24 okt 12, 06:17:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149061 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10485 Dátum: 13 jan 04, 16:59:46 »

Akkor te csak keseregj a szakadék szélén! Én meg teszem, ami hasznomra válik.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10486 Dátum: 13 jan 04, 17:28:15 »

Én nem kesergek.. mivel nem keresem azt hogy hogyan tudnék a saját felelősségemen csökkenteni.

Inkább aludj egy jót.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10487 Dátum: 13 jan 04, 17:41:55 »

Felnézek egy picit és miket látok Nevet Éjfél amúgy van tanúsága a képnek Mosolyog én is így vagyok vele hogy a saját terheimet/felelősségemet nem akarom senkire sem áthárítani.
Bah kicsit izgulok este miatt Nevet Szakács meg kijelentette hogy ha egy koszos edény is marad kipróbálja kések élességét odalenn Mosolyog
Loah köszi hogy helyettem is megmagyaráztad helyzetet, valami hasonlót akartam írni. Zita neked pedig jobbulást így műtét után Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10488 Dátum: 13 jan 04, 17:48:11 »

Bocs, hogy visszakanyarodok a német témához, de nem sok időm van mostanában itt lebzselni, szóval későn tudok reagálni az érdekesebb témákra is. Mosolyog
Szóval ha már témánál vagyunk, van csomó dolog, amit meg tök irigyelnek a magyaroktól, egyik ilyen a király oktatásunk. A német oktatás kb a magyarok 4-es metrója. A magyar nyelvtől meg egyenesen rettegnek. Nevet Múltkor olvastam fel egy könyvből egy csapat németnek, és a második mondatnál úgy néztek, mintha eltáncoltam volna nekik egyedül a Diótörő koreográfiáját. Tök vicces volt. (: Amúgy semmi irigyelni valónak nem kellene lennie szerintem. Van amiben mi vagyunk kitűnőek, van, amiben ők, van amiben közösen jók, közösen rosszak, stb.
Eperke, te hol laksz amúgy Németországon belül?
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10489 Dátum: 13 jan 04, 17:57:56 »

Deggendorfban élek már lassacskán 3éve de igen eltérőek a vélemények közöttük is de sokszor mikor jön egy új vendég (németnek azonnal leesik hogy nem vagyok original Deutsch ) és kérdi honnan jöttem mondom Magyarország erre ő nevet egyet és megkérdi hol járnak már a híres metrójukkal.... ez kicsit gáz szerintem és az is hogy más ország nemfeltétlen német nem tűrné el az ilyen nagy kormánykorrupciót Kiná-ban speciel kivégeznék Japánban a hagyományok miatt nem tenné meg vagy ha lebukik akkor az alvilág teszi el láb alól...ha példa értékű büntetést kapnának az ilyen bukott politikusok, nem mint pl Stohl az ittas, drogos gázolásért, mert az is egy vicc volt.. akkor talán nem nyulnának le ekkora pénzeket már csupán félelemből
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #10490 Dátum: 13 jan 04, 18:11:52 »

A sok logikus ember ...miert is nem a kereszt két kiálló részét vágja le...mondjuk nem ez a mondandója az egésznek,de na akkor mar legyünk alaposak:D
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10491 Dátum: 13 jan 04, 18:26:29 »

A 4-es metró már évek óta nem épül meglátásom szerint. Nyár óta olyan néhány héttel ezelőtt voltam a Keletinél és komolyan mondom szinte semmi sem változott vagy mozdult meg azóta. Tán majd az unokáim már fogják használni.
Az meg hogy ezzel viccelődnek meg egy kicsit jogos is. Nem foglalkoznak vele. És szinte minden országról tudnának találni valamit, amiből gúnyt lehet csinálni. Már csak ilyen az emberiség.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 18:29:21 írta zitagirl » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10492 Dátum: 13 jan 04, 18:29:53 »

Az a mondanivaló, hogy nem cipelj keresztet egy szakadékokkal teli pusztaságban.

Amúgy eddig nekem mindíg megérte elsummantani a dolgokat, szal úgysem győztök meg arról, hogy tisztességes út a helyes út. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10493 Dátum: 13 jan 04, 18:38:31 »

Jah ez a metró téma szánalmas..
Mit is mondtak annó? A szerelvények amik megvásárlásra kerültek nem fértek be az alagútba?
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10494 Dátum: 13 jan 04, 18:41:43 »

Azt is. Csak a kifogás munka meg semmi.
Ma angol órán a jövőről beszéltünk. Na itt még a technológia fejlődésével is a 4-es metró csak egy legenda lesz. Ja és majd akkor lesz világvége ha kész lesz. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 18:45:12 írta zitagirl » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10495 Dátum: 13 jan 04, 18:45:55 »

Valójában Azerbajdzsánig fúrnak olajat lopni.
Magyar hatalom, magyar hatalom!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10496 Dátum: 13 jan 04, 18:48:06 »

Jah ez a metró téma szánalmas..
Mit is mondtak annó? A szerelvények amik megvásárlásra kerültek nem fértek be az alagútba?

Valahol kiszámoltak, hogy kb. annyi pénz lett elverve erre a négyes metróra, amennyiből a NASA a Marsra küldte a Curisoity rovert. Szóval egy el se készült metró árából egy csúcstechnológiás működő robotszondát küldtek a Naprendszer egy másik bolygójára. Ha valaki nem értené a különbséget.

Én csak azt utálom, ha valaki ezekért a dolgokért az országot szidja, pedig ezt nem az ország cseszte el, hanem az a pár korrupt barom, aki érintett volt ebben. (Na nem mintha a NASA-nál ne lennének gyakoriak a korrupciós botrányok.)
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10497 Dátum: 13 jan 04, 18:49:20 »

Ja titokban világuralomra készül a magyar kormány csak ez szigorúan titkos, és ezekkel leplezik igazi céljukat.  Ördögi
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10498 Dátum: 13 jan 04, 18:51:39 »

Attól még az ország megítélését elősegíti ez a helyzet is.. Engem az se érdekel ha kínai bevándorlók a hibásak attól még mindenhol visszhangja van a dolognak.

lol Zita.. csináljunk magunkból hülyét hogy jól leplezzük igazi céljainkat nem rossz.. taktika.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10499 Dátum: 13 jan 04, 18:52:52 »

Érdekes, én még senkitől nem hallottam a "Honnan jöttél? Magyarországból"-csevej után, hogy háhá, az a röhejes 4-es metró. Piroskát, a gulyáslevest, lángost, a focistákat (akikhez magyarul se értettem volna, nemhogy idegen nyelven Nevet), sőt, egyszer valaki a Mackó sajtot is felemlegette. Metróról szó sem volt.

Erről pedig nem tudom eldönteni, hogy van-e annyira cuki, hogy megtartsam, vagy ajándékozzam oda annak, akinek eredetileg szántam. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 18:54:03 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!