24 okt 12, 12:13:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149430 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10575 Dátum: 13 jan 05, 18:51:44 »

Nem azt akartam hogy hozzám idomuljon, csak szimplán azt hogy kimutassa szeretetét és ne azzal kezdje napot hogy kell egy kis pénz, mert barátnőmmel mozizok....mert ebből lett elegem. Ne én legyek az az ugrólétra amin keresztül feljebb jut. Áh Túl nagy a szívem és ezt használják ki... remélem ez a mostani nem teszi ezt meg...
Bár én sose tenném meg ezt senkivel hogy elszeretem párját, mert akkor saját magam is egy gusztustalan féreg leszek...
simlis dolgok? ezzel mire célzol kedves Éjfél? és miért nem ment? ha szabad ilyet kérdezni persze csak akkor, mond el te is személyes tapasztalatod
miért ne bocsájtanám meg azt hogy kicsit személyes voltál? inkább legyen az ember őszinte mindig Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 18:53:39 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10576 Dátum: 13 jan 05, 19:02:52 »

Soha ne mondd hogy soha... a szerelem sokszor kiszámíthatatlan. Persze az alap, hogy az ember olyannal nem kezd akiről tudja hogy van valakije.. de könnyen belelehet valakibe anélkül szeretni hogy egyáltalán észrevennéd.

Nah mindegy ennyit az okoskodásomról.. még átveszem egyesek szokását.

Mivel mire célzok kedves Eperke-chan? "megcsalás miatt mert én ilyenek miatt nem szoktam aggódni, a simlis dolgok mindig kiderülnek.." A válasz ebben a mondatban található.. és amúgy sincs kedvem kifejteni azt hiszem ezzel a mondattal mindent elmondtam, vagy tényleg nem?

Általában én szoktam lenni a gyengébb láncszem, akinek egy idő után már nem elég az amit kap.. Távkapcsolat: nem elég havonta vagy pár havonta egyszer találkozni... szerintem ez nem természetes vagy velem lehet a gond hogy én nem bírom.
Lehet nem voltam eléggé szerelmes.. ki tudja. Néha már kétkedek abban hogy tudom mi az a szerelem.
Állítólag a szerelem az ilyen dolgokat átíveli.. de lehet hogy nem kéne hinni  a mesékben. Mosolyog

Egyszer talán majd találok valakit akitől nem menekülök el.. haha.

Ennyit rólam. Túl sok is.

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10577 Dátum: 13 jan 05, 19:03:04 »

Na csak hazaértem még ma a Pennyből (a szaloncukor 399/kg).   Nyelvesít

Megcsalás? Hát ha bizalmatlanság van akkor az nagyon nehezen működik, mondjuk ebbe még nem volt részem (se megcsaló se megcsaltként [nem volt olyan "hosszú" kapcsolatom]).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10578 Dátum: 13 jan 05, 19:07:06 »

Mondjad csak nyugodtan drága, mit nem hiszel el egész pontosan? Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10579 Dátum: 13 jan 05, 19:10:20 »

Nem vagyok drága.

Konkrétan még ezt a kérdést sem. Nyelvesít

http://www.kepfeltoltes.hu/130105/Sz_p_Lett_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szép nem?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 19:11:49 írta Éjfél » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10580 Dátum: 13 jan 05, 19:13:09 »

