24 okt 11, 15:18:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 789 790 [791] 792 793 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1147844 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11850 Dátum: 13 jan 21, 21:56:53 »

Idézet
akkor ha cigiző és nevető emberek gyilkolnák a még élő teheneket felakasztva a húskampóra és a spriccelő vérben vágnák fel a hasukat,
Lehetséges h 1es húsüzemekben kegyetlenül tartanak állatokat (nem elég h a létfenntartás végett meghalnak, még szenvednek is), de az h az illetékesek nem "szakszerűen" járnak el már nem a fogyasztó tehet.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 21:58:22 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #11851 Dátum: 13 jan 21, 22:01:13 »

Ennyi, megvan az esti vita! Nevet Imádlak duma... csak 1 ember legyen qrva okos és többi mint kutya a csontra ugrik rá! ikszdé
Na amúgy én ezt nevezem óvodának amikor mindenki mindenki ellen, mert mintha (és most csak a példa kedvéért lesz felhozza van nem pártfogoltságból vagy kötekedésből) heo-nak mondjuk pont sok köze van *irónia* hogy Ayumi milyen Fatality Mortal Kombat kivégzéssel csapatná szét az állatkínzót akiről beszélünk.
Ez az a tipikus: akinek nem inge, nem veszi magára eset. heo meg felvette hogy már csak azért is... utána mindenki harcol az igazáért pedig fölösleges mert egymást meggyőzni úgysem fogjátok, mert az ilyen dolgokról megvan mindenki nézőpontja. Azt hiszem ide pedig illene hogy: Okos enged, szamár szenved!

Gondolkodjatok el ezen... vagy vitázzatok hajnalig értelmetlenül, jó éjt én most megyek és megnézem a Karibtenger Kalózai 4. részét! kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 22:02:26 írta Morause » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11852 Dátum: 13 jan 21, 22:14:10 »

Egyes számú tény: Több millió évnyi evolúció következtében úgy fejlődtünk ki hogy más élőlényeket is meg kell ennünk. Szükség van rá, bárki bármit mond. A vegetarianizmus egy újkeletű aberáció, nem túl egészséges bárki bármit mond és csak a mai jólétben engedheti meg ezt a szuperhülyeséget az ember magának...

Kettes Számú tény: Az elfogyasztásra szánt állatoknak is jó élet és minél gyorsabb és fájdalommentesebb kimúlás jár. A felesleges állatkínzás erkölcstelen, a tetteseket felelősségre kell vonni és kivizsgálni, ugyanis a hármas számú tény hogy aki képes állatot ok nélkül akár élvezetből kínozni, az az emberek ellen is könnyebben fordul. Nem egy sorozatgyilkos kezdte állatkínzással.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #11853 Dátum: 13 jan 21, 22:15:42 »

Morause: Mert ennek a topicnak annyira sok értelme szokott lenni és a "Jaj, de fáradt vagyok.", "Fáj a fejem." témák sokkal érdekesebbek.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11854 Dátum: 13 jan 21, 22:17:35 »

Öhm.. Mora marha jó tanácsaid vannak. Nevet tök araaaanyos vagy.... :DD jó filmezést.

Bocsi Saphi hogy hozzászólok de ez:

"A gyilkos meg az én szememben nem ember." Azért szúrt szemet mert itt egy "ember" halálának tervezgetése folyt le, heo ez ellen nyilvánult meg. Amit meg tudok érteni..
Ezt a mondatot akkor sem értem, miért nem ember? Részben ez a fajta elmebeteg viselkedés teszi emberré. Mindannyiunkban meg van a hajlam, az egy dolog hogy nem mindenkinek torzul el így a világa.

Vannak beteg emberek.. állatok meggyilkolása.. kezdő szociopata. Durva kicsit.. de azért nem gondolkozom olyanokon hogy hogy ölném meg.

Ez a téma nem először jön elő.

Részben igaza van Morának.

Peace and love.. fölösleges ilyeneken vitázni.

Csodálom hogy heo belementél ebbe.

Más, hogy semmilyen legyen a téma:
Sütök krumplit... nyami.. és vettem kínaiban husit. Mostanában éjjel eszem, szóval fogyózom. Nevet

szerk: Loah, mire kértelek könyörögve?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 22:18:40 írta Éjfél » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #11855 Dátum: 13 jan 21, 22:27:05 »

Éjfél: Áh, mindegy. http://www.tickld.com/images/content/37774.jpg
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11856 Dátum: 13 jan 21, 22:32:34 »

Huh de mennyire tudlak utálni. Nevet

;( Loah összetöröd a szívem.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11857 Dátum: 13 jan 21, 22:33:27 »

