24 okt 12, 17:26:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 763 764 [765] 766 767 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149741 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11460 Dátum: 13 jan 15, 19:31:41 »

Egy is kikészít rendesen, de ha kettő lenne, talán egymást készítenék ki, én meg nyugodtan kakaskodhatnék a szemétdombomon. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11461 Dátum: 13 jan 15, 19:33:03 »

Csak lehet. És nem használnék férfit csak hogy gyerekem legyen. Nem vagyok ilyen.  
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11462 Dátum: 13 jan 15, 19:33:26 »

Nőknek minek tobb férj?!Elobb tanuljanak meg 1ferjet "kielégíteni "(minden téren)...
Ezt én is kérdezhetném "fordított viszonylatban"  1 pasinak minek több asszony "Elobb tanuljanak meg 1asszonyt "kielégíteni " (minden téren)..."
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #11463 Dátum: 13 jan 15, 19:34:39 »

Grr...Micsoda érdekfeszítő téma.csatlakozom.ikszdé.. A r*bancokat ez igazán nem szokta érdekelni ,hogy hány pasival kavar...Szóval ha azt beleszámítod ,nekik több pasija lehet egyszerre.Sajnos mostanság elég sokat látni,főleg a nagyobb városokban.mugen, sajnos már 1 férfit se tudnak ,mivel vagy nem mennek férjhez,vagy egy idő után elválnak.xD


(De rég voltam ,üdv mindenkinek)

Én kiszeretnék tartani az elveim mellet,hogy csak 1 lehet a nagy Ő. E/3-ban.Ez nem ide tartozik,de kinek van kockahasa?ikszdé  Nekeeeem (bmeg...7 válasz megelőzött)
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11464 Dátum: 13 jan 15, 19:35:54 »

Ezt én sem értem igazán minek kell egy férfinak több nő. Az oké hogy régen a nők korlátozottak voltak mindenben és már szinte csak a háznál és a gyereknevelésnél kellett, de ma nem így van szerencsére.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11465 Dátum: 13 jan 15, 19:38:01 »

dreamfolow sajnos manapság már az is bevált szokás hogy kapcsolatból kapcsolatba mennek.... megismernek valakit és képesek egy többéves kapcsolatot otthagyni csak mert pl neten megismert egy srácot/nőt
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #11466 Dátum: 13 jan 15, 19:38:31 »

Kimondta ,hogy forditva nem igaz?
Dreamfolow
Hat meg amugy se nagyon szokott nekik menni Nevet,persze tisztelet a kivételnek .
Zita
Nem szerencsére,inkabb hülyeség ...
Am nem tom,hogy hogy nézel ki ,de az amazonok azok szabályszerűen nagyon jol néznek ki .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11467 Dátum: 13 jan 15, 19:41:33 »

Biztos mert az igazi valós amazonok azok levágták egyik mellüket és ha fiúgyermekük született azt vagy megölték vagy szolgának nevelték (legalábbis én így tudom)
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11468 Dátum: 13 jan 15, 19:44:18 »

Csodás. Nevet

Komolyan ezt a gyönyörű általánosítás halmazt amit most itt összehoztatok.
Ez az gyerekek..

jah mugen akkor egyértelműsíts mert ez a mondat is elég érdekesen hangzott... 
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11469 Dátum: 13 jan 15, 19:46:11 »

Én csak a férfit rabszolgának tartottak meg hogy Artemisz istennőt szolgálták részekről hallottam. Az Én topikban ott van egy kép magamról már kijavítva azóta a link. Én szerintem annyira nem nézek ki jól, de ezt majd te döntöd el mugen.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 19:46:58 írta zitagirl » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #11470 Dátum: 13 jan 15, 19:50:43 »

Ahj gyerekek olyan nem jól vagyok... Szomorú el kell gondolkodnom egy csomó dolgon. Van bennem vmi hiba, de nem tudom miaz vagy mi okozza. Tegnap az első - márcsak volt - ismerőstől akit szereztem itt Pesten kellett búcsút vennem, mert sose szólt hozzám már az utóbbi időkben és még majdnem ki is b@szott velem (a pálinka miatt,  de ez hosszú) erre tegnap rákérdek hogy van-e vmi gond, mondtam esetleg rosszat. Erre benyögi hogy eleinte jó fejnek tartott de vmi nem tetszett bennem, és ez van.

