24 okt 12, 23:09:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150340 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11175 Dátum: 13 jan 14, 17:27:33 »

Szóval szerinted árulkodom?:O Te arcátlan... engem senki nem nevezhet spiclinek:D Ezért megmondtalak anyunak.
Azt hittem az egész országban az eon a szolgáltató:O Honfoglalón nem volt ilyen kérdés ezé nem tudtam róla:D

Nem értem mivel mondtam ellent magamnak. Azzal, hogy beírtam kékkel mikor este azt mondtam Aes témája? Ha ez a bajod akkor nyugodj meg nem moderáltam, mert akkor a hszek többsége eltűnneXD
Nyilván, ha a one piece témába anyáznak és Aes látja akkor tesz ellene. Hogy ne szabaduljon el a pokol. Mint már erre volt is példa távollétembe.
Elmondom újra azért jöttem be, hogy a sharingan ne legyen piros és ne forogjon összevissza. A te hszedre dobott mikor bele kattintottam.
Na de mindegy megyek kockulni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11176 Dátum: 13 jan 14, 17:29:37 »

Ayumi, ez biztos mert soha nem kínálod meg a csokikból, vagy azzal is játszott egy kicsit a macsek... Nevet

Csak mert szeretek mocsok lenni...  Hümm-hümm
Idézet
7. A csillagok széppé varázsolják az éjszakai eget, arra viszont ****ra nem alkalmasak, hogy egy káromkodással teletűzdelt szöveget szalonképessé tegyenek!
8. Véleményt lehet két módon is cserélni: érvelve/mondatokra bontva/normális hangnemben/esetleg ironizálva illetve ****anyázva. Döntsd el, melyik illik a homo sapiensekhez!
Forrás
Szóval egyik megoldás sem működik, csak azon múlik, hogy mit toleráltok. Mondjuk ezt te is kifejtetted. Nevet

A másikat most nem keresem elő, de arról is szó volt, hogy többet nem lesznek tématörlések, csak lezárjátok a feleslegeseket. Vagy ez is változott?

Éjfél, a helyesírásra gondolsz vagy magára a kiszerelésre? Mondjuk nem rossz, hogy télapós még van. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11177 Dátum: 13 jan 14, 17:35:57 »

Nem szoktak ilyen kékkel írni itt cégen belül.
S hozzátettem világosabb rikítóbb kék a kliensen belül, úgy tűnik a paint nem tudta kezelni ezt a színárnyalatot..
lol..
bocs a dupla hszért, mostmár tényleg elporolhattok:(
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11178 Dátum: 13 jan 14, 17:39:18 »

Ajánlom, hogy tényleg véletlen legyen a dupla és mivel irgalmas nagyúr vagyok utoljára elnézem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11179 Dátum: 13 jan 14, 17:40:06 »

Tudtam én hogy valójában szeretsz. Pirul
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11180 Dátum: 13 jan 14, 17:43:22 »

Nekem nincsenek érzéseim.

Heo ez azért van itt.
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4805.15000

Viszont ami kevesebb mint 5 oldal az törlésre kerül, ha már koros érdeklődés hiánya végett. A többi csak archiválásra kerül, mert úgyse olvasnak vissza:D.
A helyesírásom meg tudom, hogy rossz. Nem különösebben hat meg.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 17:45:11 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11181 Dátum: 13 jan 14, 17:49:46 »

Szóval szerinted árulkodom?:O Te arcátlan... engem senki nem nevezhet spiclinek:D Ezért megmondtalak anyunak.
Azt hittem az egész országban az eon a szolgáltató:O Honfoglalón nem volt ilyen kérdés ezé nem tudtam róla:D


A pofátlanság emeli ki az egyéniséget, valahol ez a rossz szokás ragadt rám ifjú koromban....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11182 Dátum: 13 jan 14, 17:57:29 »

Éjfél nem lesz 2hónap mulva? miért hova lesz ki hozza el az irónikus hozzászólásokat akkor ide?
egyébként egy korábbi hozzászólásra reagálva kocsival szoktam hazajárni mert munkatársam Bécsi és odáig elvisz, majd ottani magyar ismerősöm behoz pestig majd vonatozok Mosolyog
én meg a pontozgatásokat kikerülvén nem káromkodok és így nincs fejfájás Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11183 Dátum: 13 jan 14, 18:02:36 »

Ayumi, ez biztos mert soha nem kínálod meg a csokikból, vagy azzal is játszott egy kicsit a macsek... Nevet
Mentolos csokit a cicának? A macskák és a mentol.   ikszdé Megszagolta kíváncsian h vajon mi lehet az azután hirtelen elugrott amikor megérezte.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11184 Dátum: 13 jan 14, 18:05:59 »

Nekem nincsenek érzéseim.

Heo ez azért van itt.
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4805.15000

Viszont ami kevesebb mint 5 oldal az törlésre kerül, ha már koros érdeklődés hiánya végett. A többi csak archiválásra kerül, mert úgyse olvasnak vissza:D.
A helyesírásom meg tudom, hogy rossz. Nem különösebben hat meg.
Na, azért valamik csak vannak. Nevet

Azt tudom, az öt oldalas dolog nem rémlett.
A helyesírásodra nem volt panasz, azt Éjfél képére írtam.

Ayumi, a laptopra gondoltam, hogy azért zajong... Mindegy, de a macskamenta tetszene neki. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11185 Dátum: 13 jan 14, 18:08:59 »

Macskának csokit? Azaz. Sose értettem azokat akik édességgel tömik a háziállataikat.

Majd időnként jövök és benyögök  egy két szót mint ahogy még jó pár ember szokta.

Illetőleg van pár tag aki hasonlóképp viselkedik mint én, nem vagyok ám olyan egyedi Eperke-chan.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11186 Dátum: 13 jan 14, 18:12:03 »

Nem tudom, de ilyen fura zörej meg kattogás jön ki belőle [nem a macskából hanem a laptopból  Pojén ]  (időnként, amikor valami felpörög benne v mi).  smirksweat
Egyébként szereti a tejszínhabot, de csokit azt nem kap és meg se eszi. (a cica) Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 18:13:43 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11187 Dátum: 13 jan 14, 18:12:51 »

Macskáknak még nem adtam csokit. Nem szeretik. Inkább a hal meg a royal canin az érzékeny gyomrúnak.
Itt reggel borzalmas volt a közlekedés. Sehol a hókotrók és mentünk olyan 40-50-nel az M0-on. Nem tudom hogy egyáltalán biztosan fogok e menni holnap ha esik is, mert akkor minden megfagy.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11188 Dátum: 13 jan 14, 18:14:23 »

ÁÁ dehogynem mikor kiderült Loah és neked a titkos kapcsolatotok és heo belinkelte loah képének helyét kívácsiságbol megkerestem tied is és hát ilyen aranyos arcű lánytól könnyeben elfogadom az irónikus hozzászólásokat Nyelvesít de amúgy én arra gondoltam hogy melóváltáson gondolkodsz vagy ilyesmi?
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11189 Dátum: 13 jan 14, 18:19:41 »

Eperke fogadjunk, hogy te is szívesen folytatnál Éjféllel titkos kapcsolatokat.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!