24 okt 05, 20:56:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 940 941 [942] 943 944 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1136746 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #14115 Dátum: 13 feb 20, 01:07:33 »

Tőlem lehet szürke alien is Nevet nekem édes mindegy.

Gdat.. looool... számító egy alak vagy.

Márciusra tervezünk egy rövid estit. Részleteket nem mondok.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14116 Dátum: 13 feb 20, 01:08:12 »

Na igen. Például a kutyás meg is lepett.

Engem csak két dolog vonz a rangokban. Az egyik a küldött kép, a 6000 hsz azért elég messze van. A másik meg a végtelen számú PÜ hely. Utálom őket törölgetni. De ehhez is el kellene érni az 5000 hsz-t... Még 5 év. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14117 Dátum: 13 feb 20, 01:09:25 »

Engem az, hogy nem világít fehéren az az egy üres rublika. Nevet
Pedig a kutyás tényleg így van. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14118 Dátum: 13 feb 20, 01:21:05 »

Én nem vagyok hsz vadász Mosolyog sosem voltam. anno a rangok hsz túltengést szültek ezért voltak egy ideig offolva.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14119 Dátum: 13 feb 20, 01:24:41 »

Igen, úgyhogy pszt. Nehogy elvegyék őket miattam. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #14120 Dátum: 13 feb 20, 01:49:01 »

Te lennél az utolsó aki miatt elveszik. Mosolyog annyira azért nem vagy fontos kicsi Dzsídat.
De pszt Nyelvesít
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #14121 Dátum: 13 feb 20, 05:12:54 »

Az előző témához: ha jól értem, ti a sorkatonaság előnyeit ecseteltétek, és hogy egy-két vasalthajú fiúcskára mennyire rá is férne az egész, hogy végre embert faragjon belőle, nos... Nem tudom, észrevettétek-e, de ti is fiúk vagytok, és ha azt visszahoznák, ti is mennétek. És nem biztos, hogy az mindig a leggyengébb láncszem, aki annak tűnik, és így a fordítottja is, a legnagyobb szájú egyének is lehetnek totál puhapöcsűek. Plusz a sorkatonaság egy nagy f*szság volt, a számtalan előnye mellett a legnagyobb hátránya, hogy a fiatalokat évekre, hónapokra olyan közegbe kényszerítették, amire egyáltalán semmi szükségük nem volt, mégis ki nyerne meg napjainkban (éveinkben) csatát emberekkel? És az alkoholizmus mellett sokkal durvább személyiségtorzító hatása is volt, öngyilkosságok, depressziós, kisebbségi komplexusban szenvedők, stb. Szerintem a legjobb döntés volt, hogy eltörölték a francba. Ha valakiből valaha ember lesz, azt nem ez fogja meghozni.

Najó, megyek melózni. Izébigyó
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #14122 Dátum: 13 feb 20, 16:39:38 »

Azért van néhány olyan ember aki már csak a katonai kiképzésen is megemberesedik.
Az hogy éles bevetésre küldik e, meg teljesen más kérdés.
Szerintem itt nem is arról volt szó, inkább magáról a kiképzésről.

S most megölted a témát, ejnye.

Gyerekek, ma nagyon nagy unalom van, lehet előveszem a linket amit tól kaptam.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14123 Dátum: 13 feb 20, 16:42:46 »

Egyet kell hogy értsek Nikucciával. A sorkatonaság egy x hónapon/éven át tartó 0-24 órás terror.
A "gyengébbek" könnyen pszichiátrián köthetnek ki tőle, az "erősekből" pedig "előhozza a vadállatot"
Az én apám volt sorkatona és mesélt róla, kb. úgy tudom elképzelni az ottani kötöttséget és szigort mint a börtönt, de aki nem csinált semmit az meg miért is menne börtönbe!?  >.<#
Ahhoz hogy a férfiakból "férfit" faragjanak elég lenne ha suliban vagy attól külön oktatáson bevezetnének valamiféle küzdősport oktatást  (természetesen nem csak "verekedést" tanítanának hanem fegyelmet is), de olyat ami nem bentlakásos  Gondolkozik
Az meg hogy egyes pasik "vasalt hajú emos b**i gyerekek" (akik meg egyébként elég kevesen vannak) egy "divatot" követnek a stílusukkal, nem biztos hogy a "belülről lányok". 
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #14124 Dátum: 13 feb 20, 17:04:05 »

Lehet hogy én vagyok a gáz, de én azért nem ódzkodnék egy ilyen kiképzéstől. Már csak azért is, hogy kiderítsem hogy mennyi kitartás és akaraterő van bennem.

