24 okt 12, 22:14:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 714 715 [716] 717 718 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150294 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10725 Dátum: 13 jan 07, 12:13:14 »

A Beugró menő, én a Comedy Centralon szoktam nézni.
Sorozatok... ilyen ratyi szappanopera félék, nem? Hát annak megint semmi köze a kultúrához, meg amúgy is... olyanokat nézel?
Jó, volt egy magyar gyártmányú, ahol egy leszbi csaj elcsábított egy férjes nőt, na abba azért belenéztem...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 07, 12:13:48 írta gman » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10726 Dátum: 13 jan 07, 12:25:41 »

Igen az az.

Most csak egy példát hozok: http://hu.wikipedia.org/wiki/A_palota_%C3%A9kk%C3%B6ve
Ez neked gagyi szappanopera? egyébként igen. Ilyeneket is nézek. Mosolyog

Sőt nézek olyanokat amik csak a szerelmi életet dolgozzák fel.. olyanokat amik leginkább komikus módon mutatnak be ilyen alap helyzeteket.

Jah már megint látszik hogy neked mik jönnek be.. Nevet Köszi gman.

Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10727 Dátum: 13 jan 07, 12:32:22 »

Nem minden sorozat "gagyi szappanopera jellegű", persze meg kell adni valahol ezt a tartalmat is, de található benne attól függetlenül dolog amiből tanulhat az ember.
Illetve én még szeretem a vidékjárós, hagyományőrzést bemutató műsorokat is.
Csak ja én se tv-zek sokat. Illetve ha akkor a kapcsolgatás gyakrabban áll meg Natgeonál valamelyik Discovery-nél és egyébb történelmi, vagy tudományos ismeret terjesztő csatornánál vagy a Comedy Centralnál... igazából szerintem a legtöbb csatornánkon már találtam valamit ami lekötött
Bár most mióta újra itthon vagyok leginkább RTL klubbot néztem anyuékkal híradó nézése céljából, ill. egy szlovák nyelvű csatornát ugyanezen célból...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10728 Dátum: 13 jan 07, 13:45:09 »

A Discoveryn szoktak lenne nagyon jó kis sorozatok. Egyik kedvencem pl a Túlélés Törvényei. Bear Grylls nagy példaképem. Sokan szidják hogy meg van rendezve de kíváncsi lennék rá, hogy ha az utálkozók és Bear kikerülnének a vadonba, vajon melyikük bírná tovább kacsint

Továbbá a Kíváncsiság is egy nagyon jó ismeretterjesztő sorozat, amiben nagyon érdekes kérdésekre keresik a választ az okos emberek. Pl: Univerzum kialakulása, mi is az Idő és hogyan működik stb

Sorozatok közül a Dextert néztem sokat meg a Szőkés első 2 évadát de a 3.tól már nem tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 07, 14:03:19 írta Lew » Naplózva


Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10729 Dátum: 13 jan 07, 13:48:00 »

Lew Szomorú megelőztél én is a Discoveryt akartam épp írni... de még a spektrum is jó szokott lenni bár 3havonta nézem adásait otthon de azok mindig jók szoktak lenni, legutóbb mikor otthon voltam akkor ilyen licites műsor volt rajta régiségeket adtak be aukciós házba ott is sok érdekes dolgot lehet megtudni Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10730 Dátum: 13 jan 07, 13:51:57 »

Az id channelt szokta nézni valaki, ott is vannak eléggé érdekes dolgok.
911- kérem segítsenek, ezt például szerettem. Itt konkrét sziuációkat mutatnak be amikor a 911esek sikeresen segítettek a betelefonálón és általában komolyabb helyzetekről szól.

Dr. G foglalkozása orvos szakértő - boncolás közben ahogy levonja a következtetéseket, hogy miben hallhatott meg az illető és hogyan, elég érdekes szokott lenni.

Gyilkos asszonyok veszedelmes viszonyok: Olyan nőkről szól akik férfiakat manipuláltak és a végén meg is ölték őket,  láttam konkrétan ilyen meghasonlott sorozatgyilkos nőről sztorit elég durva.

