24 okt 06, 05:25:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 932 933 [934] 935 936 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137322 alkalommal)
0 Felhasználó és 56 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #13995 Dátum: 13 feb 17, 22:57:41 »

2007 dec 10 óta 144 nap 20 óra 11 percet számolt a rendszer... Nyilván ennél több... Nemtom hány percenként frissíteni kell az oldalt hogy számolja a rendszer a fórumon töltött időt...
6000+ hozzászólás + a törölt topikokban lévő hozzászólásaim... Kb 15000 hsz-em lenne már ha mind megmaradt volna...
Jó sok időt eltöltöttem itt az utóbbi években... Megérte? Tegye fel a kezét aki szerint igen!  Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13996 Dátum: 13 feb 17, 22:59:48 »

Szerintem meg. Egyrészt olyan mint egy napló, lenyomat az életünkről. Másrészt sok jó energiát lehet innen kapni.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13997 Dátum: 13 feb 17, 23:04:38 »

Pár témától az ember elidegenedik egy idő után, mint mondjuk a naruto manga témája, de alapvetően én nem bántam meg az időközben 133 napra duzzadt időtartamot.
Sőt, sokszor eszembe jutott, hogy célszerűbb lenne ennek alapján kiosztani a rangokat is. Nevet

Meg most már akkor is kivárom, hogy a rejtett faluk között választható opció legyen örvény falu is, akkor is, ha még egy évet kell rá várni, mert Chakra biztos megint elfelejtette. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #13998 Dátum: 13 feb 17, 23:07:16 »

Mennyi nap Ohh My God én még nagyon ifjú vagyok a kemény 11 nap 18 óra 22 percemmel smirksweat
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13999 Dátum: 13 feb 17, 23:19:53 »

Én néha-néha visszaszokom a Naruto manga témába, mondjuk ha valaki akkora baromságot ír, hogy muszáj rá válaszolnom. Persze sokszor az adott vélemény nem is baromság, csak ellentétes az enyémmel. Nevet
Sajnos Chakra minden hozzászólásomat törli (:DD), így általában hamar ott is hagyom azt a témát.

Nekem is lenne szerintem körülbelül 4000 hozzászólásom, alapból a duma topic 1-ben volt legalább 1000-1500, és a duma 2-ben is elég aktív voltam még. De igazából nem bánom, hogy már nincsenek meg azok a témák. Nevet

Érdekes egyébként, 13 évesen regisztráltam, és most már 20 leszek. Általános iskola, gimnázium, egyetem, minden benne van az itt töltött időben.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14000 Dátum: 13 feb 17, 23:21:18 »

Jelenleg 100 nap, 12 óra és 24 perc. van nekem.
15 percen belül kell frissíteni a lapot hogy számolja legalábbis ha jól tudom, mert nem vagyok benne teljesen biztos.  Gondolkozik

Gabesz, ha jól érezted magad az a 144 nap 20 óra és 11 perc alatt akkor mindenképp megérte.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 17, 23:25:33 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14001 Dátum: 13 feb 17, 23:28:30 »

Hú, én olyan messzire elkerültem a csevegőt annak idején. Amikor nem értettem valamit a heti mangában, akkor felugrottam ide és elolvasgattam, amiket írtak. Általában nem lettem okosabb, de vicces volt. Nevet
Emlékszem, hogy eleinte 450 oldal után törölték, azóta már volt egy 1000 oldalas is, amit csak lezártak.

Tényleg, hányadik dumától lett az, hogy már nem 100 oldal után törlik?

Na igen, neked Saphi, van egy pár érdekes figyelmeztetésed is. Nevet Annak idején még kép is volt rólad fent, mondjuk én pont nem láttam.

Meg beugrott, amikor Arvael-nek írtam P.Ü.-t, hogy hol vannak elírások a Naruto Shippuuden Movie 1-ben. Most meg már a hatodikat fordítják az NKWT-sek lassan. Ő is hogy eltűnt, nagy kár. (Höhö, Shion. Nevet Mekkora volt a film végén, amikor felkérte Narutot, hogy csináljanak örökösöket. Nevet Ez se ma volt.)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 17, 23:34:01 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #14002 Dátum: 13 feb 17, 23:31:28 »

Hű, micsoda vallomásoknak lehettünk most szemtanúi. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14003 Dátum: 13 feb 17, 23:32:21 »

Régen nem törölték a dumákat, az első ment (volna) vég nélkül. Még számozása sem volt. Csak túlságosan belelendültünk a sok hülyeségbe, és ez lett a végbe. Jaj, akkor de szánalmas témák mentek itt, a mostaninál is ezerszer rosszabb volt. Nevet

Hát igen, volt egy-kettő. Melyikre érted, hogy érdekes? Nevet

Mindjárt kiteszek egy képet magamról. Vagy nem.  Lesütöttszemek
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14004 Dátum: 13 feb 17, 23:36:04 »

Én is így voltam, régen a Naruto manga topikot bújtam , főleg a Konoha vs. Pein idejében, a csevegőbe csak bekukkantottam egy fél évben egyszer. De régen volt már az.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14005 Dátum: 13 feb 17, 23:43:35 »

Pár kedvenc:

Idézetet írta: Cartnecker
Saphira: Mások sértegetése, trágárság, a jó ízlés határainak átlépése, uszítás, a fórum általános színvonalának folyamatos rontása, a többi fórumozó zaklatása tilos.
Idézetet írta: Gabesz
Saphira 2 nap kitiltás rasszista megnyilvánulások miatt...

