24 okt 07, 07:16:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 888 889 [890] 891 892 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139498 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13335 Dátum: 13 feb 05, 13:36:32 »

Lehet kövezni, de nem igazán szokott érdekelni, hogy egy vadidegen mennyit vár miattam kacsint Egyébként meg nem kell egyből a lustaságra gondolni ^^ Versenyen voltunk és szüleim csak 3 napot tudnak igazolni =) Valahonnan igazolást kellett szereznem, még ha ez kreténség is.

Nem hiszem egyébként hogy aki órákat tud várni egy öregasszonyra az belehal abba a 2-3 percbe amíg az orvos ír egy igazolást.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13336 Dátum: 13 feb 05, 13:43:49 »

Egyszerűen annyit kéne tenni, hogy az orvosi igazolást a szülőnek is alá kell írnia, valamint a tanárnak kötelessége legyen felhívni este a szülőt, hogy tényleg beteg-e a gyereke.

Az orvos helyében pedig ott helyben az igazolás mellé bevetetnék valamit a pácienssel, aminek hatására pár óráig nem nagyon mehet fél méternél messzebb a legközelebbi vécétől. ikszdé Ez hamar elejét venni az ilyen próbálkozásoknak.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13337 Dátum: 13 feb 05, 13:56:08 »

Nálunk az van ,ha hiányzik a gyerek a suliból ,felhivja az ofőm a muteromat hogy mi a bajom,mért nem megyek suliba...Kötelező sajnos,de most komolyan egy 17 éves embernél ? Kicsit szánalmas,ott az igazolás aztán kész.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13338 Dátum: 13 feb 05, 14:09:05 »

Miért lenne szánalmas? Akkor lenne szánalmas, ha egy ember 17 évesen már ésszel élne, és ezért nem folyamodna ilyen trükkökhöz. De sajnos nem így van, mint ahogy azt tudjuk, szóval nagyon is jó ez a rendszer. Ha valaki azt akarja, hogy 17 évesen ne bánjanak vele gyerekként, akkor ne viselkedjen gyerekesen.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 14:09:38 írta Aes Sedai » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13339 Dátum: 13 feb 05, 14:12:36 »

Itt arról van szó, hogy aki csak egy fr*ncos igazolást akar az is várja ki a sorát. Engem az nen érdekel hogy hány perc.

Ez a mondat.Lew..
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 14:13:58 írta Éjfél » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #13340 Dátum: 13 feb 05, 14:16:27 »

Nálunk az van ,ha hiányzik a gyerek a suliból ,felhivja az ofőm a muteromat hogy mi a bajom,mért nem megyek suliba...Kötelező sajnos,de most komolyan egy 17 éves embernél ? Kicsit szánalmas,ott az igazolás aztán kész.

Szerintem pozitívum, hogy ilyen osztályfőnököd van. A gyereknek az a dolga, hogy iskolába menjen és pont. Én idén még se suliból, se melóból nem hiányoztam, márpedig aktuálisan beteg vagyok, mégsem hisztizem érte. Csinálom a dolgom, mert a felelősségem.
Naplózva



Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13341 Dátum: 13 feb 05, 14:43:25 »

De jó dolguk van a mai sulisoknak hogy csak így "kaparnak" a dokinál 1-1 igazolásért.  ikszdé
Az én apám ellátta volna a bajomat ha lógok még akkor is ha "fél legálisan" .  smirksweat Mondjuk az már megint más hogy nem is folyamodtam volna ilyesmikhez (rossz színész vagyok).  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13342 Dátum: 13 feb 05, 14:44:08 »

Nem vagyok az a logos fajta,de neha kell orvosi segítség Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13343 Dátum: 13 feb 05, 14:46:39 »

