24 okt 12, 10:15:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149284 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10560 Dátum: 13 jan 05, 17:13:35 »

Zita, én csak kettőt ismerek, az egyik A Király utcában van Pesten, a másik a 3. kerületben asszem Óbudán, melyikben voltál? Én még anno Óbudán voltam az ismerőseimmel, nem volt, az igazi, de elment, így együtt jó volt amúgy. Múltkor a Király utcai előtt elmentünk a barátnőmmel és dugig volt este a Trófea.

Noemi, a barátnőm most tanulja meg milyen szinglinek lenni, 14 éves kora óta kapcsolatban volt, mikor szakítottak, mikor együtt voltak persze... de most szakítottak végleg (ajánlom neki, különben megütöm) és kezd rájönni milyen jó pasizni, mikor figyelnek rá és bókolnak neki. Ugyan is a faszija anno nem igen figyelt rá.
Milyen mikor egy buliban oda jönnek hozzá és felakarják szedni stb. Nevet Nem tudom, más egy kapcsolat mikor kezditek megismerni egymást, majd még jobban együtt vagytok, és mikor már évek óta együtt vagyok, de ha ennyire megismeritek egymást és így is elfogadjátok a másikat, szerintem még az is édes.

Nem hinném gman, hogy emiatt kéne "sírnod" hogy nem lehet új barátnőd, vagy egy esetleges egy éjszakás kalandod, 1, mert létezik válás, vagy megcsalás ha olyan vagy 2, találtál egy csajt aki úgy szeret hogy hozzád ment. Nevet
Jó egy kapcsolat eleje, más, még új, még ismeritek egymást, tanuljátok egymást, de nem hinném hogy ez sokat ér hogy állandóan váltogassa valaki.
Naplózva


Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10561 Dátum: 13 jan 05, 17:18:36 »

Én amondó vagyok hogy a megcsalás egy idióta dolog, ha már nem szereted inkább hagyd ott, mert sokkal nagyobb fájdalom az neki hogy megcsalod és később kiderül....
egy szabályom van és lehet rá sértődni lányoknak, de nőben sose bízz...
én párkapcsolatban még flörtölni sem szeretek, max semleges dolgokról beszélni de előre szólok hogy van párom, mert az csak vitához vezet hogyha párod meglátja pl beszélgetéseket, vagy akivel flörtölsz az küld egy szivecskés ajándékot virággal valentin napon ( ez utóbbi meg is történt már velem ) , mert egy ilyen kicsi dolog után megbomolhat bizalom...hisz azt már úgysem hiszi el másik fél hogy te nem akartál semmi komolyat... ezért nemszeretem ha barátnőim nemmondják el ha pl privi beszélgetést folytat valakivel, a témája engem nem zavar csak mondja meg ki az a személy és máris  nincs baj én még azt is elmondtam volt páromnak ha kolléganőmmel beszélgettem és ő pl kávézott én meg megittam egy forrócsokit
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 17:19:18 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #10562 Dátum: 13 jan 05, 17:33:03 »

Gratula Eperke az első randihoz Mosolyog gman meg fog dícsérni az asszony ha látja miket írtál Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10563 Dátum: 13 jan 05, 17:35:19 »

Köszi Mosolyog jaja Gman jobb is így gondolkodni Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10564 Dátum: 13 jan 05, 17:37:24 »

Az Asszonya úgy is tudja hogy amiket ide írkál annak a fele sem igaz.. szóval nem aggódnék gmanért. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10565 Dátum: 13 jan 05, 17:37:44 »

