24 okt 08, 21:13:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 856 857 [858] 859 860 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142799 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12855 Dátum: 13 jan 31, 00:46:03 »

A hűtős dologra egyszerű a válasz.. Mindenkinek van egy vakfoltja... Van a látómeződben egy pont, amit nem látsz, csak az agyad öszemossa azt a pontot a körülötte lévő dolgok képével.. Így lehet az, hogy valami ott van előtted valahol, és egyszerűen nem látod meg... Általában fel sem tűnik, csak abból, hogy arrébb pillantasz, és jéé ott van...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12856 Dátum: 13 jan 31, 00:50:42 »

Erre nem is gondoltam sose, pedig van benne valami.  smirksweat

Elvileg nem tudom h hány másodpercenként pislog az ember, de azt a pillanatnyi sötétséget se érzékeli, úgyhogy szereti kiszűrni a dolgokat az agyunk (érdekes dolog az emberi agy).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #12857 Dátum: 13 jan 31, 00:57:06 »

Igen tudom rá a magyarázatot, de nálam hozzá jön még jóóóó nagy adag szétszórtság is. Talán ha sikerülne végre összehoznom egy gyereket akkor ez is megszűnne... de egyelőre szinte már viccesen gyerekesen szétszórt vagyok.  Hmm?
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12858 Dátum: 13 jan 31, 07:05:26 »

Szulejmán a valóságban nem volt ilyen kis punci, a törökök magukat alázzák ezzel. Ha valaki feltehetően rambó volt a valóságban, azt filmvásznon minimum Black Star-ként illik ábrázolni. Az meg természetes, hogy Lali királyt így mutatják be, végülis ő negatív karakter. A törénelmen meg minek fennakadni? A történet egy másik univerzumban játszódik, mint minden film, ami nem szóról szóra, minden apró részletben a valóságot mutatja be, hülyeség ilyesmin kiakadni. A film illúzió, az ember jobb esetben a bűvésznek sem kiabálja be előadás közben, hogy "te csaló kókler". Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 07:06:29 írta gman » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #12859 Dátum: 13 jan 31, 08:15:56 »

Ha elbénázza a bűvészetét, emellett még meg is dobálom lottyadt paradicsommal.  Hümm-hümm
Az ilyen filmeket szívem szerint elégetném, meg ki, az emberek memóriájából.

De egy Hunyadi János filmre azért befizetnék a moziban én is. Mátyással szemben ő egy kedvelt Hunyadi volt abból a famíliából számomra.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #12860 Dátum: 13 jan 31, 13:11:23 »

(Visszatérve)
Amúgy nem értem mi volt ezen a három falas könyv témán a fennakadás.

Belépsz az ajtón előtted az íróasztal, íróasztal mögött ablak. Jobb oldali fal.. könyvek.. bal oldali fal könyvek.. mögötted ajtó mellett könyvek.
Ennyit az egyszerűsített leírásomról.

Biztos lehetetlen és bután fogalmaztam.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12861 Dátum: 13 jan 31, 13:14:26 »

Sokkoltam egy krisnást Nevet Korombeli srác, becsönget Nevet Kicsit be akarja mutatni az indiai dolgokat, hogy vegyem meg ezt a könyvet ez az indiai hitvilág alapja jóga stb, erre rákérdezek hogy "Az a Bagavagita ?"   nem kicsit meglepődött, mert mondtam neki hogy megvan Nevet. Szakácskönyvet is hozott, Indiai konyha O.O  azt nagyon sajnálom hogy nem tudtam megvenni Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12862 Dátum: 13 jan 31, 13:16:00 »

Egri csillagokból csinálhatnának egy 300 szerű filmet, népszerűsítené a magyar történelmet a fiatalok körében. Nevet

Én igyekszem hetente legalább egy könyvet elolvasni, néha többet, de főként tényirodalmat (pszichológia, filozófia, pénzügyi ismeretek stb.)
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12863 Dátum: 13 jan 31, 13:25:55 »

Miért Éjfél, elmentél?

Uh de jó, hozzánk nem csönget be senki. 1. hegyen lakom és lusták felgyalogolni, 2. ők inkább a városokban támadják le az embert, 3.  Nincs csengőnk. Nevet
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #12864 Dátum: 13 jan 31, 13:29:57 »

Nem Minagi, csak nem fejeztem be. 'Visszatérve rá.'
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12865 Dátum: 13 jan 31, 13:33:43 »

Minagi. 185 magas meglepően jóképű, izmos srác volt (szeretnék én úgy kinézni nem kicsit...) Biztos sajnálod hogy nem hozzád csöngetett be??? Nyelvesít  Ráadásul full normális volt, a legtöbb ilyennek fanatizmus vagy sötétség van a szemében. Neki értelem volt a szemében.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #12866 Dátum: 13 jan 31, 13:47:58 »

Nincs csengőnk. Nevet
Váááhhh... Miééért? Annyira utáltam, mikor egyszer nyomásszabályozókat kellett ellenőrizni kis pár hetes melóként és egy csomó háznál nem volt csengő... Lehetett üvöltözni, menni a szomszédhoz, vagy bemászni a kerítésen. Noexpression
Arról nem is beszélve mikor egész utcákban nincs házszám kiírva. Találd meg ahova menni kell... >.<#
Nekem tuti mindig lesz csengőm meg házszámom.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12867 Dátum: 13 jan 31, 14:07:47 »

Ma úgy, érzem magam mint, ha szét szakadna a testem. Azon gondolkozom az izom lazítót nem magamra kenem ,hanem megeszem inkább hátha úgy többet ér. A testemet már vörösre marta a nicoflex, de még mindig fáj minden porcikám:(

Cica remélem tudsz fúrni meg ilyenek:D te rakod fel a házszámot és a csengőt:D
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 14:08:23 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12868 Dátum: 13 jan 31, 14:11:30 »

Oh kedves hogy ezt ki is emeled, de nem, én boldog vagyok heoval nem akarom hogy ilyen vadidegenek csöngessenek be ide. Nevet Bár ritka tényleg, hogy nemcsak az elvakultság van ezekben a szemében, így mázlid volt. Nevet

Ritli, tudod, nem én tehetek róla. Nevet De a hegyen ahol lakom a mi házunkkal együtt van 3. És mikor anno építették ezt a házat, a kapuhoz nem raktak csengőt. Vagyis de, csak anno kirabolták a házunkat és azt is elintézték, mi meg nem tetettük vissza. De majd szeretnék csengőt én is, utálom a kiabálást. Nevet Meg szegény munkások. Sajnálom.  Vígasztal

Én is Hiei, jeget törtem tegnap 3 órán át és az egész hátam, fáj a vállamtól, meg a bordáim is, elég sz*r érzés igazából.

(Köszönöm, elfejtettem hirtelen)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 14:14:47 írta Minagi » Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #12869 Dátum: 13 jan 31, 14:13:59 »

Jajj mitől fájhat? Csak nem attól, hogy hajnali 5ig gépeztél (legalább) aztán délig szundikáltál? Ohh My God De sajnállak. Szomorú

Hiei ha te képtelen vagy megtenni, akkor megcsinálom én. Fúrni amúgy is rohadtul bonyolult. -.- Mellesleg nekünk se felfúrt házszámunk van, hanem festett. Nyelvesít
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 856 857 [858] 859 860 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!