24 okt 12, 15:21:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 766 767 [768] 769 770 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149586 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #11505 Dátum: 13 jan 15, 22:14:54 »

Nem értem hogy mért próbálkozik még mindig... Már lassan 2 éve megy ez a műsor... Feljön valami új névvel, kinyög valahova pár hsz-t, és visszakézből bannolja valamelyk modi... Ennyire fogyatékos nem lehet valaki... smirksweat
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11506 Dátum: 13 jan 15, 22:14:57 »

Ne általánosíts. Sok egyetemista nem teheti ezt meg.

Természetesen egy kicsit eltúloztam , azért itt sem fenékig tejfel az élet :S
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11507 Dátum: 13 jan 15, 22:17:43 »


szerk.: azaz megunta hogy folyton csak panaszkodsz neki és semmi olyat nem tudtál neki mondani aminél nem lett volna benne az hogy megint van valami bajod

Már megint egy téma amihez nem akartam hozzászólni... de egyesek kikényszerítik belőlem...

Te miről beszélsz?

Honnan a fitty fenéből veszed hogy személyesen ilyen panaszkodós volt..? Ő maga mondta hogy megunta a lelki szemetesláda szerepet.

Ah nem mondok semmit.. szerencséd hogy lakótársam beszédes kedvében van.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11508 Dátum: 13 jan 15, 22:21:12 »

Nem értem hogy mért próbálkozik még mindig... Már lassan 2 éve megy ez a műsor... Feljön valami új névvel, kinyög valahova pár hsz-t, és visszakézből bannolja valamelyk modi... Ennyire fogyatékos nem lehet valaki... smirksweat
Biztos magányos.  Pojén Ez az! Felcsapok pszichiáternek és akkor megértem saját magam is és másokat is.  Nyelvesít
De ezen a hogojoon már nem segít 1 pszichiáter sem, annyira skizofrén.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11509 Dátum: 13 jan 15, 22:23:49 »

Lapimp, úgy szeretem, mikor tanácsokat osztogatsz. Nevet
Naplózva

Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11510 Dátum: 13 jan 15, 22:28:08 »

Éjfél nem értem mi a fenét ártottam neked de ..... onnan gondoltam és láttam mit írt de ide mégis nem gondolod hogy attól függetlenül mert lelki szemetesládának tartja magát ő maga nem lehetett ilyen? de ha a te felfogásodat követjük akkor meg az bántotta a lányt hogy már nem akart mora lelki szemetesláda lenni így keresett mást... a lényeg akkor is az hogy ne bánkódjon mindenen elment ez van majd jön másik...
Mind1 Éjfél aktívabb én álmosabb szóval jó éjt! Mora fel a fejjel ne búsulj legyél férfi! aki beteg esetleg annak jobbulást aki még mindig vizsgázik annak sok sikert holnapra!
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 22:29:55 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11511 Dátum: 13 jan 15, 22:49:18 »

Jól van, csak egy kis türelmet kell gyakorolnom és jó lesz.

Nem ártottál semmit csak konkrétan irritálnak az ilyen kis h*lyeségeid, de bocsánat.. be is fejeztem.
Nem értem néha, miből veszed a gondolataidat amiket kihánysz ide és...

...itt nem csak arról van szó hogy eldöntötted rólam, hogy nem vagyok kitartó és megbízható akár munka terén is vagy általánosságban az emberek terén (annak alapján amit leírtam a személyes tapasztalataimról és hozzáállásomról a férfiak terén, lol), hanem egy csomó ehhez hasonló mások irányába tanúsított  ****sz reakcióról.

Mindegy.

