24 okt 10, 20:19:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146693 alkalommal)
0 Felhasználó és 95 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9990 Dátum: 12 dec 22, 19:46:02 »

Hogy őszinte legyek nem tudom mi  a neve..

Munkatársam búcsúztatóján (szülni ment) hozott sütit és nagyon ízlett, aztán kiderült hogy sütni se kell úgyhogy gondoltam ez nekem kell.
Pár napja elkértem munkatársamtól a receptet de nem küldte át felhívtam és gyorsan elmondta hogy kell csinálni, meg ma felhívtam megerősítésként hogy mit vegyek.. de így is csak nagyjából úgy csináltam ahogy sejtettem. Amúgy hasonló mint a fanta szelet.
Keksz, tejfölös túró a tetejére meg gyümölcs és narancsital. Kár hogy nem hoztam citromot reszeltem volna bele egy kicsi héjáááát.. Nevet

Kiváncsi leszek.. bár hogy őszinte legyek az illatával úgy megteltem hogy szerintem anyuék fogják első körben megkóstolni. Utaztatom pár kmert holnap.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9991 Dátum: 12 dec 22, 19:52:40 »

A RTLklub az ördög műve. Vagy Cthulhué. Ja, ő manipulatív, biztos az ő keze van az egészben. Utállak Cthulhu, utállak, de nagyon!
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9992 Dátum: 12 dec 22, 20:08:32 »

Azt se tudom h ki az a Cthulhu.  WTF?
Látszik h mostanában 1re kevesebbet tvzek (és akkor se ilyen rtl féle csatornákat nézek).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #9993 Dátum: 12 dec 22, 20:17:00 »

Ha már Cthulu....Honnan a fenéből vegyem meg Lovecraft könyveit?Van egy külön könyve ami csak vele foglalkozik,vagy több könyvében is felbukkan?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #9994 Dátum: 12 dec 22, 21:10:16 »

Szerintem nem a Howard Phillips Lovecraft összes művei című könyvsorozatban fogod megtalálni.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 21:11:31 írta Laterneman » Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9995 Dátum: 12 dec 22, 21:19:52 »

Mondjatok valamit unaloműzésre...megesz az unalom.Szomorú(( Semmihez sincs ötletem.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9996 Dátum: 12 dec 22, 21:22:22 »

Értelmes ember sose unatkozik, mert a puszta gondolatai is vannak annyira érdekesek, hogy elszórakoztassák, ha más nincsen.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9997 Dátum: 12 dec 22, 21:35:34 »

Akkor (ezek szerint) én 1 értelmes ember vagyok Hümm-hümm (képes vagyok órákon át egy helyben ülni és semmit se csinálni, de az elmém az szabadon szárnyal).  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #9998 Dátum: 12 dec 22, 21:36:18 »

Hát, azért az értelmes ember is unatkozik. (pl.: fekvőgipsz esetén) Én egyszer gipszben töltöttem a szilveszteremet+ a fél téli szünetet és nagyon rossz volt. Az elején unatkoztam, végül pedig megtanultam kötni és horgolni... smirksweat
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9999 Dátum: 12 dec 22, 21:37:30 »

Azt énis szoktam,de csak órákon.De akkor durván,azt hiszi mindenki h bevagyok szivva,kérdez a tanár,hogy ott vagyok-e  xD De itthon nem szoktam...
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10000 Dátum: 12 dec 22, 21:43:58 »

Miért nem beszélgetsz a tesóddal, Autine-al? Ő mostanában teljesen leszokott a fórumozásról. Csak akkor szokott fent lenni, ha te bannolva vagy.



Hát, azért az értelmes ember is unatkozik. (pl.: fekvőgipsz esetén) Én egyszer gipszben töltöttem a szilveszteremet+ a fél téli szünetet és nagyon rossz volt. Az elején unatkoztam, végül pedig megtanultam kötni és horgolni... smirksweat

Hát az ilyen állapot tényleg nem kellemes, de azért unatkozni nem szoktam ilyenkor se. Olvasni lehet így is. ha meg olvasni se tudok már, az azt jelenti, hogy annyira szarul vagyok, hogy már messze nem az unatkozás a legfőbb gondom. xD De a kötés horgolás se rossz dolog, legalábbis lányoknak.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10001 Dátum: 12 dec 22, 21:51:31 »

SZIASZTOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előre szólok részegen írok, tehát ha vmi hibát találtok a helyesírásomba nyugodtan beleköthettek mert lesz@rom! ikszdé
IMÁDOM PESTET, és az értelmetlen hozzászólások királyává akarok válni... vagy mégsem? Nevet Ezt döntse el a modi, de a lényeg. Hogy nagyon figyelek még ilyenkor a Jamingből hazajőve ezért csak azt mondom, hogy mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok, mert rohadt sokat dolgozom, és nem tudom hogy jövök-e fel még az éven! BULIZZATOK NAGYOT HISZEN ELMÚLT A VILÁGVÉGE! Nevet Nevet Nevet

Sok sikert kívánok mindenkinek jövőre és BUÉK meg legyen sok nőtök meg pasitok! I(ki hogy érzi Mosolyog és ez mindenkire vonatkozik) Nevet Addig is legyetek jók ha tudtok a többi nem számít Nevet!


Minden jót mindeninek szevasztok! Nevet bye bye
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #10002 Dátum: 12 dec 22, 21:56:54 »

Persze,kérdezd meg te tőle miért nem jön fel.Ma is balhéztunk,magasról teszek rá....Mióta???  -.-" PFF


Morause.Viszont kiv,jó mulatást.Mondjuk ahoz képest szépen írsz.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10003 Dátum: 12 dec 22, 22:04:41 »

Jaaj erről eszembe jutott 1 több évvel ezelőtti eset pontosan szilveszter éjjelén hszt írtam 1 animés fórumra [ez nem itt volt] (ami persze technikai okok miatt szünetel már v 3 éve ikszdé )
Na és akkor mindezt totálkárosan illuminált állapotban tettem, 100 évig tartott megszerkeszteni mire eltüntettem a helyesírási hibákat belőle és rányomtam a küldés gombra.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #10004 Dátum: 12 dec 22, 22:11:45 »

Velem detto ugyanez, és ne haragudjatok hogy még fent vagyok, de imádlak titeket! És annyira szeretem a fórumot hogy még ilyenkor annak tudtában is hogy holnap korán kezdek nem tudok leakadni a fórumról! Nevet ikszdé

Ayumi téged is nagyon imádlak! Puszi mindenkiiiiiiiiiiiii! :DDDDD
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 22:12:44 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!