24 okt 12, 10:19:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149319 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #10545 Dátum: 13 jan 04, 23:49:02 »

Életembe ha 5x vettem be gyógyszert (ami nem allergia gyógyszer,bar azt se sokszor) es sosem lattam értelmet ...
Igyal a torokfájásra egy kis pálinkát ,garantáltan helyre rázza meg egyél méz't! Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10546 Dátum: 13 jan 04, 23:54:15 »

egy jó darabig nem akarok alkoholt látni...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10547 Dátum: 13 jan 05, 00:03:49 »

Ismerős érzés.  smirksweat

Most meg olyan álmos lettem (lehet h annak tudható be h ma csak 1 kávé csúszott le a torkomon)  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10548 Dátum: 13 jan 05, 11:04:30 »

Én nagyon lusta vagyok, egyfolytában elhatározom, hogy márpedig tanulni fogok, de csaknem haladok vele, bár van még 1 vizsgaidőpont nekem meg csak ez az egy vizsgám van hátra...

Én barátom nem tud ilyen jó arc lenni, még mikor megkérdem, hogy legalább aranyos vagyok-e akkor is csak annyit mond, hogy már-már pofátlanul... chööö.... de legalább csinál nekem kardokat majd Erzás cp-hez, amit majd 1x egy életben megcsinálok ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10549 Dátum: 13 jan 05, 12:03:40 »

  A téli szünetben én is lusta voltam. ikszdé Csak neki kéne állni tanulni most már ...  >.<#
Komolyan milyen hozzáállás az olyan, hogy szombat van de arra gondolok hogy úgy is mindjárt hétfő. ikszdé
Mintha nekem a pohár félig üres lenne, és nem félig tele...  ( pesszimizmus )

Tegnap apu elkezdi:- Hát kislányom kössünk egyezséget. Holnap főzöl húslevest, mert ez így már nem mehet tovább!
                                   Be kell fogjalak a konyhába! Nevet

Nem arról van szó, hogy egyáltalán nem tudok főzni, csak egyszerűen nincs hozzá kedvem, pedig szeretek. Kényelmesebb a gyakorlott kezű felnőttekre hagyni ezt a dolgot, mint "rám" aki akkora káoszt csinál, hogy fél napig takarítani kell utána. Nevet
Bár a húsleves nem nagy kunszt, kellemesen fő a tűzhelyen.

Egyébként sok sikert Noémi!  kacsint

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10550 Dátum: 13 jan 05, 12:14:07 »

Jah simán átraknám a helyedben.. későbbire ha nem lenne kedvem. Viszont szerintem makacsold meg magad.. ülj le friss fejjel fölé, kapcsold ki a tv-t.. (akár van tv-d akár nincs:D) és kezdd el megtanulni a legfontosabb dolgokat.. jobb előbb túlesni rajta mint húzni.. pláne ha már csak ez van hátra.

Mondjuk én Decemberben sosem vizsgáztam pedig már akkor voltak időpontok.. hülyeséget mondok mert volt egy tanár akitől a fél iskola rettegett.. nah rajta már dec 23án túl voltam.. kettes megvolt.. jeah. Következő évben ugyanez a tantárgy kicsit másként.. mondom marha jó.. ugyanezt megjátszottam mint azelőtt.
A többire csak ilyen január végére mentem be.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 12:14:55 írta Éjfél » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10551 Dátum: 13 jan 05, 12:24:44 »

Átrakni semmiképp se raknám át... mert hát ahogy a mondás is tartja próba-cseresznye ikszdé tanulgatok is rá... csakhát annyi a titka, hogy kétségbe nem esek miatta Nevet Én minden vizsgán szeretek mielőbb túl lenni ebből is csak azért nem voltam még mert aznap volt egy másik vizsgám is... mondjuk idén nem volt húzós ez a vizsgaidőszak. Mégha jól is sikerült volna is a félévem is max. 6 vizsgám lett volna, de egy tárgyat buktam, egyből meg a tanár jófejségének hála, csodával határos módon megajánlott jegyem van elvileg (mert, hogy beírni még nem írta be...), szóval csak 4 vizsgám volt, ebből is 1 megvolt szorgalmi időszakban elővizsgával... 2 vizsgaidőszak első hetén... és most itt tartok...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10552 Dátum: 13 jan 05, 14:28:35 »

