a főépületben. :DD
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14331 Dátum: 13 feb 27, 21:20:10 »

Isteneeeeem ikszdé ilyen sötét rablót ikszdé ha ilyet csinálnék senkinek nem szólnék ikszdé még a pénzt is lassan költeném nehogy gyanús legyen hogy hoppá ennek hirtelen pénze lett vajon honnan ...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14332 Dátum: 13 feb 27, 21:32:35 »

Főépületben csak bölcsészeket látok, de igazad van az is elég megrázkódtatás Nevet pl amikor előző évben épp rendelt könyvemre várok a könyvtár előtt és hallom, hogy Shakespeare életéből meg műveiből vizsgáznak mellettem, hát azt nem lehet leírni amiket ott hallottam xD de nem bírnám sokáig ott az biztos Mosolyog

egyébként 130 ezret vitt el a postástól, mondjuk ha nincs pénzed, és adós is vagy akkor az is rengeteg pénz, de azért 7 évet érted Nevet ( mondjuk abból leveszik az előzetes idejét ), jah és az elkövetés 2007-es...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14333 Dátum: 13 feb 27, 21:40:18 »

ám csávókám indítékáról lehet tudni valamit?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14334 Dátum: 13 feb 27, 21:42:49 »

Nekem egyszer a főépületben lévő könyvesboltba kellett mennem valamiért, és ha már ott voltunk, beültünk "kajálni" is a büfébe... Teljesen kiakadtam, minden olyan olcsó volt. Nálunk ugye több a külföldi, mint a magyar és az ő pénztárcájukhoz mérik az árakat, szóval simán vehetsz kávét 400 forint fölött. Nevet
De megörültünk, hogy a főépületben milyen olcsó minden, aztán két falat után rájöttünk, hogy a minőség is olyan (rossz). Nevet

 És melyik napon is vagy ott? Ilyenkor vigyázz, a gonosz aurám még kierjedtebb, gondolj bele, hogy nagy valószínűséggel 200 méterre sem vagy tőlem.

Ma reggel meg három ázsiai mellé ültem le, és nyugodtan elkezdtem Narutot olvasni. Egy idő múlva kezdett zavarni, hogy elég feltűnően néztek, aztán amikor megszólaltak, és valami "nagamu koro ku blabla" hülyeséget böfögtek fel, rájöttem, hogy miért.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 21:53:39 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #14335 Dátum: 13 feb 27, 21:51:41 »

Jaja. A munkahelyemtől néhány percre van a mercédesz gyár. Emlékszem mikor elsőnek jöttek a németek és megnézték az étlapot röhögtek az árakon. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 21:52:12 írta Stance » Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14336 Dátum: 13 feb 27, 22:00:43 »

Emlékszem nyáron nyugatiban voltam és pont előttem futott be egy teljes vonat holland, persze mind a szigetre ment, de érdekes volt látni őket Nevet csak mert gondolom ők is röhögnek az árakon.

Indíték pedig nincs pénze és még tartozik is, egyébként bevallott mindent. Mármint nekünk felolvasták az első fokú eljárás részleteit, mert tanít minket a bíró Nevet de nem nagyon mentünk bele részletekbe itt nem az volt a lényeg.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 22:03:29 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14337 Dátum: 13 feb 27, 22:03:53 »

Jah, nekem egy ismerősöm Brüsszelben él, és hát néha meséli, hogy ott milyen árak vannak. Mondjuk az tudtommal egész Európa egyik legdrágább városa, na de akkor is. És nem csak az ilyen dolgok, hogy cigi, meg hasonlók, hanem alap élelmiszerek is rohadt sokba vannak. Ha hazajönnek Magyarországra, kb már csodálkoznak, hogy ennyi pénzért is lehet még mondjuk kávét kapni. xD Persze ez enm azt jelenti, hogy nálunk nagy olcsóság lenne, a fizetésekhez viszonyítva biztos nem.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #14338 Dátum: 13 feb 27, 22:06:29 »

Nah az utolsó mondat utolsó felét külön köszönöm. Nem kellett a számat rágnom.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14339 Dátum: 13 feb 27, 22:08:45 »

Voltam az ítélőtáblán tárgyalást látogatni, rablás bűntette volt játékfegyverrel a postást 7 évet kapott, csávó jól eltervezte, de veszte az lett, hogy utána kocsmába beivott és eljárt a szája egy ismerősének, az meg elmondta egy másik ismerősének, aki véletlen rendőr volt civilben Nevet Tanulság: ha valamit csináltok NE menjetek utána kocsmába!!!!!!! Mosolyog
Én a Miskolci Megyei bíróságon voltam anno az osztállyal egy tárgyaláson (lopás és abból kifolyólag bekövetkezett verekedés miatti ügy), és az ipsék (voltak vagy öten) előállították őket mert nem mentek maguktól arra hivatkozva hogy nincsen pénzük a vonatra, de amúgy a kocsmából hozták őket a városba.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 954 955 [956] 957 958 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!