Köszönöm a lehetőséget hogy elmondhattam. Nevet

Most már tényleg,tényleg befejeztem.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #11512 Dátum: 13 jan 15, 23:10:04 »

Eperke, nem voltunk egymást szemetes ládái. Én sem szoktam rinyálni, mivel alapjáraton folyton csak hülyülök. Nekem konkrétan azzal volt bajom hogy semmibe nézett és ha írtam neki, még csak arra sem vette a fáradságot hogy válaszoljon. De mondtam hogy ez legyen a legkevesebb van nő rajta kívül a világon. A nyavalygást már amúgy is befejeztem, amúgy is csak megosztás jelleggel tettem közé, semmi célom nem volt vele egyszerűen csak jó volt ezt kiadni magamból. Amióta itt élek egyedül vagyok és nincsenek ismerőseim a munkatársakon kívül. Egy régi állapotot próbálok visszahozni ami megvolt bennem de most hiányzik. Erre próbálok rájönni, de amíg nincs egy személy akit érdekelne a problémám és meghallgasson nem fogok rájönni mivel nem tudok. Én magamon nem fogom észre venni de más igen.

Ezért is várom kicsit azt a találkozót mert akkor ismét emberek közt lehetek, mint odahaza és nem leszek egyedül és nem ide kell posztolgatnom este unalmamba mikor rohadtul egyedül vagyok! Meg talán megtalálom az a személyt aki segít rájönnöm mi az ami hiányzik belőlem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 23:11:28 írta Morause » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #11513 Dátum: 13 jan 15, 23:40:57 »

Szerintem egy emberi kapcsolat nem érdekekből áll, hogy én most azért vagyok a haverod, mert jókat nevetgélünk együtt, meg azért vigasztallak meg ha baj van, mert szükségem van a röhögés skilledre...
Én nem tudom és ha akarnám se tudnám definiálni a barátságot, a szerelmet, a testvéri köteléket, inkább megélem és élvezem a gyümölcsét a maga titokzatosságában. Amit ti leírtatok, az nem több, mint hobbibarátság. Vannak közös témáink, tapasztalásaink a múltból, ezért barátok lennénk Gdattal? Nem is ismerjük egymást. Én Gdatot ismerem, tulajdonságokat, a felszínt, egy nevet a mátrixból, magát az embert nem. Egy kapcsolatban mély érzelmeknek kell gyökerezniük, nem közös érdekképviseletnek.
Én például önmagamban boldog vagyok, nincs szükségem senkire, még is vannak barátaim, ha nagyon keveset is tudok velük már beszélni, szóval megbukott az elmélet, miszerint azért vannak emberi kapcsolataim, mert szükségem van más emberek skilljeire. Írnék még a szeretetről meg a bizalomról, de az lámpásnak már ,,transzcendens nyál", de na, inkább kívánom, hogy mindenkinek legyen egy igaz és való kapcsolata, ahol egymás tudatosságát a fellegekbe emelik.
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11514 Dátum: 13 jan 15, 23:47:57 »

"Én például önmagamban boldog vagyok, nincs szükségem senkire..."
That's all... no comment... Ne haragudj de ez a kijelentés nagyon ott van a szeren.

Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #11515 Dátum: 13 jan 15, 23:50:11 »

Látom sok mindent sikerült leszűrnöd a mondandómból. Kiemelsz egy mondatot és akkor te most ******** nagy királynak érezheted magadat. Ha nem lenne körülöttem senki, valószínűleg én is öngyilkos lennék unalmamban.

A további félreértések elkerülése végett a témához való hozzászólásom jó szándékú volt és nem arra ment ki, hogy én mekkora király vagyok, mert van mély kapcsolatom.
Az emberek meglátják magukat egy-egy mondatban, valami totális sületlenséget szűrnek le belőle ami el sem hangzott és nem veszik észre a tükrüket... komolyan, óvoda.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 23:54:23 írta Stance » Naplózva



CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11516 Dátum: 13 jan 15, 23:51:01 »

Erről eszembe jutott, amit a biosz tanárom mondott annó. Hogy mennyiszer megkérdezte a tanítványait, hogy mégis, mit szeret a barátjában/kedvesében, és ha valaki konkrét dolgokat mondott, akkor ő az esetek nagy többségében kinevette a diákot, és elkönyvelte magában, hogy ez érdek barátság, mert kifejezetten azért van vele, mert ő... szépen nevet.
Valamilyen szinten egyet is értek vele. A legtöbb emberben nem tudom megmondani, mit szeretek, de a legnagyobb ellenségeimben még azt se, kifejezetten mit utálok benne Nevet Mint ahogy a páromra se tudok kifejezetten mit mondani, miért is szeretem, de attól még szerelmes vagyok belé. Belezavarodtam. ikszdé
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11517 Dátum: 13 jan 15, 23:57:19 »

Nevet

Én nagyon szívesen kifejtem, hogy miért tartom butaságnak amit írtál.  