Hali egy gyors jeladás így telórol Nevet hogy a tegnapi este jó volt és a fenébe is kipróbáltam Heo ötletét bejött (ty Heo)
kb 40-50 perc és be is tudok csatlakozni témába Nevet bár a vizsgaidőszakokat nem szeretem Nevet mindig próbáltak szivatni engem Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10553 Dátum: 13 jan 05, 15:02:55 »

Nah és lehet már sejteni hogy lesz e belőle több egy kis éttermi menőzésnél? Nyelvesít
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10554 Dátum: 13 jan 05, 15:22:29 »

hát szerinted ha most értem haza tőle? Nevet megvolt az abszint vacsi után majd inkább szóltam havernak h taxizzon már egy kicsit Nevet még 1 pohár bor után simán vezetek, de az abszint után már hát köszi, de nem Nevet elmentünk hozzájuk ott borozgattunk még, majd bedobott egy filmet és utána alvás, mert úriember első alkalomnál nem kalandozik Nevet
majd mire felkeltem csinált reggelit, utána elmentünk moziba és mászkáltunk egy kicsit erre arra, majd hazakísértem (persze kapuban búcsúcsók) megkérdezte hogy jövőhéten van-e kedvem nála vacsizni és most ő főz Nevet
Tényleg Zita szemed hogy van?
Neked Éjfél Torkod? vizes ruháztad már?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 15:25:33 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10555 Dátum: 13 jan 05, 15:30:16 »

Új barátnő, tök jó érzés lehet... Sír Erről mindíg esszembe jut, hogy sose lesz már új barátnőm és ez olyan szomorú... Sír
Persze ha a csaj német, akkor nem irigykedem, mert ki nem állhatom a németeket. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10556 Dátum: 13 jan 05, 15:34:16 »

Na úgy néz ki minden jól alakult. Ennek nagyon örülök. Remélem a kövi is ilyen jó lesz. Nevet

A szemem most már sokkal jobban van. Tegnap volt rossz egy kicsit mert még el kellett mennem különórára és félszemmel eléggé bizonytalan voltam mindenben.Technikai KO
Ma voltam a Trófeában. Nagyon jó volt az étel, de még jobb volt hogy ott volt Zsolt is. Már nagyon hiányzott.Ámor
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 15:35:41 írta zitagirl » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10557 Dátum: 13 jan 05, 15:43:22 »

Attól, hogy valaki nős még lehet új barátnője ikszdé ides atyám is volt már az 2x és lett neki új barátnője... Bár néha cink belegondolni, hogy régebben vagyunk együtt párommal mint apámék, illetve csak fél évvel később jöttünk össze, mint az ő anyjáék...

Néha én is szívesen lennék még szingli, olyan jó épp belecsöppenni egy friss kapcsolatba, mikor még teljesen kis édesek vagytok egymás előtt, olyan jó pasizni, azt nagyon szeretem mikor udvarol nekem valaki (mondjuk az még most is engedem egy bizonyos szintig, és olyan cukik a fiúk mikor azután is szórakoztatjuk egymást, hogy közlöm hogy amúgy van barátom *-*... talán kicsit elkalandoztam)....

Másrészt nem adnám fel ezt a kapcsolatot jelen pillanatban semmiképp sem.... Nehéz az élet, nagyon nehéz...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10558 Dátum: 13 jan 05, 16:02:16 »

Hát én csak remélem a legjobbakat perpill Mosolyog
bár nem tudom készen állok-e egy új kapcsolatra és megbántani sem akarom
Majd este leszek, most asszem ledőlök még egy kis pihire egy film keretében ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 16:06:06 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10559 Dátum: 13 jan 05, 17:06:24 »

Attól, hogy valaki nős még lehet új barátnője ikszdé ides atyám is volt már az 2x és lett neki új barátnője...

A megcsalás olyan gyerekes. Minek elmenni tejért, ha van otthon tehén? Ha tehén nem tejel, jobb tápot kell adni neki, nem kell rögtön elhajtani.
Kivétel: Ha az embert nővel csalja az asszony. Az olyan... áhhh. Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!