24 okt 11, 19:13:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148099 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11790 Dátum: 13 jan 19, 14:25:19 »

Sziasztok. Tegnap voltam Szallagavató afteren kegyetlen jó volt. A Könyvesnek volt a bulija és 1000 éve nem szórakoztam ilyen jól... Most kicsit még másnap, de totál megérte Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11791 Dátum: 13 jan 19, 14:28:14 »

Másnap? mármint másnapos vagy?  smirksweat
Hány felest ittál? őszintén.  Ördögi
Mostanában beteg vagyok az alkoholtól, legalább is legutóbb nem éreztem jól magam másnap pedig nem is rúgtam be.  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11792 Dátum: 13 jan 19, 14:32:38 »

Könyves Kálmán? Ezt úgy mondod mintha ismernünk kéne.. de az a lényeg hogy jól szórakoztál. ^^

Én meg lementem Sparba.. látom hogy egy néni nagyon lassan totyog át az úton egy autó meg száguldva közelít felé... ah mondom ez az.. de nem lett semmi gond, pont jól kicentizték egymást..

Bemegyek a Sparba.. egy néger fazon próbál kijönni a bejáraton.. de nem nagyon sikeredik.. szerencséjére nem ragadt be a két ajtó közé.. mert jöttem és megmentettem... de nem csak hogy megmentettem, még a kijáratot is megmutattam neki. A sparos dolgozók meg végig bámulták az egészet. Mosolyog Féltek egy szerencsétlennek segíteni.

Aztán.. végzek a boltban.. átmegyek a piacra.. de a kettő között megint egy út... itt már zebra is van..
Jön egy nő a gyerekével.. piros.. autó közeledik.. de meg se fogta a kezét.. átsétál a piroson, szerintem... az a kocsi jött több mint 50-el.. ha szemmel ölni lehetne halott lenne.. de persze semmi beleszólásom hogy egy anyuka hogyan öleti meg a gyerekét.

Ah szánalmas..
nah mindegy.. bementem a piacra ami már igazából tök üres volt.. de a kedvenc zöldségesem még csak félig pakolt el.. így még hozzájuttattam fél perc munkához és négyszáz forinthoz.. aranyos volt. Pedig már nagyon pofátlanság volt vásárolni de nem baj.. szerintem mindketten elégedetten távoztunk. Nevet

Nah blog off.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 14:35:06 írta Éjfél » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11793 Dátum: 13 jan 19, 14:39:10 »

Én meg korábban keltem fel mint szoktam (11órakor) és ma még nem voltam sehol sem.  smirksweat
Már megint estére fogunk főzni (krumplifőzelék + rántott parizer) ahogy ismerem magam és a "kései" életemet, mert nálam minden "kitolódik".  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11794 Dátum: 13 jan 19, 21:19:49 »

én ma csak egy fél műszakot bírtam kicsit legyűrt a nátha szóval (Y) és asszem egy kis időre eltűnök Mosolyog majd eperszezonkor visszanézek jók legyetek! (felnézek időszakosan de max csak felnézek)
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11795 Dátum: 13 jan 20, 20:12:14 »

Amióta facebookon beszélünk, itt semmi élet sincsen. Nevet :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11796 Dátum: 13 jan 20, 20:14:43 »

Szerintem hétvégente amúgy sem nagyon szokott. ^^
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11797 Dátum: 13 jan 20, 20:15:26 »

Ejj, de kihalt most a topic.  >.<#

Egyre jobban utálom ezt a telet, de nem is igazán a telet hanem azt h leesik a hó és 2 napon belül más fajta csapadék  esik ami miatt locsipocsi van (mert ugye 7vége van, mégúgy se takarítják ilyenkor), most vagy essen le a hó "normálisan" vagy ne essen semmi.  smirksweat
Felmentem a Sparba (a platánnosba) macskaalomért (hát persze h nem volt 1 darab se), fel kellett mászni a locsipocsiba az Avasi gimihez a Sparba érte h szegény cicának legyen "wc-je".  Szomorú
Hogy ne panaszkodjak egyfolytában, vettem mogyorós ízesítésű cappuccinot (életemben először iszok olyat) és nem rossz. Egész jó.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #11798 Dátum: 13 jan 20, 20:22:31 »

Én is átaludtam a napot, ráadásul nemtudom hogy 5-re, vagy 6-ra kell mennem dolgozni reggel.... smirksweat
De jah. Vasárnap este mindig is pangás volt... Ilyenkor mennek vissza a kócerosok a koliba, vagy még punnyad mindenki a szombati buli után..
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #11799 Dátum: 13 jan 20, 20:58:02 »

Nem, szerintem most konkrétan amiatt van pangás, amit Detty írt. Nevet És amit két perccel ezelőttig le akartam írni a chatbe én is, de megnéztem a biztonság kedvéért, hogy változott-e a helyzet, és változott, tehát már nem aktuális ellőni ezt az igazságot. Szomorú

Ayumi, miért, miért, miééért? Kérlek, annyira idegesítő az a kis betűzgetés, főleg így, hogy semmi értelme sincsen. Nem mondhatom meg, mit csinálj, de tanácsot adhatok: szerintem ne használd, vagy ha mégis, ne ilyen szituációban. Bár remélem, hogy előbb-utóbb hozzám hasonlóan leszoksz róla. (:
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 20, 21:00:59 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11800 Dátum: 13 jan 20, 22:21:48 »

Látom még mindig vasárnapi pangás van, na majd holnap nem lesz az (holnap hétfői pangás lesz)  smirksweat

Na már megint avatárt cseréltem (mostanában sűrűbben cserélek avatárt mint valaha bármikor), na nem baj ez van.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11801 Dátum: 13 jan 21, 06:29:28 »

Szép reggelt!

Tegnap este egy kicsit fáradt voltam. Kivettem a fagyasztóból egy szelet kenyeret, aztán beraktam a mikróba, hogy felolvadjon. Pár másodperc után realizáltam, hogy az nem a mikró, hanem visszatettem a kenyeret a fagyasztóba.

Jah igen a facebook egy élmény...főként mikor 15. alkalommal lépsz ki a beszélgetésből. Ne vegye senki sértésnek, de épp tanulni kellett. Meg amúgy se szeretek facebookon írosgatni. Jó a fórum anonimitása és valljuk be, az avatarom is szebb mint a profilképem xD
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 06:30:18 írta Morita » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11802 Dátum: 13 jan 21, 08:11:31 »

Két gondolat merült fel bennem.
Az első, hogy miért van a kenyér a fagyasztóban? Nevet
A második meg, hogy sosem értettem nálad ezt az avatár dolgot. Annyira nem jó, a te profilképed szebb. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11803 Dátum: 13 jan 21, 09:01:04 »

A kenyér azért van a fagyaszóban, mivel ott nem penészedik meg és kiengedve finomabb mint 2 naposan.

Amúgy köszönöm a bókot.  Pirul

Anyum szerint le kéne cserélni a profilképem mert "hideg"vagyok rajta. Szerintem nem Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11804 Dátum: 13 jan 21, 11:47:16 »

Anyudnak üzenem, hogy szerintem az a képen nem te vagy, hanem egy rajz. Nem ismeri meg a saját lányát?Szomorú Többet kéne haza járnod:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!