24 okt 11, 20:14:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 689 690 [691] 692 693 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148190 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10350 Dátum: 13 jan 02, 13:25:27 »

Köszönöm szépen a segítséget. Átolvasom amit találok azt már csak rajtam múlik mennyire sikerül megírni az infókból. Viszont akkor a naplósnál maradok mert már most lenne benne egy csomó párbeszéd így sokkal több lenne mint amennyit kért, és nem akarok amiatt rosszat kapni mert többet írtam a kértnél.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10351 Dátum: 13 jan 02, 13:39:47 »

A nők dolga a főleg a háztartás vezetése és a rabszolgák irányítása volt, szóval nem túl izgalmas élet, az hogy mennyit vásárolhattak és miből meg volt szabva. A jó feleség otthon volt nem járt pletyizni stb.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10352 Dátum: 13 jan 02, 13:40:32 »

Azért ha a későbbiekben kérnek irodalom/nyelvtan órán, akkor (ha annyira nem szigorú a tanár) ne félj többet írni. Nyelvesít Tőlünk is kérnek most minden héten 1 fogalmazást, 10-12 mondatosat, én meg írok mindig legalább 2 oldalt, és a tanár még külön meg is dicsér, hogy foglalkozok a dologgal. Nevet Persze te ismered a töri tanárod, te tudod, hogy mennyire kell nála betartani a dolgokat. De ha azért kapsz rossz jegyet mert többet írtál, akkor nem épp a normális fajtából való.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #10353 Dátum: 13 jan 02, 13:42:45 »

Az egész feladat lényege, hogy kicsit beleéld magad, gondolj utána, akkor jobban megmarad a témakör. Igazából teljesen mindegy, hogy milyen formában írod, ha azt történelmileg helyesen és normálisan teszed meg.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10354 Dátum: 13 jan 02, 13:51:59 »

Micsudi
Pedig pont arra gondoltam hogy kimegyek az Agórára kicsit vásárolni egy kis halat és gyümölcsöt és közben találkozok a barátommal és beszélgetünk egy kicsikét. Meg persze főzök az uramnak hogy tudjon enni mikor hazajön a cserpválasztásról én meg míg várom, szövök valamit.

Rikan
Hidd el szívesen írnék többet is csak mondom az biztos hogy nem 2 oldalas lenne, már a párbeszéd miatt is egyrészt, másrészt hogy most így naplósan írom le mindent leírhatok kicsit tömören de mégis elég tartalmas legyen egy nap leírásához.
Ha ez nem lesz neki elég jó akkor nem tudom mit akarhat, mert nem is éltem akkor így lehet benne ami nem teljesen így volt, és még szinte semmit nem adott meg hogy miként csináljam, a könyvben meg tényleg nagyon csak felszínét súrolta magát a polgárok életét (már amennyit kitudtam szűrni belőle) most is egy könyvből nézem hogy mi mik voltak stb.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 14:01:17 írta zitagirl » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10355 Dátum: 13 jan 02, 13:57:35 »

Nekem csak kilencedikén lesz vizsgám, addig döglök. Nevet

Nekem 10-én vagy, ha elhalasztom - és valószínűleg el fogom - akkor egy héttel később. De sajnos nálunk nem jön be a módszered. Már másfél hete éjjel-nappal tanulok, és még mindig nem tartok sehol. Bár igaz, már csak 540 oldal van hátra.

Aes, igen a vidra elbujdosott. Majdnem Thranduilt tettem be helyette, lehet végül őt fogom. De az is lehet, hogy lecserélem egy naftokinon vagy rodopszin képletre. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10356 Dátum: 13 jan 02, 14:13:31 »

Amíg a vidra tanul (ahelyett, hogy aludna, és halackákról álmodna, mint Gollam xD), addig egy tünde király is megteszi. Hugi is teljesen készen van most Thranduiltól. Nevet
Csak a képleteket ne. Feljössz ide és itt is csak azokat látnád. Majd ha már álmodsz is velük, akkor lesz baj, mert akkor már biztosan tudod. ikszdé 540 oldal tömény kémia az azért szép. Bár  900ról indultál. Az már egy átlagos GRR Martin könyv hosszúsága.  smirksweat Csak kevésbé szórakoztató.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10357 Dátum: 13 jan 02, 14:20:53 »

Nem, álmomban a fizika minimumkérdéseket láttam a múltkor, amiből meg egy szót sem tudok - meg álmomban sem tudtam a beugrón. Nevet

Pont azért lenne jó itt is azt látni. Vizsgán megkérnek, hogy rajzoljam fel valamelyik vitamin szerkezetét, simán menne. Nevet

Lehet, hogy lecserélem majd Thranduilra, de ez a kép valahogy annyira megfogott mind tartalmilag, mind rajzilag.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10358 Dátum: 13 jan 02, 14:24:19 »

Tényleg szép rajz, tartalmilag nem mond semmit, mert nem ismerem a történetet, de maga a rajz szép. Mosolyog

Tegyél be egy egész periódusos rendszert alának, ha az segít rajtad. ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10359 Dátum: 13 jan 02, 14:28:33 »

Nekem hála Istennek már csak 1 vizsgám van hátra (mivel a drága műveleteket úgy megszerettem, hogy az aláírást inkább jövőre fogom megszerezni ikszdé)... 10-én meg mikrobiosz... tegnap el akartam kezdeni tanulni, de valahogy nem vitt rá a lélek :S ma viszont már muszáj megerőltetnem magam, csak az a baj, hogy ötletem sincs mit tanulnak részletesebben, ráadásul totós lesz a vizsga, olyanon tavaly is meghúztak elsőre :S

már átvillant az agyamon hogy lecserélem addig a proilképem is egy E. coli http://www.anecpla.com/documentos/E_coli_O157H7.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10360 Dátum: 13 jan 02, 14:30:38 »

Tartalmilag azt mondja, hogy végre egy manga, amiben nem a főszerepő győz. Nevet Bár, ha nagyon akarom, úgy is fel lehet fogni a végkifejletet.
Naplózva

Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10361 Dátum: 13 jan 02, 14:34:41 »

Január első munka napján számomra miért ver a sors? Szomorú beteg egy munkatárs így jöhet a 2. műszak de legalább kaptam egy óra pihit.... este 10re csak végzek mai nappal Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 14:39:21 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #10362 Dátum: 13 jan 02, 15:12:34 »

Zitagirl
Mi nem egy suliba járunk ?! ikszdé
Nekünk pont ilyesmi a házidoga csak nem tom pontosan ...most megtanulom a toridoga es nyelvtan dogahoz szükséges anyagot aztán majd este 21kor ha hazaertem firkantok vmit egy lapra,h ne sírjon a szája .

Azt a másik céget ami adatot ment ,hogy hívják ?lehet nekem is jol jon majd Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10363 Dátum: 13 jan 02, 15:21:29 »

mugen
Hacsak nem a Xantusba jársz akkor kétlem. Meg én most vagyok 9.-es.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #10364 Dátum: 13 jan 02, 15:25:35 »

Nem baj ...legalább a házidoga ugyan az ikszdé ,csak te megirod en meg nagyon nem Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Oldalak: 1 ... 689 690 [691] 692 693 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!