24 okt 08, 19:23:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 858 859 [860] 861 862 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142666 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12885 Dátum: 13 jan 31, 16:08:11 »

Ha jól rémlik Hiei egyik kedvence az Ergo Proxy. Ebből lejön milyen az ízlése Nevet de lehet tévedek.
Naplózva


Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #12886 Dátum: 13 jan 31, 16:12:25 »

Nekem az egyik kedven animém egy kicsit klasszikus korát tekintve Nevet a Blue Gender szerintem egy baromi jó anime Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12887 Dátum: 13 jan 31, 16:17:36 »

Izomláz? Az fáj is? Én már fel sem veszem... Én napi 18 tonnát mozgatok meg 10-20 kilójával... 1 hét pihentetés után érzem hogy nyilallnak a vállaim... Kicsit kellemetlen, de el lehet viselni...

Ki kéne kövezni valamivel az udvart... Úgy kitapostam már megint a hátsókapunál a földet a kocsival, hogy majdnem felakadt a kaputámvasba a kocsi alja... Gondolkozik Megvan a holnapi program.. Már csak az a kérdés hogy mit rakjak, le, meg honnan szerezzek hozzá anyagot ingyen... Gondolkozik
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #12888 Dátum: 13 jan 31, 16:40:21 »

Hiei
Akarsz olyat érezni ,hogy nem tudsz kezet mosni ?!6napig mell tricepsz bicepsz es 2oras edzések :Dja es annyi súllyal amennyivel csak tudod.
Amugy ha mindennap edzel az nem feltétlen jo ...kell szünet az izomregenerálodasnak (akkor izmosodsz ugyebár).
Milyen az edzés terved?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12889 Dátum: 13 jan 31, 16:44:17 »

Ergo Proxy. Ebből lejön milyen az ízlése Nevet de lehet tévedek.
little off : Zsebfilozofálás a Casshern mellet szvsz. Re-L karidesignja viszont epic.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12890 Dátum: 13 jan 31, 16:48:09 »

Vannak azért komolyabb 12 részes animék is Nevet Témyleg Hiei, neked van MAL-od? És neked, jóanyám? Vagy igazából bárki most ittlévőnek. Kíváncsi vagyok kinek milyen az ízlése:D

Mi a rák az a MAL?Nevet Top listára gondolsz?
Vannak animek amiket nagyon szeretek vagy nagyon tetszettek. Hangulat függő, hogy mit nézek. Kedvenc kategóriám a romatikus azt hiszem. Oda vagyok érte.
Valóban az egyik kedvencem az Ergo Proxy főleg a mondani valója és a mélyebb gondolatok miatt. Ilyen a Great teacher Onizuka is. A karakterek lenyűgözőek benne. A főszereplő pedig nem normális:D Ennek ellenére rengeteg mélyebb gondolat van benne és megható. Zseniális anime.
Hikaru no Go is lenyűgözött egy gyakorlatilag unalmas sportból mint a go képesek voltak egy mindvégig izgalmas érdekfeszítő és vicces animét összehozni.
Szamurájos animeket is szeretem főleg az edo kori japán miatt. Érdekesnek találom és izgalmas volt az a korszak.
Viszont egy anime amiben nincsenek érzelmek unalmas hiába van jó története vagy szép rajzolása. Minden a szereplők érzésein múlik, hogy mennyire vagyok képes azonosulni velük*_*

Nincs edzés tervem mivel izmos vagyok így csak karban kell tartanom magam:D Nem akarok kigyúrt kétajtós szekrény lenni. Undorító.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #12891 Dátum: 13 jan 31, 17:09:46 »

Akkor mit csinálsz ?! ikszdé  Lemész nyomát fekve kettőt majd megemelsz egy 20kilos rudat ... Nevet
Hát sztem tok poen ha egy 190 magad ember ilyen 2ajtos szekrény ,mondjuk en nem lennék sosem az,de azert izom az köll.Mondjuk sztem a saját testsúlyos az jobb...a kondi az nem annyira bejövős,persze karban tartani elég,de ahhoz nem kell mindn nap lejárnod.Sportolsz is valamit vagy csak a kondi?am te magasabb vagy mint 180cm?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #12892 Dátum: 13 jan 31, 17:11:04 »

My Anime List gondolom. Nekem nincs, bár már gondoltam, hogy kéne. Így én is átlátnám az animéimet. smirksweat

Amúgy 4 rész pontosan elég ahhoz, hogy egy animénél megállapítsd tetszik-e. Kivéve az ilyen 100 részeseknél. Én is kb annyit szoktam megnézni, aztán ha nem tetszik repül. Hümm-hümm

Nem, nem magasabb. XDDDDD
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12893 Dátum: 13 jan 31, 17:12:58 »

Sabaku, nekem van, azt hiszem, de nem hinném hogy emlékszem a jelszóra. Nevet

Ugye, hogy ugye? Bőven elég, bár én nem vállalok már 100+ részes animéket, a max nálam már 60, de inkább a 13-24 részeseket szeretem.
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12894 Dátum: 13 jan 31, 17:16:13 »

Nekem is van, de mikor megláttam mennyi hónapot töltöttem anime nézéssel és még a listám felénél se jártam abba hagytam:D Amúgy rengeteg anime fent sincs rajta. Legalább is 2 éve nem voltXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12895 Dátum: 13 jan 31, 17:18:21 »

Ergo Proxyból láttam egy fél részt egyik este, de mivel mennem kellett aludni, még azt se fejeztem be Nevet Most meg supernaturalt nézek, de utána folyatni fogom majd.

Igen, My Anime Listre gondoltam. Anélkül sosem tudnám mibel hol tartok xD

Én változó minek menyit adok előlegbe, a Robotic;Notest már egy rész után dobtam. Hosszban meg egyre rövidebbeket nézek.

Animék legtöbbje fent vansztm, mangalista hiányos inkább.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12896 Dátum: 13 jan 31, 17:20:59 »

Azt én is dobtam 1 rész után, pedig a Steins Gate a kedvenc animém és ugyanaz írta a storyt aki a Steins Gate-ét.
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12897 Dátum: 13 jan 31, 17:24:09 »

Nincs ilyen gondom:D aminek neki állok azt 99%-ban be is fejezem. Nagyon kevés olyan animét nézek ami nem befejezett. Utálom a futó sorozatok és mikor hétről hétre kel várni rá. Egyedül Shounent nézem meg így. Ilyen 26- meg 64 részes kis ízéket egybe ledarálom.
12 részben meg egyszerűen nincs dobni mire azt mondhatom, hogy rossz már vége is van. Szóval nincs ilyen gondom:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #12898 Dátum: 13 jan 31, 17:25:23 »

Nekem tetszett az Ergo Proxy. Kétszer is megnéztem. A GTO is remek volt. Azt újra is nézem az egyik barátommal.
Én a Soul Eater-t adtam fel a közepén. Tetszett de valahogy...mégse ettem a szőnyeget az izgalomtól.
Sose bírtam az ilyen animés listázásokat. Asszem van MAL-os izém is, de szerintem három animét ha bejelöltem rajta hogy láttam. Utána uncsi volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 17:25:56 írta Morita » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12899 Dátum: 13 jan 31, 17:35:15 »

SE-t? Pedig az a shounenek királya:D Mondjuk anime csak 38ig mangahű, utána bullshit.

Legtöbbet én is végignézem, és párnál ezt azóta is bánom... a Railguntól isten óvja a galaxist.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 858 859 [860] 861 862 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!