24 okt 12, 04:15:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 697 698 [699] 700 701 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148972 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10470 Dátum: 13 jan 04, 11:56:26 »

Jó reggelt Afrika.

Ma egy képpel kedveskednék nektek.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/130104/317984_547091008635153_1919711747_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Megyek csinálok egy neo citrant. Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #10471 Dátum: 13 jan 04, 12:00:57 »

Dehogy nem ikszdé

Egyébként az én német ismerőseim szerint Magyarország cseppet sem közröhej, mindenütt vannak dolgok amik nem működnek túl jól, tény hogy Magyarországon kicsit sok minden van amit már réges-régen rosszul találtak ki így nem is tud rendesen működni, illetve most akarnak bizonyos dolgokat elcseszni... Szerintük nem baj, hogy még mindig nincs 4es metró van helyette földalatti, ami még mindig működik, valamint furcsamód nagyon szépnek találják az országot, igaz Budapest szerintük is kicsit büdös, de azt is meglehet szokni, egyikük ráadásul míg ott lakott direkt beszerzett egy biciklit és úgyis csak azzal közlekedett... amit kicsit én furcsálltam, de ő tudja...
Nyilván nem mindenki szerint közröhej. Csak azok szerint, akik értenek hozzá és belelátnak a dolgokba.

Tudod, pályáznak, elbírálják és amelyik a legjobb ajánlatot adja, az kapja meg. Nem mindenhol van olyan korrupció mint a Balkán közepén.
A vállalkozok csak itt akarnak minél több pénzt keresni, ott nem csalnak ezeken a beszerzéseken, hiszen mindegy nekik ki nyer, úgyis a részvétel a fontos, nem a győzelem. Nyilván.
Nyilván ők is mindent elcsalnak, nem fizetik be az adókat, nem dolgoznak és két elvesztett világháború után is nyilván véletlen, hogy Európa messze legerősebb gazdasága az övék. Nyilván.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10472 Dátum: 13 jan 04, 12:08:21 »

Korrupció mindenhol van.. nyilván. Komolyan meglátom még egyszer ezt a szót és tarkón lövöm magam..
Igen tudtommal a németek véleménye megoszlik s nem csak mint magánembereké.
A németek is tudják hogy ebből az országból még mindig lenne mit kihozni.. Azon meg senki ne csodálkozzon ha egy "ilyen" ország kissé lenéző az itteni helyzetre való tekintettel.

Oh gyerekek ehhez még reggel van, ha nem lenne meló most visszafeküdnék..
Már egy hete virslit eszem virslivel lassan csak elfogy.Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10473 Dátum: 13 jan 04, 12:47:35 »

Bocicsokit többet nem veszek. Alig van a körtés étcsokiban körte, bezzeg, ha milka lenne! Abból nincs kispórolva semmi. Ezt már nem eszem meg, majd hétfőn odaadom a húgomnak...

Ejfel képéről... én megkérnék valakit, hogy hagyja ott a keresztjét amíg én is átmegyek rajta.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 12:52:13 írta gman » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10474 Dátum: 13 jan 04, 13:03:26 »

A Milka mindig is jobb volt a Bocinál. Krémesebb meg finomabb. Bár mondjuk drágább is  Gondolkozik Mondjuk én mindkettőt szeretem =D

Edit: Epic új Avatar =D
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 13:05:29 írta Lew » Naplózva


Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #10475 Dátum: 13 jan 04, 13:06:11 »

Áááááá!!!! Leeeew Nevet Ez az avaaaa Nevet Imádooom Szeretet Nevet (bocsi a hirtelen megnyilvánulásért...)

A képnél én is arra gondoltam, hogy mért nem ment át egy másik emberén Gondolkozik

A milka a legjobb Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 13:08:07 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10476 Dátum: 13 jan 04, 13:08:03 »

Tölgypajzsos Thorin a legjobb =D Sokat gondolkodtam hogy ő vagy Bilbo de rá kellet jönnöm hogy Thorin 1000x menőbb =D
Naplózva


Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #10477 Dátum: 13 jan 04, 13:33:42 »

Kemény az avatarod Lew. Az aláírásba hogy teszed be középre a képet?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10478 Dátum: 13 jan 04, 13:37:52 »

Nekem nem tetszett, hogy a filmben kb. egy újabb Aragornt akarnak belőle csinálni. Az egész Hobbit film kicsit vegyes érzéseket váltott ki belőlem...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #10479 Dátum: 13 jan 04, 13:52:07 »

Én Aragornt is imádom, de szerintem nem hasonlítanak annyira. Aragorn a filmben szinte tökéletes, míg Thorin egyáltalán nem. Önfejű, makacs, stb... De azért szeretjük Mosolyog

ZK, írd az egész elejére, hogy center úgy hogy ilyen [] zárőjelbe teszed(azért nem írom így ki mert középre ugrik és semmit sem látsz...) és
ilyen lesz
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 13:56:23 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10480 Dátum: 13 jan 04, 13:59:06 »

Azért teljesen nem alakíthatják át a karaktert, valamint szerintem azért Aragornnak is megvoltak a maga hibái, mint minden férfinak ikszdé nem lehetnek olyan csodásak mint mi nők  Nyelvesít X"DDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10481 Dátum: 13 jan 04, 14:10:26 »

Cöh...nektek még szakállatok sincs.  Meg ádámcsutkátok sem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 14:11:58 írta gman » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #10482 Dátum: 13 jan 04, 14:14:02 »

A könyvben azért több hibája volt mint a filmben... De nekem azért ott is tetszett Mosolyog
De igazad van noe-chan Mosolyog Soha sem lesznek olyan jók mint a nők Kúl

gman erről a "cöh"-ről Kanda jutott eszembe a D.Gray-manből ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10483 Dátum: 13 jan 04, 16:21:42 »

Na végre itthon vagyok.
Műtét is megvolt, megint csak félszemmel látok, és még megyek különórára nem sokára. Érdekes lesz így írni főleg hogy nem igazán kéne hajolgatnom.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10484 Dátum: 13 jan 04, 16:29:32 »

Én még mindig nem láttam. crybaby

A képhez annyit hogy a mondandónak nem az a lényege hogy más keresztjén jutsz át a nehézségeken.. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 697 698 [699] 700 701 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!