Persze szép és jó lenne minden katonai haderő nélkül, viszont amíg világ a világ ez nem fog változni. Embereket fognak háborúba küldeni.
Mennyivel jobb lenne önvédelmet, vagy valamilyen harcművészetet oktatni az iskolákban, amit a tanulók fele ellógna, nem érdekelné és nem hatná meg, persze az sem megoldás ha az emberekre kényszerítik a bevonulást.
Nem is értem a kettő miképpen egy kaliber.

Igazából nem mindent az iskolának kellene vagy a rendszernek kellene megoldania. A jelenlegi társadalmi berendezkedésünk egy nagy hibája hogy ennyi fiúnak van így eltorzulva a világa.. divat? Nevet Nem is csak a divatról van szó, hanem inkább egy világ szemléletről, persze gondolom sok kissrác azért csinálja mert menő és mekkora divat.

Mondjuk öcsém is követte ezt a fajta a divatot.. vasalt hajú idióta volt.. hányszor leoltottam miatta.. milyen érdekes azóta összekapta magát ebből a szempontból.. (akkoriban is focizott versenyszerűen, illetve nagy szája volt és jó kiállása tehát ez nem feltétlen függ össze) Azóta viszont az ellenkezőjét látom,abba hagyta a focit, külsőre összeszedte magát és nagyon elvadult.

szerk: visszatérni a csevegésre mert gondok lesznek... Nyelvesít

Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14125 Dátum: 13 feb 20, 17:28:00 »

Te akadnál ki a legjobban Éjfél. A kiképzés 10%-ban kiképzés. 90%-ban csicskáztatás és megaláztatás. Megnézném, hogy bírnád és értelmesnek tartanád-e. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #14126 Dátum: 13 feb 20, 17:33:28 »

Megnéznéd?

Igen gyűlölöm ha megaláznak, vagy csicskáztatnak.. de elviselem pláne ha én vállalom.
Mondjuk megnézném országonként levetítve hogy hogy is néz ki a dolog.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14127 Dátum: 13 feb 20, 17:45:33 »

"de elviselem pláne ha én vállalom."
Itt az a baj ezzel a sorkatonasággal hogy nem te vállalod, hanem kötelező volt, és ahogy Gdat is mondta nem feltétlen a kiképzéssel volt a baj, hanem az egyéb "börtön szintű" megalázó dolgokkal.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #14128 Dátum: 13 feb 20, 17:46:34 »

A kiképzés 10%-ban kiképzés. 90%-ban csicskáztatás és megaláztatás.
Nem tudom az én apám volt katona és nem lett sem alkoholista sem idegbeteg.... sőt mikor mesélt nekem a katonaságról sosem mondta azt hogy csicskáztatták őt vagy olyan nagyon megalázták volna... a megalázás kell a nagyszájúak megtöréséhez, ha mesélt is durva dolgokról akkor azt is hozzátette hogy azokat akiket megszivattak vagy csicskáztatták az mind tehetett róla pl viselkedésével... szóval szerintem csak javít az emberek gondolkodásmódján a sorkatonaság
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #14129 Dátum: 13 feb 20, 17:52:29 »

Akkor a rendszeren kell változtatni, nem egyből megszüntetni a sorkatonaságot.
Itt igazából arról volt szó tudtommal hogy néhány férfinak nem ártana ha bevonulna, ami szerintem nem egy rossz szemlélet.

Bár szerintem annyi is elég lenne ha megfelelő család kép és neveltetés lenne az emberek előtt.. ami persze a mai világban ritka mint a fehér holló.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 940 941 [942] 943 944 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!