24 okt 12, 17:32:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149794 alkalommal)
0 Felhasználó és 67 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11385 Dátum: 13 jan 15, 10:22:29 »

Gratulálok! Engem kivágtak. Tanulhatok vegyműt. Nevet:D
Láttam egy képet 9gag-en ahol egy srác egy diplomát tart a kezében és az van ráírva, köszönöm wikipedia. Kíváncsi vagyok, milyen az az egyetem amit el lehet végezni a wikipedia alapján.

Minden egyetemista megteheti hogy alkesz legyen tapasztalataim szerint.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11386 Dátum: 13 jan 15, 10:29:15 »

Gman, olyan helyen, ahol a legnagyobb tantárgy négy kreditet ér, biztosan. Mosolyog

Morita, időlordok és folyton bulizók lehetnek, de azért az alkesz túlzás. Nevet
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #11387 Dátum: 13 jan 15, 10:34:32 »

Nem vagyok alkoholista, csak egyetemre járok.

Inkább így hangzana helyesen Nevet

Ne általánosíts. Sok egyetemista nem teheti ezt meg.

+1
illetve sok egyetemistának nincs is igénye rá.  Nevet
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11388 Dátum: 13 jan 15, 10:37:12 »

Végülis Laterneman kifejtette a véleményem.

Am az alkeszre gondoltam. Az alkoholizmus nem a mennyiségen hanem a rendszerességen múlik.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11389 Dátum: 13 jan 15, 10:58:29 »

ja, elvileg alkoholista aki napi rendszerességgel iszik, bár ez azért vitatható ...

eskü, nagyon mérges leszek, ha a drága mikrobi tanszék miatt szívinfarktust fogok kapni, vagy szarok lesznek a csütörtöki EEG eredményeim, oké, hogy 3 munkanapjuk van TVSZ szerint kijavítani egy vizsgát, de ezt azért egy karikázós vizsgánál túlzásnak érzem... főleg mikor a vizsga totós voltja miatt mindenki úgy van vele, hogy vagy mázlim van vagy szívtam... sírni akarok... Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11390 Dátum: 13 jan 15, 11:02:03 »

http://www.origo.hu/i/0703/20070307mikrobi.jpg
Ez nagyon nagy. Mikrobi tanszék. Én Son Goku tanszékes tárgyakat akarok. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11391 Dátum: 13 jan 15, 11:07:44 »

azok biztos izgibbek lennének  Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #11392 Dátum: 13 jan 15, 12:59:25 »

Saphira, rád zúdítsam civil életem gondjait?.   smirksweat

["Ayumichan érzelmi kitörése":]
Nem igazán tudom h mi az oka [szabi2-vel szemben én nem vagyok pszichológus  Pojén ] (időközönként rámtör ilyen boldogtalansági hullám) talán  a hétköznapok unalmas körforgása, munkanélküliség (h innen meg onnan se hívnak vissza és ha fel is vesznek hamar elküldenek), életcél hiánya, nincs senki (férj/jelölt, gyerek, mondjuk nem is akarok), kevés dolog van ami boldoggá tesz, a családommal folyton vitatkozunk és néha úgy érzem h semmire se vagyok jó.    smirksweat
[/"Ayumichan érzelmi kitörés vége"]

Csinálj valamit!
Az Én topicban többször nyafogtál már például a tokád miatt. Szerinted az mágikus módon el fog tűnni egyszer? Készíts diétás tervet, meg mondjuk fuss naponta egy másfél órát.
Ezzel elég sok gondodat megoldhatod. Csinálni fogsz valamit, ami miatt nem fogsz unatkozni. Le fogsz fogyni, és lassan el fog tűnni a súlyfelesleg. Lesznek olyan férfiak, akiknek akár tetszeni is fogsz. Vidám leszel, mert csinálsz valamit és nem fogod utálni magadat, mint ahogy most teszed.
Azzal semmi probléma nem oldódik meg, ha ide irkálsz. Ahogy azzal sem, amit Aes mondott, hogy elfojtod magadban. Csak még szarabb életed lesz, még rosszabb kedved. 

Állíts elő valamit, ami a tiéd. Eddzél, írj novellákat, verseket, olvass, tanulj. Ezzel csak elb***od az idődet, amikor itt sajnálkozol. Csak próbáld meg összeszámolni, hogy egy napodból mennyit vesz el az, hogy nem csinálsz semmit. Hogy ülsz, ide kommentelsz mondjuk, vicces képeket nézel, filmezel, vagy siránkozol. Alvással együtt én olyan 22 órára tippelnék.

"Remember, misery is comfortable. It's why so many people prefer it. Happiness takes effort.
Also, courage. It's incredibly comforting to know that as long as you don't create anything in your life, then nobody can attack the thing you created."

Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11393 Dátum: 13 jan 15, 13:04:17 »

Gman, olyan helyen, ahol a legnagyobb tantárgy négy kreditet ér, biztosan. Mosolyog
Majd ha tizenhat tárgyad lesz egy félévben, szólj kérek, hogy esedezzek bocsánatért minden eddigi böszmeségemért! Mosolyog
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11394 Dátum: 13 jan 15, 13:19:24 »

Normális ember nem vesz fel tizenhat tárgyat egy félévre.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 13:19:58 írta Saphira » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11395 Dátum: 13 jan 15, 13:26:46 »

Nem mindegy milyen iskoláról és tantárgyakról van szó, én kommunikáció és médiatudomány szakon tizenhat tantárgyat lazán megcsináltam volna egy fél évben ha nem dolgozom..

Fizika, Biológia vagy esetleg simán valamilyen reál szakon nem hinném.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11396 Dátum: 13 jan 15, 13:31:53 »

Ja, nálunk is a 16-ból 13 kötelező, a többi meg azért kellett, hogy meglegyen a 30 kredit. Meg mert három év alatt köelező legalább tíz választható tantárgyat felvenni...
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11397 Dátum: 13 jan 15, 13:36:31 »

Nálunk igaz, hogy a legnagyobb tárgy is "csak" 5 kredit, de félévente körülbelül 6 főtárgyunk van ami 2-3-4 féléves, s aminek egyik feléből záróvizsga, másik feléből pedig szigorlat lesz. És ezekre jönnek rá a kötelezően választott, szabadon választott és az egyéb tárgyak melyekből nem könnyű jegyet szerezni, jah és még gyakorlati 1 kredites tárgyak is vannak melyek a főtárgyakhoz kapcsolódnak. Pl előző félévben 39 kreditet vettem fel úgy, hogy nem csúszok semmivel.
Csak érzékeltetem, hogy mennyire más egyes intézmények tantervei.
megyek is vissza agrárjogozni Szomorú
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11398 Dátum: 13 jan 15, 13:38:37 »

Király, megtaláltam gman gyengepontját. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11399 Dátum: 13 jan 15, 14:09:50 »

Öm... Elmondod nekem is, hogy tudjam, mi az?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!