24 okt 12, 04:10:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148947 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10455 Dátum: 13 jan 03, 22:58:41 »

ez igaz Nyelvesít és miért is nem ajánlod nekem? Gondolkozik
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10456 Dátum: 13 jan 03, 23:07:50 »

Battlestar Galactica? Érdekesen hangzik, lehet h utánanézek h mi ez.  Gondolkozik

Jaaj Lina szobájáról most eszembe jutott a nővérem szobája (ott az ő lakásukban az Avas másik felén) a szobája pont a sarkon van (vagyis 2 oldala is olyan h a másik oldala a kültérrel érintkezik) és mindig hideg van annak ellenére h  a ház panelprogramos.  smirksweat
De ez a panelprogram is akkora behúzás, nem az átfolyt vizet méri hanem a szoba hőjét (azaz mindegy mivel fűtesz pluszba kapsz róla számlát őtőlük is)  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10457 Dátum: 13 jan 03, 23:11:36 »

Ayumi, hogy mérik a szoba hőjét? Van egy golyóálló üvegbe zárt digitális hőmérőjük, ami rádiójelekkel küldi nekik a mért adatokat és ez mindegyik szoba árnyékos részében van, de olyan helyen, ahol a szoba középhőmérséklete uralkodik?

Szerintem valamit félreértettél.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10458 Dátum: 13 jan 03, 23:14:27 »

Okoska mit mondtam én neked???? Nevet
*szétröhögi az agyát*
Inkább hallgass egy kis musicot. Nevet

Eperke-chan azért mert ehhez intellektus kell. Vagyis hogy hát nem szóltam. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10459 Dátum: 13 jan 03, 23:17:05 »

Ayumi, hogy mérik a szoba hőjét? Van egy golyóálló üvegbe zárt digitális hőmérőjük, ami rádiójelekkel küldi nekik a mért adatokat és ez mindegyik szoba árnyékos részében van, de olyan helyen, ahol a szoba középhőmérséklete uralkodik?

Szerintem valamit félreértettél.
Én nem tudom h pontosan h megy az a lépcsőház amiben én lakok nem panelprogis, ez az a ház ammibe a nővérem lakik és azóta amióta van többet fizetnek és hűvösebb is van (saját bevallásuk szerint).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10460 Dátum: 13 jan 03, 23:56:33 »

Oh Éjfélke ma olyan kedvesek vagyunk sugárzik belőled a kedvesség csak óvatosan a paksi kirándulásokkal Nyelvesít lehet okosabbvagyok, mint azt itt mutatom Nevet nem kell lebecsülni csak, mert pincér vagyok...Panel programok Nevet álltalában míg otthon éltem is csak pénzmosásra voltak jók az ilyen felújítok valamit program 3-4 építkezési vállalkozón keresztül megy és a végeredmény a semmi Nevet indok rá elfogyott a pénz, mint a híres pesti 4-es metró. Németben kb közröhej
elegem van az elgépelésekbőőől kicsit rossz hogy kb 2nyelvet egyszerre használok...Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 00:04:51 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10461 Dátum: 13 jan 04, 00:08:15 »

Körünkben meg az elkorcsosult, gerincében megtört német társadalom a közröhej. Mosolyog
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10462 Dátum: 13 jan 04, 00:08:37 »

Jól van jól van visszafogom a mancsomat.

Egyébként sosem ítélem meg az embereket foglalkozás alapján. Nyelvesít
Tőlem lehetsz traktor szerelő vagy bankár is engem az sem érdekel. ^^ ...ebből a szempontból. Mosolyog
Befejeztem a gonoszkodást.

Edit: amúgy se terveztem Paksba menni. Nem szeretem az erőműveket. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 00:13:07 írta Éjfél » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10463 Dátum: 13 jan 04, 00:13:05 »

Németek számomra is furcsák nyugi, de itt ha elkezdenek valami programot pl felújjítani egy régi épületet 1vállalkozó kapja meg és nem adhatja át senkinek ha nincs kész időre fizethet Nevet Éjfél mondom nem gáz csak néha kicsit nyomasztó hogy kb semmit sem tudok rólad max itt fórumon ismerjük meg egymást valamilyen szinten és te kb úgykezelsz, mint egy sokéves ismerőst ( ami nem baj bizonyos keretek között) meg talán nem szoktam még meg stílusod Nyelvesít

Ui.: pedig igazi gonoszság erőmű van benned (értsd piszkálódós) és 2 erőmű egy helyen katasztrófa Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 00:14:16 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10464 Dátum: 13 jan 04, 00:14:12 »

Jól van akkor ezt megbeszéltük.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10465 Dátum: 13 jan 04, 00:16:10 »

Kell egy új mikrofon gépemhez :S kicsit meg akar halni régi őskövületem Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10466 Dátum: 13 jan 04, 07:24:37 »

de itt ha elkezdenek valami programot pl felújjítani egy régi épületet 1vállalkozó kapja meg

Na és miért pont az az egy kapja meg? Miért nem egy másik? Szerinted?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #10467 Dátum: 13 jan 04, 11:15:13 »

Tudod, pályáznak, elbírálják és amelyik a legjobb ajánlatot adja, az kapja meg. Nem mindenhol van olyan korrupció mint a Balkán közepén.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10468 Dátum: 13 jan 04, 11:31:48 »

Dehogy nem ikszdé

Egyébként az én német ismerőseim szerint Magyarország cseppet sem közröhej, mindenütt vannak dolgok amik nem működnek túl jól, tény hogy Magyarországon kicsit sok minden van amit már réges-régen rosszul találtak ki így nem is tud rendesen működni, illetve most akarnak bizonyos dolgokat elcseszni... Szerintük nem baj, hogy még mindig nincs 4es metró van helyette földalatti, ami még mindig működik, valamint furcsamód nagyon szépnek találják az országot, igaz Budapest szerintük is kicsit büdös, de azt is meglehet szokni, egyikük ráadásul míg ott lakott direkt beszerzett egy biciklit és úgyis csak azzal közlekedett... amit kicsit én furcsálltam, de ő tudja...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10469 Dátum: 13 jan 04, 11:33:37 »

Tudod, pályáznak, elbírálják és amelyik a legjobb ajánlatot adja, az kapja meg. Nem mindenhol van olyan korrupció mint a Balkán közepén.


A vállalkozok csak itt akarnak minél több pénzt keresni, ott nem csalnak ezeken a beszerzéseken, hiszen mindegy nekik ki nyer, úgyis a részvétel a fontos, nem a győzelem. Nyilván.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!