A megcsalás egy elég... csúnya dolog finoman szólva. De hogy is mondjam, ha valakit szeretnek, és ő ugyan csak szeret valakit, boldog párkapcsolatban él akkor nem érdekli hogy más nők vagy férfiak is vannak, mert számára ott van vele az aki kell neki. Ha meg kapja a kapcsolatban a szeretetet, a szexet, a törődés, vagy néha  a magányt amit kell, vagy kinek mi kell, akkor bőven elég. Plusz nem ár ha bízol a társadban és ő is benned, mert ha nem, akkor ott már rég gondok vannak.
Nem hinném hogy amiatt meg kell sértődni, féltékenykedni ha egy férfi/nő egy másik neművel találkozik.
Hogy "ne bízz egy soha nőben" szerintem hülyeség, ennyi erővel ez férfira is vonatkozik. Nekik is tetszik ha oda jön hozzájuk egy nő és ki akar kezdeni velük, némelyik bele is megy ebbe a játékba.  Ez teljesen ember függő.
Tudod, a megcsalás, vagy hasonló piti dolgok azért alakulnak ki sokszor, mert az emberek nem kommunikálnak a kapcsolataikban. Nem azt mondom, hogy ülnek egymással szemben, majd nézik egymás, hanem azt hogy lényegtelen dolgokról beszélnek, mikor pl az egyik lelkét éppen az bántja, hogy a másik elment teázni egy csajjal, és nem mesél semmit akár.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 17:39:06 írta Minagi » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10566 Dátum: 13 jan 05, 17:42:02 »

Attól, hogy valaki nős még lehet új barátnője ikszdé ides atyám is volt már az 2x és lett neki új barátnője...

A megcsalás olyan gyerekes. Minek elmenni tejért, ha van otthon tehén? Ha tehén nem tejel, jobb tápot kell adni neki, nem kell rögtön elhajtani.
Kivétel: Ha az embert nővel csalja az asszony. Az olyan... áhhh. Hümm-hümm

Ki mondta, hogy bárki megcsalt bárkit?


egy szabályom van és lehet rá sértődni lányoknak, de nőben sose bízz...


oh ugyanez a szabály vonatkozik a férfiakra is...

én mindig elmesélem a dolgaimat barátomnak, szerintem jobb ez így, hogy adunk egymásnak elég teret minthogy nyugdíjas módjára legyünk összekötve... és a női önérzetemnek meg igen is szüksége van rá, hogy másnak is tetszek a páromon kívül, más is kedveljen, vagy csak tegyen úgy mintha, amelyik nő mást állít hazudik

persze mivel a baráti köröm jó pár fiúból áll nem számolok be minden konverzációról, nem akarom fárasztani és el se várná, hisz mindet ismeri... még van egy "legjobb fiú barátnőm" is <3 (róla pl. elmeséltem mindig ha előfordult, hogy együtt aludtunk... amúgy hetero a srác csak 5.-től volt az osztálytársam 12.-ig és 5évig ültünk egy padban, már leginkább testvéri a viszony...)

Egyébként megcsaláshoz gyomrom nem lenne... bár van barátnőm aki így gondolkozott és 5 év után jött a krach, de csak nem akarták észre venni és hirtelen megjelent egy 3. személy a kapcsolatukban...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 17:45:59 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10567 Dátum: 13 jan 05, 17:48:33 »

Persze ez igaz is és figyelj én bíztam is eddigi párjaimban, de igen ha már találkozik valakivel és nem mesél a találkozásról szinte biztos hogy a másikat bántani fogja... és szerintem az ártalmatlan flört nem gáz csak közöld a másik féllel mi is a helyzet... én speciel nem örültem mikor régebbi exem Brigi akivel kimentem flörtölgetett egy sráccal csak a srác nem tudta hogy én vagyok Briginek és valentin napra egy 20 szálas Rózsacsokrot (ahány éves volt) és egy Ich Liebe dich sehr und ich will immer mit dir sein (Nagyon szeretlek és örökké veled akarok maradni) feliratú szivecskés képeslap kicsit sok volt nekem és jött a vita hogy ő nem akart tőle semmi komolyat csak flörtölgetett vele stb majd szakítottunk, mert kiderült hogy többször megcsalt a képeslapos sráccal... én meg már akkor is le voltam szólva ha ránéztem egy másik nőre...
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10568 Dátum: 13 jan 05, 18:06:26 »

