24 okt 06, 11:28:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 914 915 [916] 917 918 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137869 alkalommal)
0 Felhasználó és 90 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13725 Dátum: 13 feb 11, 16:52:02 »

Hát pia és drogok mellett amúgy is nehéz lenne 95 évet élni, mert borzasztóan leroncsolnak.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13726 Dátum: 13 feb 11, 17:27:37 »

Dehát Ayumi te szereted a pálinkát nem? Nevet
Amúgy én 83. Bár az zavart, hogy a vérnyomásnál a lehetőségek között csak magas, normál meg nem tudom volt. Nekem inkább alacsony szokott lenni. Vagy csak rosszul láttam? Mondjuk a szívbajos kérdés jól lehúzott. Nevet
Amúgy szabi nagyon ritkán yohoho-zok de azért előfordul. Nevet Inkább Hogback féle "fossfossfoss" vagy denden mushi "purupurupuru" a módi. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13727 Dátum: 13 feb 11, 17:35:03 »

Ja, szeretem. Narancslével mint a vodkát.  Nevet Mondjuk jó ha egy évben vagy 2x hódolok eme élvezetnek, de nekem elég is annyi az alkoholizálásból.  ikszdé
Az én vérnyomásom is mindig alacsony, mondjuk állítólag az a rosszabb ha valakinek magas, mert könnyen agyvérzést kaphat az illető.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13728 Dátum: 13 feb 11, 17:45:42 »

Jaja csak ha már megkérdik, hogy milyen és ott vannak az opciók ne csak olyan legyen hogy "normális" meg hogy "magas" ikszdé Vagy akkor ha alacsony inkább nyomjak a "nemtudom"-ra? Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13729 Dátum: 13 feb 11, 17:52:16 »

Akkor már kezdhetek félni az agyvérzéstől, nekem megesik, hogy magas.  >.<#

Vágom Ritli-sama, hát az se rossz, nálam a  Yohohoho a favorit x)
Ekkora baromságot, én lusta vagyok ahhoz is, hogy megcsináljak egy ilyet. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #13730 Dátum: 13 feb 11, 18:08:15 »

13 (+- 1) éves korom óta a vérnyomásom nem volt 150/100 alatt Kúl. Mindezt nyugalmi állapotban. Én még 70-ben úgy tanultam bioszból, hogy egy felnőtt ember szívverése 72/perc. Na nekem ez az érték se volt még 85 alatt...
Akkor nekem már rég el kellett volna patkolnom? Hmm? Nevet

Amúgy az alacsony vérnyomás ugyan olyan veszélyes, mint a magas. Apámnak baj van a vérnyomásával, hol magas, hol alacsony. Mikor melyik gyógyszer alapon él már egy ideje.
Az a lényeg (az orvos szerint), hogy 120-140/80-100 között legyen és akkor nem lehet gubanc.

A dohányzás se mindig okoz feltétlenül hamarabb halált. Egyik ismerősöm nagyapja 100 meg valahány évig élt. 60-70 éves korában leakarta rakni a cigit (14 éves kora óta cigizett), az orvosa mondta neki, hogy ne tegye, mert hamarabb meghalhat... És mennyire igaza lett az orvosnak.
Persze másokat, meg a cigi visz el... Mint az én öregem apját is 50-55 éves korában...

Gondoltam megosztom a véleményem... Remélem nem baj Mosolyog
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13731 Dátum: 13 feb 11, 18:10:50 »

70-ben? Mármint 1970-ben tanultad a biológiát? Akkor miért vagy 19 éves? Vagy most mi van? o.O
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13732 Dátum: 13 feb 11, 18:16:56 »

Szerintem azt hogy a szív egy perc alatt 70-et dobban.
Én rosszul vagyok már a cigi szagától is, és azt látom hogy már 6-7.-ben cigiznek napi több szállal. Ez normális?
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #13733 Dátum: 13 feb 11, 18:18:07 »

Hah...Lányok-lányok... Hümm-hümm
5 éve tanultam bioszt, de miért ezt írtam volna, amikor a 70 jobban hangzik? Gondolkozik Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13734 Dátum: 13 feb 11, 18:19:35 »

