24 okt 12, 00:11:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148596 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10410 Dátum: 13 jan 03, 19:02:06 »

Sertés Borda, nem Bordás krokodilból készül hogy Bordás legyen a neve Nevet
ez lenne az Éjfél, nem tudom ma jött be egy barátnőjével kávézni és akkor a számlamellé oda csúsztatta számát felhívtam dumálgattunk majd elhívtam randira :DD

Bocsi a nagy képért Nevet cseréltem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 19:03:28 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10411 Dátum: 13 jan 03, 19:04:58 »

Hehe.. utálom is hogy fázós vagyok.. Nevet
Viszont nyáron semmi bajom amíg mindenki ki van a melegtől. \o/

A szomszéd már megint nyolckor porszívózott.. minden nap porszívózik.. és mindig reggel.. fél éve nem alszom át a  reggeleket..
Érdekes amíg szünet volt az iskolában csak 11kor állt neki.. legalább a gyerekeire gondol ha már rám nem is... Szomorú Nevet

Eperke ez a kép nem lett kicsit nagy?

Jah hogy ilyen egyszerű ételről van szó, így már más.

Téged sem az eszedért szeretnek Eperke-chan. :DD (joke it s just joke ok?)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10412 Dátum: 13 jan 03, 19:06:27 »

Strawberry, ti éttermetekből van a kép?
Ha igen, akkor a tészta a vastag, vagy a hús a kicsi?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10413 Dátum: 13 jan 03, 19:07:21 »

Eperke, a főétel meg van, levesnek valami baromi egyszerű krémleves szerintem bőven elég. Mondjuk spárga, bár annak most nincs szezonja...  Gondolkozik Mondjuk kérdezd meg a szakácsot, hogy mit ajánlana a főételedhez, eléggé megkönnyítené a dolgod.

Desszertre van ötletem. Crema Catalana. Pofon egyszerű kis cucc és tetszeni fog a leányzónak, ha szakmádhoz híven helyben égeted rá a cukrot. Az a pár szem friss málna meg csak nem okoz gondot, tuti lehet kapni valamelyik helyi piacon, vagy az étterem beszállítójától.

Zárásnak meg abszint, cseh módszerrel, tetszeni fog neki, amikor meggyújtod a cukrot. Látványos, egyszerű és oldja a feszültséget. S ha esetleg valamit elrontottál volna előtte, akkor ezek nem gyengén elfeledtetik vele.

gman, mindig a hús, azon lehet többet spórolni. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10414 Dátum: 13 jan 03, 19:08:45 »

Akkor német ezen részére ne gyere soha itt nagyon hideg van Szomorú miért mondasz ilyet Éjfélke? Nyelvesít hisz nem is ismersz? Ki tudja lehet hogy bennem is több van és kellemesen csalódsz mint Gmannél Nevet a kép az guglirol van Mosolyog absziint? Heo az még velem is mindent elfelejtetne nemhogy a csajjal Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 19:09:52 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10415 Dátum: 13 jan 03, 19:12:18 »

Jah heo ez az absint ötlet ijesztő...

Nem irigyelem barátnődet... Nevet

Omg ez az avatar.. :DDD ezekután már nyugodtan mondhatom hogy ne okoskodj.. vaze Nevet

Lehet Eperke chan nem tudom.. lehet hogy hirtelen ítélem meg az embereket és rosszul.. itt az ideje hogy megcsaljon végre az emberismeretem.
Még 45 perc és mehetek haza.. úgy becsomagolom magam a sálamba hogy olyan leszek mint egy buckalakó.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 19:22:50 írta Éjfél » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #10416 Dátum: 13 jan 03, 19:14:38 »

Ne is mond Éjfél-chan... Az én szobám egy jégverem... Asszem megint megfáztam...

Sok sikert a randihoz Eperke és tényleg jó ötlet, hogy kikéred a szakács véleményét, mert tuti ad hozzá egy két jó kis tippet Mosolyog Az égő süti meg nagyon nagyot üt Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10417 Dátum: 13 jan 03, 19:16:36 »

Menjetek már! Annyi kaja után egy feles abszint megfelelően kínálva, tehát hígítva jeges vízzel és a cukor által felszívott alkoholtartalmat kiégetve abszolút nem árt meg, még csak átmelegíteni sem melegít át annyira, mint a pohár bor, amit a vacsi mellé választasz, mert az viszont kötelező!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10418 Dátum: 13 jan 03, 19:18:48 »

Az lesz és köszi a tipp özönöket a sütit kipróbálom de az abszintot hát thx nem Nevet Szegény heo okoskatörp avatarral Nevet nekem fűtéssel nincs gáz mert nem egységárban fizetek és panelben minden szomszéd maxon fűt míg én minimumon Nevet szóval a 25-26 fok megvan szobában
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10419 Dátum: 13 jan 03, 19:19:39 »

Lina nem irigyellek, tudod mi a kis szoba előnye? Eddig egyetlen egyet találtam..
Mégpedig hogy könnyen átmelegszik.. az én szobámban ritkán van hideg.. Akkor meg csak takaró az ölembe és megvan oldva.
Távfűtésetek van?

Jól van heo.. elhisszük. :8
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10420 Dátum: 13 jan 03, 19:19:46 »

Ha heo tudálékoskodik, majd kidobjuk a falu, vagy a fórum szélére. ikszdé

Én már láttam csajt abszintot inni. Mondjuk épphogy ermlékszem rá mert én is ittam. ikszdé

Hirtelen nem esett le, hogy a Star Wars buckalakóiról van szó. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10421 Dátum: 13 jan 03, 19:23:34 »

Mert nem minden buckalakó cigány. Persze ironikus módon ők is színesfémmel kereskedtek. Nevet

Törpenetes, hogy milyen kis törpördögök vagytok.  Hupikék Törpikék
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10422 Dátum: 13 jan 03, 19:25:47 »

Tudja a fene van egy gázórám ami pörög és leolvassák időnként (havonta asszem) bár nem értem ez kicsi panelben (3 emeletes, de nagyon hosszú) szóval ha ez távfűtés akkor igen Nevet heo elhiszem és tudom hogy nem olyan erős úgy de akkor is finom vacsi bor, majd gyere abszintozzunk kicsit romantikus kép romboló Nevet Éjfél miért nagyon kicsi a szobád?
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10423 Dátum: 13 jan 03, 19:28:28 »

Jajjajjj Eperke-chan Linától kérdeztem de köszönöm a választ.
A gázóra az már csak ilyen szokott lenni..
Radiátorod van? Nem te állítod be hogy mennyit akarsz fogyasztani? Meleged van és akkor is szétfűtik a lakást? Fázol és nem fűtenek eléggé? Ezek biztos jelei a távfűtésnek.

Elég picike igen.^^
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10424 Dátum: 13 jan 03, 19:29:53 »

Halál kedvesen megkérdezed, hogy kér-e még egy kis bort, vagy a meglepit választja. Szerintem szinte minden nő a meglepit választaná. De még ha nem is kéri majd, akkor is értékelni fogja. Jobban mintha tangában ugranál elé, pedig az is meglepő lenne ám. Nevet

De te randid, nem szóltam ám, csak gondoltam késő lesz már este, kicsit hideg is, aztán ha úgy sikerül a dolog, akkor ne fázzatok sétálás közben annyira.  Hümm-hümm
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!