Na jó úgy volt hogy visszavonulok és csak néha felnézek felnéztem és vita vita hátán....
Morának igaza van ez tény Saphinak is hogy aki állatot kínoz vagy öl nem az nem ember, mert normális ember nem kínoz senkit és semmit... Vegaság hülyeség... csak egy pohár csapvizet ha megiszol egy rakat mikroszkopikus élőlényt eszel/iszol meg szóval ez megint csak egy mese hogy jaj ne ölj élőlényt egyél növényt és igyál vizet ( egyél növényt semmi mást növényevő állatok kihalnak a ragadozók  nagy része is kipusztulna mivel azok gyengébbek az embertől)
de egy ki********* mondat szemet szúrt de nagyon...
"Világbéke soha nem lesz, antirasszizmus meg nem is létezik, amíg van olyan szó, hogy rassz.
Nem különböznek, ezek az állatok is ölnek néha élvezetből, embert is, állatot is."
 A mondat felső sorával egyet értek azzal nem vitázok, de és itt jön a de
hol a fenébe olvastál vagy hallottál olyat hogy pl medve élvezetből ölt embert vagy kutya élvezetből támadt emberre?
a vadállatok azért támadnak emberre, mert az emberek kiszorítják természetes élőhelyükről és csak védeni akarják azt ami az övé. A háziállat, mint a kutya meg akkor támad emberre ha elvadítják az az betanítják neki hogy gazdin kívüli személy az rossz innestől kezdve a támadás neki nem élvezet hanem egyfajta betanított ösztön....
De az sem helyes amit Ayumiék folytattak hisz mind1 hogy elméletben teszed csak meg tetted nem helyes dolog kész
Szerk: ez a nem eszem kapóra fellógatott véres húst meg annyira egy undorító álszent duma... költözz falura tarts állatokat és majd rájössz hogy valahogy fel kell boncolnod az ételnek szánt jószágot vagy ha még mindíg ez a tényállása valakinek ne egyen semmit boltból....
ennyi....
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 22:41:41 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11858 Dátum: 13 jan 21, 22:40:18 »

Idézet

Idézet
Huh de mennyire tudlak utálni.   Nevet

;( Loah összetöröd a szívem.

H milyen aranyosan tudjátok "szívni egymás vérét".  Ördögi
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11859 Dátum: 13 jan 21, 22:42:39 »

Világbéke tényleg szinte lehetetlen hogy lesz (azért én reménykedek benne) de attól még igenis az hogy valaki élvezetből csinál ilyeneket annál nincs minden rendben. Eperkével értek egyet hogy az állatok csak úgy nem ölnének. Főleg nem egy embert csak mert épp arra járt. Ez sajnos nem igaz az emberre.

Az meg arról beszéltünk Ayumival az nálam csak hirtelen felindulás volt rossz események miatt a múltban. Valójában senkit nem ölnék meg. Tudom még elméletben sem jó ilyenre gondolni de kijött most ez belőlem.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11860 Dátum: 13 jan 21, 22:48:56 »

Ja és Éjfél az embert az teszi emberré hogy tud gondolkodni felegyenesedve jár és tud döntéseket hozni, meg 98% a génje miatt ember az ember...nem azért, mert vannak pszichés beütései... én nem vagyok álszent én falun nőttem fel többször vágtunk disznót sőt vertem meg olyan embert is aki felkötötte kutyáját, mert részeg volt...nem volt valami hű de emberséges dolog nem is vagyok rá büszke de ez van, de ok nélkül nem bántottam senkit és semmit ezért tekintem magam embernek.
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11861 Dátum: 13 jan 21, 22:55:35 »

Azt mondtam részben... egy medve nem fog elmebetegségből ketté tépni. Ösztönből tép szét.

...ha neked az ok hogy valaki felkelti részegen a kutyáját akkor tudok gratulálni.

Túltárgyalva Eperke-chan, így is szándékosan nem mentem bele mélyebben a témába.

Tök értelmetlen. Értelmetlenebb mint az itteni laza semmitmondó chatelés.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11862 Dátum: 13 jan 21, 22:58:05 »

Éjfél egy kérdés hol írtam azt hogy okés az állatfelkötés megvertem érte az illetőt majd rendőr kézre adtam!
de okés Éjfélke túltárgyalva....
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11863 Dátum: 13 jan 21, 22:59:13 »

Tessék? Nem értem.

Ok=indok... indok... érted? Ah feladom.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11864 Dátum: 13 jan 21, 23:16:33 »

"Szamóca chan", jól tetted.   Nevet
Az 1 dolog h nem "végzünk ki" valakit aki felköti a kutyáját, de a megruházás azért kijárt neki.  Ördögi

Na ez a vita lehet h az én hibám (h 1 "hógolyóból" mekkora "lavina" keletkezik). Na mind1 jobban járok ha iszok 1 forrócsokit (így narancsra pont jó, ha valamit "kinyírok" itt akkor az a gyomrom).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 789 790 [791] 792 793 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!