Gondolom elírta. Nevet
Amúgy igen, baj Laci. Most ezért felkeresünk és megverünk, mert ide írtál. >.<#
Amúgy igen az alacsony vérnyomás veszélyes, idősebb korban pl agylágyuláshoz vezethet (nagymamám is így volt vele, világ életében alacsony volt a vérnyomása). De javítsatok ki ha hülyeségeket beszélek. Gondolkozik
Attól meg, hogy milyen valaki vérnyomása még nem fog elpatkolni, max nagyobb esélye van bizonyos egészségügyi problémákra. Pl az agyvérzésre mint említettétek.

Nem zita, nem normális de sok fiatal van így vele... De én pl életemben nem gyújtottam rá egy cigire sem. Inkább iszok. ikszdé

Ne írjatok már ennyien be elém mert pofonosztás lesz! Nyelvesít
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13735 Dátum: 13 feb 11, 18:22:58 »

Túl sok az olyan dolog ami káros mégis ki kell próbálni és függő lehetsz tőle. Ma kérdezték osztálytársaim hogy voltam-e már részeg, vagy egyáltalán berúgva, mert volt valami buli. Hát mondom ha ez már normális akkor oké, de attól én nem voltam egyik sem.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #13736 Dátum: 13 feb 11, 18:24:06 »

5 helyett 70-et írni, pusztán véletlenül? Megnézném, hogy hogyan oldom azt meg Nevet
Engem úgy is megakartok verni, szóval az a +1 pofon már nem számít Pontosan
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13737 Dátum: 13 feb 11, 18:29:08 »

13 (+- 1) éves korom óta a vérnyomásom nem volt 150/100 alatt Kúl. Mindezt nyugalmi állapotban. Én még 70-ben úgy tanultam bioszból, hogy egy felnőtt ember szívverése 72/perc. Na nekem ez az érték se volt még 85 alatt...
Akkor nekem már rég el kellett volna patkolnom? Hmm? Nevet

72-t ver percenként az egészséges szív. A 120-130/90 (ami neked 150/100) a szisztolés és diasztolés vérnyomás... A kettőnek semmi köze egymáshoz...

Ja, azt is leírtad, hogy sosem volt 85 alatt. Bocs, akkor szopás. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 11, 18:30:57 írta Saphira » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13738 Dátum: 13 feb 11, 18:29:55 »

Egy szóval nem mondtam hogy az alacsony vérnyomás nem veszélyes. Annak is megvan a maga veszélye, csak a magasat veszélyesebbnek gondolom, persze  az is lehet hogy tévedek.  Mosolyog
A dohányzást meg nem szeressem mert iszonyú büdös tud lenni. Főleg egy tizenéves gyereknek nem kéne, nem véletlenül illegális nekik. Persze nem rám tartozik hogy ki mivel roncsolja a saját szervezetét, és amíg nem fújják az orrom alá addig nem is érdekel.  Gondolkozik

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #13739 Dátum: 13 feb 11, 18:32:20 »

Azt még az előtt írtam, hogy betrollkodtál volna elém, Laci. Nyelvesít Háromszor is beírtatok mire el bírtam küldeni és nem volt már kedvem javítgatni inkább minél előbb rányomtam a küldésre, hogy menjen már el. Nyelvesít

Hát igen zita, ilyenek a mai fiatalok (nem mintha az én korosztályom sokkal jobb lett volna Nevet bár egy fokkal talán Mosolyog) Én se alkoholizáltam nagyon sokáig, sőt mondhatni anti alkesz voltam, de azok az idők már elmúltak Nevet Olyan 19 éves koromban. Mosolyog Bár most se vagyok olyan alkesz életemben ha 2x voltam berúgva úgy istenigazából de szeretem az alkoholt. Töményen, nem narancsosan. >.<# De ritkán iszok. Na jó hétköznapokban néha legurul 1-2 sör, de több nem. Nevet
De ha iszok akkor jó sok töményet, mert úgyis túl jól bírom. Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 914 915 [916] 917 918 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!