A távkapcsolat egy nagyon ember függő valami. Nekem a mostani előtt nem nagyon volt igazinak nevezhető párkapcsolatom, ellenben volt két kéthetes valamim, románcnak sem igen nevezném mert az megint más, ha annak veszem akkor azért hosszabb, mert abba beleveszem a kínylódást is a járás előtt. Szóval magyarán 2x jártam kb. 2 hétig 2db sráccal. Mind a 2 végső soron távkapcsolat volt.
Az elsőnél összejöttünk, hazajöttem, msn-eztünk, rájött, hogy neki ez nem jó... valljuk be a srác nem volt kitartó, bár nem hibáztatom ennyi idő alatt nem alakul ki egy világ szerelem és van még hal a vízben, és volt köztünk párszáz km.
A másodiknál passz, hogy hány km választott el minket, de tegyük el, hogy 60 (és megnéztem tényleg annyi)... naponta találkoztunk, megvolt a középút, mind a ketten utaztunk, úgy nem volt olyan vészes. Szóval annyira még távkapcsolat sem volt, de nem igazán volt olyan a személyisége amilyet magam mellé képzeltem úgyhogy búcsút mondtunk hamar egymásnak.
A jelenlegi párommal meg igazából pont az előző tapasztalatok miatt nem is akartam összejönni, de egy kis barátnői jó tanács meghozta a józan eszemet. Párom ugyanott lakott ahol az első fiú, csakhogy ekkor már Pesten tanult, de még ígyis legjobb esetben volt köztünk 80km. Hétvégénként, kihagyásokkal, nyáron hosszabb kihagyásokkal látogattuk egymást másfél éven át. Most már másfél éve, hogy én is a fővárosban tanulok és merem állítani, kevesebbet vagyunk együtt mint azelőtt. Eddig ugye azért ott volt a 48óra egymásra, most meg néha-néha pár órácska... fáradtan, meggyötörve... de valahogy csak túltesszük magunk rajta... minden a csúnya oskola hibája Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10581 Dátum: 13 jan 05, 19:20:27 »

Ej Éjfél, micsoda letargikus hangnem.
Ki mondta hogy havonta 1x kell találkozni? De tudod, ha megadatik úgy mond hogy legalább havonta egyszer tudtok találkozni, szerintem az k*rva jó. Az más mikor bármelyik nap össze tudnátok futni és nem vagytok képesek oda utazni a másikhoz. Viszont a távkapcsolat nem örökké szól, hanem átmeneti dolog és szerintem ha megéri valakiért átvészelni ezt, akkor nem tennéd, és akkor vett véget valaki.
Nem mindenki képes rá, vagy nem mindenkiért éri meg távkapcsolatban élni, de ha úgy mond, ő az aki kell neked, lesz*rja az ember hogy éppen távkapcsolatban vannak ideiglenesen.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 21:02:47 írta Minagi » Naplózva


Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10582 Dátum: 13 jan 05, 19:21:16 »

"Általában én szoktam lenni a gyengébb láncszem, akinek egy idő után már nem elég az amit kap.. Távkapcsolat: nem elég havonta vagy pár havonta egyszer találkozni... szerintem ez nem természetes vagy velem lehet a gond hogy én nem bírom.
Lehet nem voltam eléggé szerelmes.. ki tudja. Néha már kétkedek abban hogy tudom mi az a szerelem.
Állítólag a szerelem az ilyen dolgokat átíveli.. de lehet hogy nem kéne hinni  a mesékben.

Egyszer talán majd találok valakit akitől nem menekülök el.. haha."

Éjfél hát az baj, mert ilyenkor okozol csalódást a másik félnek aki kitart melletted de te feladod :S lehet hogy túl korán akarsz sokat nem? Én Brigivel 2évig éltem távkapcsolatban 100km-re lakott tőlem sokszor összevesztünk és volt hogy szakítottunk is általában 1 max 2hónapig bírtuk a másik nélkül
Na jó most ez eléggé személyes dolog lesz rólam akinek nem tetszik ne olvassa :
sokszor az volt  a baj hogy elmondása szerint nem adtam neki elég teret (hetente találkoztunk) én még tanultam akkor mert elsőnek volt pincér szakma, majd meló mellet 2éves gimnázium esti tagozaton mellette persze ő és ilyet mond hogy nem adok neki elég teret... Gondolkozik
majd hirtelen baráti körömben elkezdett egy sráccal dumálni (nem csalt meg vele ) és kb többet töltött vele, mint velem... ez zavart aztán mikor mondtam neki hogy mikor van kis szabad időm inkább legyen velem nem mással besértődött szakítottunk, ő nem bírta egyedül visszajött folytattuk távkapcsot, majd kérdezte felköltözök-e hozzá, sulim településemen volt melóm is, fontos a szerelem de nem költöztem hozzá mert nem akartam buszozni melóba, 1órás útról van szó de sokba fáj bérlet plusz náluk nem volt lehetőség esti gimire szóval még esténként valahogy hazajuni...:S majd mikor végeztem sulival mondtam odaköltözök akkor már nem akarta mert megsértődött címszóalatt hozzám vágta hogy most már jó vagyok neki? itt megint vége lett... majd mielőtt kijöttem németbe kb 1-2 hónappal előtte sírva kopogott ajtómon hogy próbáljuk újra, mert ő nem bírja nélkülem összejöttünk ismét és asszem 2hete lehettünk újra együtt mikor kaptam a hírt hogy van hely mostani melóhelyemen, jött velem majd itt megcsalt Nevet
szóval nekem ilyen távkapcsolati élményem van Nevet
Igazat adok Minaginak Mosolyog ha fontos neked akkor nincs az az isten mi elszedjen mellőle és kivártad volna hogy összeköltözzetek (persze ha tervben volt) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 19:22:59 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10583 Dátum: 13 jan 05, 19:21:37 »