De vazz kb ugyanazt mondta el amit kérdeztem, ebből nem tudtam meg semmit mivel gondoltam hogyha már nem kíváncsi rám akkor valszeg mert vmi enm tetszik neki, de hogy mi volt a gond azt nem írta le.
Vmiért mégsem rühellem mert sz@rt a pofámra, sőt inkább magamra vagyok mérges hogy így alakult, 'csába hogy nem megy nekem már ez a gyűlölködés.
A lényeg hogy ramatyul se érzem magam csak az zavar hogy úgy beszélt rólam mintha mindent tudna rólam pedig nagyjából semmit, és egy ilyen magyarázattal jön nekem. Ilyenkor lenne jó egy régi jó baráttal összeülni vhol és szívem lelkem kiönteni mert azért talán én is megérdemlem hogy egyszer kiöntsem a lelkem, idáig is mindig én voltam mindenki "lelki szemetesládája", de az érzés ha nem kíváncsiak te rád, elmondhatatlanul rossz, és most ezt érzem... már nagyon régóta!
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 19:54:57 írta Morause » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11471 Dátum: 13 jan 15, 19:52:57 »

Idézet
dreamfolow sajnos manapság már az is bevált szokás hogy kapcsolatból kapcsolatba mennek.... megismernek valakit és képesek egy többéves kapcsolatot otthagyni csak mert pl neten megismert egy srácot/nőt

Szeretném, de képtelen vagyok szó nélkül hagyni.
Remélem jól látszik a kiemelt rész.

Csak mert.. hát lol..
nyílván azért hagy ott az ember egy több éves kapcsolatot.. csak mert megismer valaki mást.. semmi más oka nem lehet rá.

Egyébként igen, vannak ilyen nők és férfiak is, akik képtelenek arra hogy egyedül legyenek...

LoL szánalmas ez a gondolkozás és fogalmazás mód.

A r*bancos kijelentésre meg nem is mondok semmit, nem tudom melyikőtök írta, de lassan már azt látom hogy a teljes női nem el van ítélve.

Légyszíves a posztolgatás előtt gondolkozzatok picit..
és igen kezdek morcos lenni kicsit. Sok troll.. Nevet Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11472 Dátum: 13 jan 15, 19:56:46 »

Pedig sok férfit ismerek (rokonok, rokonok párjai, baráti körök) akik pocsék férjjelöltek.  Gondolkozik
Akkor most ítéljem el emiatt a férfi nemet?  Ördögi

Morause, segítenék de jelenleg leköt a saját depresszióm  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 19:59:07 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #11473 Dátum: 13 jan 15, 20:00:06 »

Majd valamikor megkeresem talán ,de amugy annyira nem fontos...csak mondtam egy hülyeséget,ilyen amcsi elmélettel .
Sok mást is én döntök meg el kacsint

Mit eggyértelműsitsek?

A kocka has...az jo ,de max kockás has ikszdé.Tudhatnád már Gmantől,hogy a gömb az ideális alak ...
Mint lusta ember azon a véleményen vagyok,hogy most inkabb megeszek meg 5palacsintat az eddigi 4mellé es fekszem tovább ikszdé talán majd 21-22fele edzek Nevet

Morause
Hey,fel a fejjel !en"kivancsi "vok rád Nevet
Vigyek alkoholt ?xd de sajna most csak vermutot ,fehérbort tudok vinni ja meg vodkát ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 20:01:41 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11474 Dátum: 13 jan 15, 20:04:02 »

Morause én beülnék veled meginni valamit szívesen meghallgatom bárki problémáját egészen addig míg fordítva is igaz ez Mosolyog de pest messze van nekem =(
hidd el ha nem volt kíváncsi rád neked sem kéne vele törődni...
Éjfél köszi hogy kiemeltél.... igen sok ismerősöm járt így hogy régóta együtt volt párjával és egyszer találkozott egy sráccal vagy egy régi ismerőssel egyre többet beszéltek míg odáíg nem fajult a dolog hogy a baráttal való találkozgatás fontosabb nem lett, mint párja.... és szerintem ebben nincs "női nem" elítélés sem Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 20:05:20 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 ... 763 764 [765] 766 767 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!