Nekem is van egy ilyen sztorim, tök jó. Nevet
Szóval a volt osztályom fele kb. állandóan ilyesmiket művelt 3-4-ben, és egyszer valamiért csapatostul akarták ellógni az utolsó pár, amúgy tökéletesen lényegtelen órát, és csapatostul is mentek az orvosi rendelőbe, az osztályfőnök pedig csapatostul nyakon is csípte őket. Másnap pedig az igazgató az egész osztály előtt jól befenyített minden kis gazfickót, plusz mindenki gazdagabb lett egy osztályfőnökivel. A jó kisfiúk, és a jó kislányok (mint én is) pedig ott röhögtünk a helyeinken, hogy milyen balf*szok és szerencsétlenek járnak már így.
Én amúgy minden évben egyszer ellógtam egy tesiórát barátnőmmel, mert nem volt kedvünk pont akkor 2000-et futni, de más rosszaságot sose csináltam.  Hümm-hümm Bár nem azért, mert hogy ez a szabály, meg csúnya dolog hiányozni a suliból, aztán kamuigazolást vinni a hiányzás bizonyítása végett, egyszerűen... nem is tudom. Az egész több nyűggel járt volna, mintha ott maradok a suliban, és kivárom az utolsó óra végét is.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13344 Dátum: 13 feb 05, 16:27:41 »

Nem arról van szó, első másodikban, nagyon "ó" gyerek voltam.. talán még relatíve harmadikban is, negyedikre viszont rengeteget lógtam.
Hétfőnként nem sűrűn láttak a suliban.
Ennek ellenére pofátlan nem voltam... a rendelőben...
(Mondjuk jófej volt a dokim, de soha nem tolakodtam be senki elé, csak mert én két percre jöttem.. ez milyen röhejes indok már.)
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #13345 Dátum: 13 feb 05, 16:33:44 »

Nekem sose hitték el hogy fáj a hasam meg ilyenek. De addig erősködtem amíg komolyan nem vettek és megfelelő orvoshoz nem kerültem és meglett a gond gyökere... Azóta aki lógósnak titulál az orra alá tudom nyomni a leletemet hogy anyukád a lógós. A suli meló 1000x jobb az otthon fetrengésnél! na m1...  nem mindenki szimuláns..

Ám a tegnapihoz. 2 éve ismerem a hölgyeményt a netről. esélytelen én mondom Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #13346 Dátum: 13 feb 05, 16:47:56 »

Nekem csak alsóban volt olyan párszor, hogy nem akartam suliba menni mert írtunk aznap úgyhogy úgy tettem szüleim előtt mintha beteg lennék de akárhányszor is csináltam ezt kiderült, hogy tényleg beteg vagyok és nem sokkal később rosszabbul is lettem ikszdé valójában elég beteges vagyok úgyhogy ez lehet az oka. De sosem lógtam úgy, hogy ne mentem volna orvoshoz és jöttek volna velem szüleim szóval amikor próbáltam egy napot otthon maradni akkor tényleg beteg voltam. De ebben az évben egyszer hiányoztam csak akkor is temetés miatt. A lógás  nem az én művészetem nem is tervezem, hogy lógni fogok valamikor
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13347 Dátum: 13 feb 05, 16:52:40 »

Én sosem tettetem hogy ne menjek suliba. Orvoshoz is csak azért mentem hogy megnézze mi a baj és hogy felírja a gyógyszert meg az igazolás. Régen utáltam is hiányozni de hát az rég volt. Össz-vissz idén eddig egy órát hiányoztam mert el kellett mennem a szememen lévő árpa miatt.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13348 Dátum: 13 feb 05, 16:54:29 »

Első két évben, ha beteg voltam, azért könyörögtem a dokinak hogy ne írjon ki. :DDD

Aztán elmúlt ez a fajta hozzáállásom.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13349 Dátum: 13 feb 05, 17:11:12 »

Mondat eleje, mondat vége.. lezárás. Pont. Nevet
*Éjfél célozgat* Nevet
Mindjárt megírom chaten hogy mi vagy.Nevet

szerk: dupla hsz?

Nem az, csak töröltem közüle.

Moderátor


szerk: már kezdtem megijedni hogy meghasonlottam... és elvagyok többed magammal.

Nyugi, egyenlőre nem fenyeget ez a veszély. De ha elkezdesz megőrülni, majd szólunk. Nyelvesít

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 18:14:07 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 888 889 [890] 891 892 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!