Miért is kommunikálunk fórumon jelenleg? Elvégre te megvagy egyedül, senkire sincs szükséged.
Tavalyról úgy rémlik barátnőd is van, miért? Senkire nincs szükséged.
Van egy két barátod.. miért? Nincs rájuk szükséged.

Majd ha elvonultál a hegyekbe, bakokkal hálsz és jeget faragsz unalmadban... a sarkadig növeszted a szakálladat és azzal törlöd ki a feneked.. nah akkor mondd nekem hogy nincs szükséged senkire.

Igen, egy mondatot emeltem ki.. mert ez volt a legegetverőbb.

Tudtommal olvastál elég sok könyvet és úgy rémlik pszichológiával is foglalkoztál.. hogy vagy képes ennek fényében ilyen dolgokat mondani és még el is hinni magadról?

Ha elkezdem mondatonként kielemezni a hozzászólásodat itt ülhetek reggelig.

Szerk.: Akkor kezdjük az elejétől, mit is nevezünk érdeknek? Az hogy az ember elhívja egy barátját hogy üljenek be valahova és beszélgessenek, mert kíváncsi arra hogy mi történt vele az utóbbi időben, hogy van.. és szívesen mesélne is, érdek? nevezhetjük annak.. mert végül is, nem úgy megy el hogy nem akarja jól érezni magát a másik hozzáállásától függően, hanem úgy hogy nah most csinálunk valamit és jó lesz mindkettőnknek és ehhez kell az is hogy a másik jól álljon hozzá (ez tudat alatt alap elvárás).
Mindkettő abban a tudatban megy el a találkára hogy "jól fogom magam érezni".. és ehhez a másik személy is hozzásegít.

Nem érdekből szerelmes az ember? Mert? Nem érdeked hogy azt érezd szeretnek, figyelnek rád, törődnek veled... megsimogassák a buksidat...? Nyilván az érzést nem azért érzed hogy jó legyen neked, az csak van azzal nem lehet mit kezdeni. A cselekedetekről van szó.. a társadalmi hozzáállásról.

Dolgozol.. együtt élsz emberekkel.. elég rendesen érdek ember vagy.

Eltúlzom a kifejezést. Igen.

Hobbibarátság? kackac.. segítsen rajtam valaki, falnak megyek. Tudod valahol el kell kezdeni. A kapcsolatok nem úgy születnek hogy nah most aztán egy életre a szívembe zárlak mert volt egy röpke délutánunk együtt.

Gratulálok hogy neked mély kapcsolataid vannak. Aki igényes ember ebből a szempontból az arra törekszik hogy azok legyenek..

Nekem szükségem van a barátaim skilljeire.. hogy rám mosolyogjanak.. hogy megnevettessenek.. hogy elfeledtessék velem a gondjaimat.. hogy.. ah nem megyek bele mert ez már kicsit nyálas. Bizonyára hobbibarátságokkal vagyok tele és még nem világosodtam meg.

Jól van, kívánom hogy emeld magad fellegekbe.

 
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 00:11:09 írta Éjfél » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11518 Dátum: 13 jan 15, 23:59:58 »

Ebben van valami.  Gondolkozik
Gyerekek már megint nő a feszültség.  smirksweat

Én amúgy jól vagyok egyedül, de tényleg (nem a barátokra értve hanem a szerelem terén), csak kezdeni kéne magammal már valamit. 
Na jó, befejezem a depis panaszáradatot.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #11519 Dátum: 13 jan 16, 00:02:09 »

Önmagam miatt vagyok boldog, mert értékelem az életet, teszek magamért, önmegvalósított ember vagyok, nem a barátaim, családom, barátnőm végett vagyok boldog. Ennek így kéne működnie. Ahhoz, hogy adni tudj, először valaminek lenni kell magadban, hogy tudj is adni. Azt hiszem így már érthető.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 766 767 [768] 769 770 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!