24 okt 10, 06:14:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 652 653 [654] 655 656 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145378 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9795 Dátum: 12 dec 19, 17:54:35 »

Pedig a király királyabb szó, mint az isten. Nevet

Feldobnék egy témát, amit lehet, hogy inkább Vitában kellene megvitatni, igazából nem is tudom, pontosan hol kell, hol illik, egyáltalán illik-e, de... Najó, helyzet a következő.
Már többször is történt ilyesmi, és nyilván nem csak velem, mindenkivel, akinek a facen van egy rahedli ismerőse, akiknek szintén vannak ismerőseik, stb, és akik élnek, így meg is halhatnak. És mikor ilyen haláleset történik, ugyebár kikerül a szellem a palackból, és jön a részvét meg a sajnálat-lavina az elhunyt falára, meg mindenhova, ahova gépelni lehet betűket. És érdekelne, hogy ez csak engem iszonytat, mikor így dugig irkálják az illető falát, és ez egyszerűen... váá, kikészít. Ne írjon, basszus, menjen el a temetésre, ölelje át a szeretteit, nyilvánítson részvétet, de ez.. ettől a hideg futkos a hátamon. Mert ja, az egy dolog, hogy szülinapkor, névnapkor telehányják az ember falát hsz-ekkel, de ez más.
Na, mindegy, csak most megint történt egy ilyen dolog, és most már tényleg érdekelne, ti mit gondoltok erről. Amúgy nem ismertem a srácot, fiatal volt, autóbalesetben halt meg.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9796 Dátum: 12 dec 19, 18:09:15 »

Engem annyira nem zavar.De hogyha normálisan nézem a dolgot,egyszerűen hülyeség,mindenki rászokott a facera ,aztán így a net a leguniverzálisabb dolog,de azért tényleg tisztelnék már meg az elhunytat azzal hogy személyesen részvétet nyilvánítanak a családtagoknak,ha valamennyire is ismerte az emberkét,az ismeretlenek meg vad idegen ember temetésére ugyse mennek el,mondjuk nekik erre a facebook való.(Na meg a másik az hogy a való világban nem köszöntenek meg annyian ,mint facebookon)  -.-" .Ne a facera irogassanak,ugyse fogja már többször megnézni,ez is csak a formalitás kedvéért jó.Ez a facebook már az összes korosztályt virtualizálta.Undorító...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 18:12:41 írta dreamfolow » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9797 Dátum: 12 dec 19, 18:12:28 »

Egy kicsit durva, én mikor távoli ismerősről van szó és személyesen találkozunk sem biztos hogy részvétet nyilvánítok ha történt körülötte halál eset, persze közeli ismerős/barát esetében más. Facen meg kizárt hogy ilyet tegyek nyilvánosan.
Érthető ha az ember szomorú és ezt kiakarja nyilvánítani de az ilyesmi sokkal inkább magán ügy minthogy egy közösségi oldalra ki legyen dobva.
Ez van kicsit eltorzultak az értékrendek az utóbbi x évben.
Naplózva
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #9798 Dátum: 12 dec 19, 18:22:40 »

Szerintem ez egyén függő. Nem tudom hol(talán GEO), de olvastam egy cikket amiben erről is elég sokat írtak és ott a családtagok úgy érezték, hogy a facebook által eljut a halotthoz, amit üzennek és ez megnyugtatja őket. Én nem írnék egy halott ismerősömnek facen és szerintem nem örülnék, ha én lennék halott és nekem írnának, igaz az el sem jutna hozzám, de valahogy nem tartom normálisnak. Szomorú
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9799 Dátum: 12 dec 19, 18:24:50 »

Erről az jutott eszembe, hogy ha én meghalok, azt ti honnan tudjátok meg?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9800 Dátum: 12 dec 19, 18:33:00 »

Csend lesz a fórumon  Hümm-hümm
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9801 Dátum: 12 dec 19, 18:34:48 »

Ennél jobbat nem is lehetett volna mondani ikszdé...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9802 Dátum: 12 dec 19, 18:35:42 »

Ördögi tervem, hogy háromszavas hozzászólásra bírjalak Lew, ím beteljesült. Ördögi
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9803 Dátum: 12 dec 19, 18:35:48 »

Majd S. eldicsekedi. Nevet
Nem vagyunk mi valakik hogy gman mester haláláról tudomást szerezzünk.. amúgy az enyém se derülne ki.

Milyen *káromkodik mint egy kedves kislány*  lehangoló lett a téma mióta megszólaltál gman, inkább beszéljünk szivárványos pónilovakról.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9804 Dátum: 12 dec 19, 18:38:20 »

Miért, a szivárványpónik tán örökké élnek?
Ki az a S.?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9805 Dátum: 12 dec 19, 18:39:04 »

a phantom bá aki megesz..
szerinted ki?

Eltaláltad.. örökké élnek és cukorkát kakilnak.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9806 Dátum: 12 dec 19, 18:39:48 »

Ha elkezdünk a szivárványos pónilovakról beszélgetni méginkább lehangoló lesz a téma  smirksweat

Amúgy ma voltam megnézni és nagyon jó A Hobbit. Aki teheti nézze meg. Jó poénok, jó zenék, gyönyörű tájak, izgalmas történet. Meg törpök ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 18:40:24 írta Lew » Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9807 Dátum: 12 dec 19, 18:41:48 »

Jól van köszi Lewi mostmár mindenképpen megnézem! Csak miattad.. Nyelvesít
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9808 Dátum: 12 dec 19, 18:43:58 »

A szivárványos pónilovak a kedvenceim,egyszerűen oda vagyok értük.Ja ,terveztem hogy megnézem ...De hát senki se akart eljönni velem megnézni.Akkor megyek egyedül. 3 D-be akarom megnézni.De előtte megkell lesnem az előző 3-at
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9809 Dátum: 12 dec 19, 18:48:23 »

Ne nézd 3D-be azt mondják nem jó úgy. Nem kell megnézned az első 3at. Előzmény story. A 3 Gyűrűk ura előtt játszódik amikor Frodo még meg sem született. Teljesen élvezhető a másik 3 ismerete nélkül is. Sőt talán ha a 3 Gyűrűk ura előtt nézed meg a Hobbitot az még jó is.

Nagyon helyes Éjfél kacsint Szerintem nem fogsz csalódni =)
Naplózva


Oldalak: 1 ... 652 653 [654] 655 656 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!