24 okt 11, 06:20:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1147308 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #10140 Dátum: 12 dec 28, 22:18:09 »

Éjfél: ..!.. Nevet

[upd]: Svájc egész jó hely.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10141 Dátum: 12 dec 28, 22:37:12 »

Igen nyugodtan menj svájcba Loah nem foglak hiányolni. Nevet  </3

Eperke-chan milyen érdekes én is hasonló helyzetben vagyok.. bár én nem próbálok meg a kockaságból kigyógyulni.. majd a melo meg az élet kigyógyít. Nevet

Túl sokat elárulok magamról még a végén gman szindrómám lesz.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10142 Dátum: 12 dec 28, 22:44:06 »

:S egy picit személyes lehet a kérdés de nem hiányzik exed? mert nekem pl 2hétig nagyon hiányzott volt h ráírtam de ő nem reagált, mivel én szakítottam és ő nem akart még Szomorú ekkor még úgy éreztem butaságot csináltam hisz ő nemakarta csak rábeszéltem lényegében hogy jobb így...
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10143 Dátum: 12 dec 28, 22:49:42 »

Igen ez egy eléggé személyes kérdés nem kötöm a fórum orrára és a tiedre sem hogy mit érzek.Mosolyog

Még mindig úgy érzed hogy butaságot csináltál?
Ejj..
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10144 Dátum: 12 dec 28, 22:52:41 »

hát igen ez van. kb szerelem volt első látásra, csak hát az ember mindíg akkor jön rá mi is volt igazán fontos neki mikor már elveszítette azt Szomorú sajnos. Most akármit tennék már nemtudnám visszakapni.
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10145 Dátum: 12 dec 28, 22:56:28 »

Hát sajnálom hogy ez történt, de nézd a jó oldalát ismerkedhetsz.. új fejezetet nyithatsz.. előtted a világ és az élet. Fel a fejjel.. a szerelem múlandó. (jó emberrel kezdtél el társalogni erről)

No viszont mentem doramázni. Jó8
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10146 Dátum: 12 dec 28, 22:59:20 »

miért kezdtem jóemberrel beszélni erröl te mondtad a szerelem múlandó. ( vagy még nem múlt el? Mosolyog bocsi kicsi kárörvendésem ha így van de így legalább tudom hogy egy olyan ember akar tanácsot adni aki kb egy cipőben jár velem Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #10147 Dátum: 12 dec 28, 23:53:07 »

Én megengedem, hogy beszéljetek a magánéletemről, csak tes

Mondjuk hátrány, hogy semmit nem tudtok sztem róla, max a mester ha sokat olvas facét, de még ő se sokat. ikszdé Igazából nem sokat beszélek hmm.
Mondjuk, hogy ha nem lenne kinek elpanaszolni a problémáim, akkor lehet ide jönnék én is. Ha ezt továbbgondolom..  Gondolkozik gman neked nincsenek barátaid? o.O
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10148 Dátum: 12 dec 29, 02:03:21 »

Jaj jaj ez a magánélet (én nem beszélem ki mert nem igazán van mit kibeszélnem )  smirksweat
Am ma csak elcsaltak karaoke-be (nem kell aggódni nem énekeltem japánul, bár néhol kicsit  falsul, de legalább az ütem stimmelt) és azt is 3 vodkanarancs után/közben (ami kb 1,5  deci vodkát jelent, ami nem sok de én cetirizint szedek a macska allergiámra [aminek a mellékhatása h felerősíti az alkohol hatását] jaj de nehéz így írni (kezdek együttérezni Morause-vel a múltkori részegen történő írása miatt).  >.<#

Ja egyébként (akár házimunkának azámít akár nem) utálok sütni-főzni (ezért is csinálok szilveszterre kókuszgolyót (azt még csak összehozom valahogy).  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 02:05:17 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10149 Dátum: 12 dec 29, 07:51:22 »

Hehe, az is lehet, hogy nem tudtuk semmit a agánéletemről, mert valójában csak egy negyvenéves magányos lúzer vagyok, akinek nincs jobb dolga, mint ide írkálni. Mosolyog

Szabi, a  valóságban én egy csöndes ember vagyok, akkor sem beszélem ki a dolgimat, ha van kivel. Itt jobban meg tudok nyílni. Fura, de ez van. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #10150 Dátum: 12 dec 29, 09:27:56 »

Tegnap lementem húgomékhoz gépet csinálni... Utána Projekt X... Azt vettük észre hogy vagyunk 6-an, és eltűnt 6 doboz sör, fél liter házi, meg fél üveg kék lötty... Még most is be vagyok baszva...  Technikai KO
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #10151 Dátum: 12 dec 29, 10:14:02 »

Ahhoz képest jobban tolod a helyesírást részegen, mint itt a legtöbb józan tag, Gabesz. Nevet

Gman, nem fura ez, ez tök természetes. Csomó kellemetlen dolog itt nem található meg, mint egy normális, élő, közeledben levő emberekkel teli közösségben. Merthogy ez is közösség, csak másféle. Itt más szabályok érvényesek.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #10152 Dátum: 12 dec 29, 11:08:25 »

Szabi, a  valóságban én egy csöndes ember vagyok, akkor sem beszélem ki a dolgimat, ha van kivel. Itt jobban meg tudok nyílni. Fura, de ez van. Nevet

Idézetet írta: Wikipedia
In conversational settings, anonymity may allow people to reveal personal history and feelings without fear of later embarrassment. Electronic conversational media can provide physical isolation, in addition to anonymity. This prevents physical retaliation for remarks, and prevents negative or taboo behavior or discussion from tarnishing the reputation of the speaker. This can be beneficial when discussing very private matters, or taboo subjects or expressing views or revealing facts that may put someone in physical, financial, or legal danger (such as illegal activity, or unpopular, or outlawed political views).

Szívesen
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 11:09:17 írta Laterneman » Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #10153 Dátum: 12 dec 29, 12:44:20 »

Nikuccia engem megtanítottak az iskolában írni, és a részletekre is odafigyelek... smirksweat
Volt már azért olyan, hogy a fejemből alig láttam ki, úgy próbáltam összehozni egy kommentet... Valamit sikerült is írnom ukrán-szuhaléiul, de akkor tényleg gallyrészeg voltam.. xD
Az meg már sajnálatos, hogy ujjabban a sok májer gyerek nem beszélni madzsar minek a jó hejjesírás... Szánalom... :/

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10154 Dátum: 12 dec 29, 12:46:06 »

L-boy, tudományosan bizonyítod, hogy ez természetes és mégis viccesnek találod?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!