S most az örök kedvenc:
Idézetet írta: Chakra
Saphira | 1 hónap (30 nap) kitiltás | Nem mondunk/írunk olyat a másik fórumozónak, hogy "Hé te gyík! Kuss legyen Itachiról!" A következő végleges lesz. Nem az első eset, hogy másokat sértegetsz.
Ezen mennyit nevetek, főleg amikor elkezdesz latinul írogatni, hát az kész. Nevet

Ez meg hatalmas, főleg amikor lenézően nyilvánulsz meg az aktuális témáról. (Felnőttünk közben. *Közhely, közhely,közhely* Nevet)

Ezt meg az irónia kedvéért:
Idézetet írta: Chakra
Megkérném Gabeszt, hogy míg nincs moderátori rangja, addig a moderálást hagyja a moderátorokra. Egy ilyen hsz-el 2 szabályt is megszeg: 1. lásd előző mondat, 2. OFF.


Várjuk azt a képet, vállald fel magad! Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 17, 23:44:12 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #14006 Dátum: 13 feb 17, 23:57:39 »

Na jó, abban hogy a facebookon valakinek az a jelszava hogy facebook elég trükkös, mert erre senki se gondolna. Ismertem olyat akinek a gépén a bekapcsoláskor írt jelszó (már meghalt a gép is úgyhogy mindegy) az volt hogy: "1"

Gdat ezzel a jelszóval csak egy baj van, hogy te se nagyon tudod megjegyezni (legalábbis gondolom hogy nem magoltad be).  ikszdé


Simán meg lehet jegyezni egy ilyet is. Amikor DIGI netem volt és kellett a jelszó újrateelpítésnél, sose vettem elő a szerződést (arra volt felírva) kívülről vágtam. Még most is tudom: LQANx4F6 ikszdé
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14007 Dátum: 13 feb 17, 23:58:31 »

Goku a moderátor. Arra emlékszem, hogy még anno, moderált mert írtam neki, hogy a muszáj pontos j. És, hogy ne szólogassak be neki. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14008 Dátum: 13 feb 18, 00:02:02 »

Jó, de egyik esetben sem ismered a háttértörténetet.
Az egy hónapos kitiltásnál Hieit neveztem gyíknak, akivel - amellett, hogy egy gyík - csak szórakoztunk, mert épp akkor volt a jetixen való trollkodásos időszak. Chakra persze nem vette viccnek, és kitiltott, Hiei meg elkezdett neki nyalni, hogy vonja már vissza... Hmm, lehet akkor szerették meg így egymást. Nevet
Persze nem vonta vissza, így hónapokig fel sem néztem a fórumra.

A rasszista megnyilvánulás meg mi is volt? Azt sosem felejtem el, meg Gabesz reakcióját. Kifejtettem, hogy nem jönnek be a szlovák pasik, és neki ez rasszizmus volt. Nem gond, hogy ez egyáltalán nem egyenlő a rasszizmus fogalmával, mert hát egy moderátor szava szent. Ma is megmondom, hogy nem jönnek be a négerek sem, mert nagy az orruk, meg fura formájú a fejük és még a bőrük is sötét, meg nem jönnek be a görögök sem, mert nem, és kész.
A háttérben meg talán a noe-saphi-féle kötözködés ment. Nevet
(Sőt, a szlovákokkal még egy rasszba is tartozok, de ez se baj.)

De hát egyesek már akkor is nagyon szerettek volna/szeretnének ma is megszabadulni tőlem. Mosolyog

Az általad idézett elsőre már nem emlékszem.

Idézet
Ez meg hatalmas, főleg amikor lenézően nyilvánulsz meg az aktuális témáról. (Felnőttünk közben. *Közhely, közhely,közhely* )

Ez volt talán a legszánalmasabb mind közül, mert egyáltalán nem ez volt a téma. A hozzászólás végén volt ez a mondat (és nem ez volt az egész hozzászólás), így ez csak egy kiragadott részlet belőle. Szóval nem tudom, ezen mi a hatalmas. Mosolyog
Először tájékozódj a figyelmeztetések hátteréről, és utána "nyilvánulj meg lenézően a témáról". kacsint

Ja, Gdat, akkor valóban érdekes dolgok miatt kaptak egyesek figyelmeztetést. Én sem értettem, miért olyan eget rengető hiba leírni, hogy szoktam köszönni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 18, 00:03:04 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14009 Dátum: 13 feb 18, 00:05:43 »

Szégyelld magad Saphira... Azonnal szedj fel egy szlovák pasit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 932 933 [934] 935 936 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!