Idézet
De, szép. És ez?

http://kepfeltoltes.hu/130105/F_nyk_p3382_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10584 Dátum: 13 jan 05, 19:24:00 »

Öh, ez beillik egy szappanoperába. Nagyon aranyos. Mosolyog

Azt a képet Ayumi nem én csináltam. Amit linkeltél meg élőben biztos jóval szebb látvány lehetett. Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10585 Dátum: 13 jan 05, 19:25:26 »

Komolyan mondom annyi "szerelem doktor" tanyázik itt a fórumon, hogy belétek lehet fulladni.
Mért nem csináltok egy blogot vagy vmi rovatot a neten az elkeseredett szerelemre vagy 1 éjszakás kalandokra vágyó már majdnem öngyilkos hajlamú tiniknek? Nevet
Itt mindenre van vmilyen szakértő vagy csak a "gugli a barátom?" Mosolyog Elképesztőek vagytok, illetve nem mellesleg tőlem kapsz egy respectet Gabesz mert tudom nem dolgozol keveset a fórumon mégis sokat vagy jelen, velem detto ugyanez csak éppen fórumozni meg úgy semmi szabadidős tevékenységem nincs, max este két film és csucsu! Nevet
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10586 Dátum: 13 jan 05, 19:27:38 »

Na ja akkor még azt hittem távkapcs után jobb de ez van Nevet de szerintem meg ha a távkapcsaidban ez volt a probléma akkor valamelykőtöknek lépni kellet volna hogy közelebb kerüljetek egymáshoz területileg Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10587 Dátum: 13 jan 05, 19:30:31 »

Nem Morause, csak unatkozom és éppen ez volt a téma félig. Nyelvesít

Eperke amúgy, ez ilyen "se veled, se nélküled" sz*r kapcsolat. Annak sose láttam értelmét hogy az emberek havonta szakítanak.
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10588 Dátum: 13 jan 05, 19:33:58 »

Eperke lehetőség mindig van... meg lehet teremteni ha nagyon kell.

De igen én szerelem doktor vagyok! Nevet Milyen ironikus is lenne...

Mora és mi ütött beléd hogy mostanában így megjelensz a semmiből csak hogy beszólj? Nevet </3
Jah persze respect Gabesznek csak azért mert van annyira kocka hogy napi 32 óra munka után is képes fórumozni. ^^

Hol van a kikapcsoló gomb rajtam?
Most pedig kedves vagyok ám! Ugye??

Vár a leveeeseeem.. sálálá.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10589 Dátum: 13 jan 05, 19:34:17 »

Ja ilyen volt de már lassan másfél éve végleg vége asszem Nevet meguntam hogy visszasírta magát ennyi. De éjfélnek tanácsolom/kívánom hogy ha ismét távkapcsolatba kezd és többet szeretne mozduljon valamelyikőtök valamerre vagy te vagy adott párod és kész. Persze csak ha fontosnak tartod, mert ha nem akkor ez van, hátha következő még jobb lesz
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!