Aztán esténként vannak szellemes műsorok... azt is bírom.

Sajna nálam már nincs ez a csatorna. Szomorú
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10731 Dátum: 13 jan 07, 14:03:13 »

Spektrum, Discovery és még a Historyt szoktam nézni. Azokból is főképp olyanokat nézek mik az ókorról szól vagy egy kicsit tudományos.
Szoktam még nézni az AXN, Comedy Central, Cool csak este a Dr. Csont miatt, és a BBC. Viszont ha megy valami jó kis film akkor még az HBO is időnként.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 07, 14:08:16 írta zitagirl » Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #10732 Dátum: 13 jan 07, 14:31:48 »

AXN, Comedy Central és Viasat3. Nálam ezek jönnek be, sorozatok közül pedig Szívek Szállodája, NCIS és néha egy kis Dr. House, ha találok olyat, amit még nem láttam. Hümm-hümm
Amúgy szerintem sincs baj a sorozatokkal. Illetve a nagy részükkel. Én régen Merlin kalandjait is néztem, de azt a húgom örökölte. Szerettem még Mr. Monkot és a Mentalistát, de ezeket nagyrészt nem miattam lettek bekapcsolva hanem a húgomnak és néha csak leülök mellé pusztítani az agysejtjeimet a reklámokkal... ikszdé
Tényleg tök fölösleges azon vitatkozni, hogy kinek mi tetszik. Ha van normális érved/ellenérved és tudod tisztességesen közölni, akkor felőlem, oké, de ha csak annyit írsz, h "Ez mekkoraszarmár!" akkor magadat minősíted. kacsint
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10733 Dátum: 13 jan 07, 14:44:45 »

Jó akkor most fölöslegesen posztoltunk és beszélgettünk erről, ezaz.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10734 Dátum: 13 jan 07, 14:55:22 »

Na jó ha Éjfélmár így lezárta a témát inkább valaki mondana egy jó MMO-t nekem? nézegettem free mmo-rpg listákat Aion nem jön be van az az Allods online abban a hajós rész tetszik Sevencore is jónak tűnik esetleg valami más tipp?
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #10735 Dátum: 13 jan 07, 16:07:58 »

Nem mondtam, hogy fölösleges erről beszélni, csak azt, hogy kéne vinni bele némi kulturát, elvégre mind írástudó, 21. századi emberek vagyunk, nem?
Mindegy.

ikszdé Sajna foglamam sincs, hogy mi az az MMO, de azért leírtam, nehogymár azt hidd, h észre sem veszlek. Pojén
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10736 Dátum: 13 jan 07, 16:14:01 »

MMO= mmorpg, online rpg tipusú játékok mondok egy ismert példát: WoW

Eszti nem vettem észre hogy valaki nem volt kulturált, mindenki hozta önmagát, lásd: gman. Nevet
de okés mostantól viszünk bele, a többiek is figyelni fognak erre. ^^ Mosolyog
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #10737 Dátum: 13 jan 07, 16:19:03 »

Az MMO nagyon nem egyenlő az MMORPG-vel, ha már nagyon definiálgatunk.
Lásd: http://en.wikipedia.org/wiki/Massively_multiplayer_online_game
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10738 Dátum: 13 jan 07, 16:21:06 »

aaaaaaaaahhhhhhh... ez olyan jellemző..

Eperke akkor is erre gondolt, szvsz....
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10739 Dátum: 13 jan 07, 16:22:37 »

Nekem a Wow nem tetszik speciel Nevet meg egyedül unalmas azért kértem ajánlásotokat mert akkor csatlakoznék esetleg ha még lehet Nevet
Régi kedvencem műsorom az még mikor kicsi voltam a német Super RTL-en ment Art Attack volt a neve: ( http://www.youtube.com/watch?v=6IncEe7BD7A ) itt is egy link a műsorrol a lényege annyi volt hogy hogyan lehet akár hétköznapi dolgokból nagyszerű ajándékot, műalkotást vagy akár egy kis díszt csinálni Nevet a műsor német szóval aki tud németül annak csak jó
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 ... 714 715 [716] 717 718 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!