Igen, szeretem az ilyet, mikor valaki gyakorlatilag börtönben van, ha az utcán rá néz másra tök mindegy mi okból, már akkor féltékenykedik a másik fél, hogy miért teszi. De ennek az is lehet az oka hogy valaki így féltékenykedik, hogy ő pl meg tesz dolgokat, vagy megakar egy másik emberrel, vagy szimplán, olyan szar a kapcsolat hogy nem bízik akár az egyik fél a 2ből.
Barátnőm volt ilyen kapcsoltban, a pasija, minden férfi barátját elfúrta a barátnőm mellől, és nagyon sokat veszekedtek ezek miatt. Közben én voltam az egyetlen akire máig féltékeny, mert velem jobban élvezte az eltöltött órákat mint a saját barátjával. A fiú, közben nem egyszer megcsalta a barátnőmet.
Szerintem ez faszság. Ha szeretsz valakit, akkor bízol benne basszus, és ő is benned. Tiszta vagy vele szemben és elvárod hogy ő is az legyen, kommunikáltok. Nem elég ha csak az egyik fél elégedett a kapcsolattal, a másiknak is annak kell lennie, és ha nem az, vagy segíteni kell hogy ő is elégedett legyen, vagy véget kell vetni ennek.

A megcsalás egy undorító dolog, szerintem elég gerinctelen és nincs rá mentség valaki miért teszi, mert lehet "Nem"-et mondani, akár egy 3. félnek, akár a párkapcsolatban, de valahogy mintha sokan erre nem lenének képesek már. Viszont, nem ok nélkül csalnak meg valakit. Akkor valami hiányzik. Engedték hogy elaludjon a láng akár, nem figyeltek a másikra. Több oka is lehet. Nem ok nélkül d*gatja meg valaki magát, mikor elméletileg egy boldog párkapcsolatban él.
És bocsáss meg, most nem azt mondom hogy te vagy a hibás, szó sincs róla, mert egy kapcsolatban nem csak az egyik félnek kell küzdenie a másikért.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 18:09:24 írta Minagi » Naplózva


Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10569 Dátum: 13 jan 05, 18:19:10 »

Köszi ez kicsit megütött ez a te vagy a hibás kijelentés...jó persze én hibám is hogy nem vettem észre előbb, de bakker néma gyereknek anyja sem érti szavát... jó akkor kicsit kevesebbet tudtam vele együtt lenni mert emberhiány volt melóhelyen és sokat túlóráztam, de akkor is neki pl a németben leélt közös 1,5 évből kb 1 év 2 hónapig nem volt melója, mert nemtudot németül és tanfolyamra járt és csak tanfolyamot fizették megélhetést nem szóval rajtam élősködött tudom csúnya dolog így kifejezni de most már élősködésnek tekintem...
Ha az egyik félnek van valami baja vagy hiányol valamit szerintem nem az az első lépés hogy megcsalom, hanem leüllök vele beszélni... legutóbb ezért szakítottam inkább, mert megint én voltam az aki 2főt tartott el 1 fizuból... szeretetet nem nagyon kaptam sokszor még meló után én főztem, mert ő barátnőzöt, vagy anyjánál volt melókeresés helyett, én hiányoltam a törődést, de ahelyett hogy megcsaltam volna leültünk elmondtam mi a helyzet ő akkor mindent megígért amit csak lehetett egy hétig bírta is aztán folytatta ott ahol abbahagyta végül rábeszéltem hogy legyen végre mert én ezt így nem bírtam...

Bocsi a sok magánéleti dolgot de csak ezekkel a példával tudom magyarázni gondolkodásmódom
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10570 Dátum: 13 jan 05, 18:24:40 »

gman meg fog dícsérni az asszony ha látja miket írtál Mosolyog
Annyit fog belőle felfogni, hogy tehénhez hasonlítottam...

Ejfel, miben hazudok? Csak a barkóbában hazudtam eddig. ikszdé

A féltékenység is ratyli, dötsük már el, hogy bízunk a másikban, vagy nem!
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10571 Dátum: 13 jan 05, 18:31:24 »

én szerintem míg nem találok egy olyan félt aki kb ugyanazt vallja, mint én a megcsalásos féltékenykedős dolgokban addig nem hiszem hogy valaha is bízni fogok egy nőben..- szóval véleményem marad...míg nem egy fedél alatt éltek addig is lehet kételkedni távkapcsolatnál meg azt mond amit akar a fél sose tudod meg mi is az igazság, ha valakivel együtt vagy persze bizalmat add meg neki, de sose legyél naiv. Ne adj neki túl nagy bizalmat és kész  Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10572 Dátum: 13 jan 05, 18:42:07 »

Ne akarom itt gerjeszteni a dolgokat, meg igazából leírtátok már a saját véleményeteket, de... (Mindig van egy de, mint falun templom. Nevet)
Szóval, ha olyan a helyzet, hogy meg akar csalni, akkor meg fog, mindegy hogy és mennyit éltetek. Aki akar az talál rá 30-40 percet, hogy mással legyen.

Az eredendő gondokra rátérve. Olyan amilyen. Gondolom nem úgy költöztetek össze, hogy nem tudtad milyen a személyisége, hogy inkább barátnőzik, mint dolgozik vagy bármi egyéb. Abból kiindulni, hogy értem majd változik, hogy hozzám idomul ő is, ez a naivság, nem az ha bízol benne.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10573 Dátum: 13 jan 05, 18:45:07 »

Ez a "te hibás kijelentés", olyan mikor tényleg a szövegből csak egy kis dolgot kiragadsz, és teljesen máshogy hangzik, mint mikor a teljes mondatot olvasod.
Ááá ez hülyeség, azért nem mennek a távkapcsolatok sok sok embernek, mert jönnek ezzel a dumával mint te. Ha szereted, és ő is téged, rohadtul nem érdekel hogy mennyit kilométer van köztetek, ha kibírjátok ezt a kis távot akkor sok mindent kibírtok. Nem hinném hogy azért mert távol van valaki, feljogosít hogy megcsald, vagy, hogy otthon állandóan az járjon a  fejedben hogy tuti most este elment valahova és kikezd valakivel. Magadat teszed tönkre ezzel.
A bizalmat ki kell érdemelni, nem szabad rögtön túl nagyot adni senkinek, mert megszívja az ember.

Tudod, és bocsáss meg ha túl személyes vagyok, de ezek a csajok akkor nagyon hülyék voltak. Elvártak dolgokat, és jobb hogy hamar kiderül milyenek is, mint később, mikor jobban kötődsz hozzájuk.
Nem hinném, hogy ha bármi gáz van, okot add a megcsalásnak, mint írtam korábban, viszont, ha csak te akarsz küzdeni a kapcsolatotokban érte, értetek, akkor az az egész le van könyvelve. Tényleg két személyes egy kapcsolat, nem pedig egy, viszont te eddig olyan lányokat találtál, ahogy mutattad eben a két példában, akit nem érdekel az ilyen.

Sok sikert amúgy a többi randihoz a mostani csajjal. De ha bízol valakiben, az nem naivság.
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10574 Dátum: 13 jan 05, 18:50:01 »

Igen, nem hiába mondják hogy a kapcsolatok bizalomra épülnek. S nem csak a szerelem.

A távkapcsolattal szemben meg én vagyok kicsit kétkedő, de biztos csak azért mert eddig nekem nem ment.
Nem a megcsalás miatt mert én ilyenek miatt nem szoktam aggódni, a simlis dolgok mindig kiderülnek.. hanem egyéb dolgok miatt.

Gman Nevet:D mert mennyi igaz abból amit néha a fórumon irkálsz? Nevet ahj. nem mondok semmit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 703 704 [705] 706 707 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!