24 okt 08, 05:37:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141643 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #9120 Dátum: 12 dec 11, 22:22:50 »

Na igen, csupa igazság XDD egyébként apunak van jó pár katona haverja szal ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9121 Dátum: 12 dec 11, 22:29:27 »

Nekem a roma kolóniák végleg betettek múlthéten Nevet Beteg lettem, négy nap alatt tehát 2× mozdultam ki az ágyamból, és akkor is orvoshoz mentem. Természetesen amint én jöttem volna, jött a drága nyolc fős família (és vicc nélkül, mert volt három nagy fiú, egy kis csaj, egy csecsemő meg valami járkáló lepra is volt plusz a szülők) és ők elkönyvelték maguknak, hogy ők az elsők. Na persze a sok anyuka arrébb húzta a gyerekét, hogy jó, beletörődnek, nem kötnek beléjük... mikor engem szólítottak, akkor meg felálltam, ajtóig jutottam, onnan meg ellökött a két nagy gyerek, hogy várjon már a csicska magyar, hát nem látja, mennyien vannak betegek?! Másfél óra várás után persze vigyorogva röhögve mondogatták, mikor kijöttek, hogy köszi fehérember... behalok...
Másodszor receptért mentem. Ki is jött a nővérke, szólt, hogy most értekezik a doktor úr, de mit is szeretnék? Elmondtam, ő bólintott (gondolom abban a percben már nyomtatta is a receptet). Jött megint hasonló létszámú família, akik szintén egy-másfél órát tartózkodtak benn, nem engedtek maguk elé, a drága nővérkének meg amúgy se volt annyi esze, hogy kihozza nekem a receptet. Nem, megvártam az órákat, aztán mikor kijöttek a kezembe nyomta a drága, és már viszlát is. Hát tudtam neki gratulálni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9122 Dátum: 12 dec 11, 22:32:45 »

Miért nem mondtad, hogy nédd mán ott megy a postás a segíjjel. Mire leesik szerencsétlen agyhalottnak, hogy palira vették már végeztél is a vizsgálattalxD

Na de én zúzok aludni asszemxD holnap meló csörög a pizsi. Puszi a bubotokra álmodjatok velem akkor gyönyörű éjszakátok lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 11, 22:33:22 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #9123 Dátum: 12 dec 11, 22:34:53 »

Jóéjt Hiei Nevet megfogadom a tanácsod és veled álmodok ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #9124 Dátum: 12 dec 11, 22:35:49 »

Gratula Hide Nevet Nem tom én eddig csak a tesóimmal, a barátnőmmel és a haverommal verekedtem. Az már egészen jól megy Nevet Én még csak rendes romával kerültem "beszélő viszonyba". Azt mondta h szép vagyok én meg kedvesen rámosolyogtam ikszdé

Mennyi modi van itt. Jobb ha vigyázok Mosolyog

Asszem rémálmaim lesznek ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 11, 22:36:54 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9125 Dátum: 12 dec 11, 22:37:19 »

Nekem a roma kolóniák végleg betettek múlthéten Nevet Beteg lettem, négy nap alatt tehát 2× mozdultam ki az ágyamból, és akkor is orvoshoz mentem. Természetesen amint én jöttem volna, jött a drága nyolc fős família (és vicc nélkül, mert volt három nagy fiú, egy kis csaj, egy csecsemő meg valami járkáló lepra is volt plusz a szülők) és ők elkönyvelték maguknak, hogy ők az elsők. Na persze a sok anyuka arrébb húzta a gyerekét, hogy jó, beletörődnek, nem kötnek beléjük... mikor engem szólítottak, akkor meg felálltam, ajtóig jutottam, onnan meg ellökött a két nagy gyerek, hogy várjon már a csicska magyar, hát nem látja, mennyien vannak betegek?! Másfél óra várás után persze vigyorogva röhögve mondogatták, mikor kijöttek, hogy köszi fehérember... behalok...
Másodszor receptért mentem. Ki is jött a nővérke, szólt, hogy most értekezik a doktor úr, de mit is szeretnék? Elmondtam, ő bólintott (gondolom abban a percben már nyomtatta is a receptet). Jött megint hasonló létszámú família, akik szintén egy-másfél órát tartózkodtak benn, nem engedtek maguk elé, a drága nővérkének meg amúgy se volt annyi esze, hogy kihozza nekem a receptet. Nem, megvártam az órákat, aztán mikor kijöttek a kezembe nyomta a drága, és már viszlát is. Hát tudtam neki gratulálni.

Utálom, hogy a magyarok nem tudnak kiállni magukért. Aztán meg a saját gyávaságuk után még másokat (jelen esetben az egészségügyet, illetve a nővért (háziorvosnál?) szidják).

És a hosszú haj a legszebb. Nevet

Idézet
Én még csak rendes romával kerültem "beszélő viszonyba". Azt mondta h szép vagyok én meg kedvesen rámosolyogtam

Haha.
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #9126 Dátum: 12 dec 11, 22:38:15 »

Köszi Nevet vannak rendesek is én pl ismerek nagyon jó fejeket is Nevet Huh valami baj van még egy álmodozóxD
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 11, 22:39:09 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9127 Dátum: 12 dec 11, 22:38:49 »

Tuti csak álmodott ne vedd komolyan Szaffi-chanxD Na pacsi:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9128 Dátum: 12 dec 11, 22:40:01 »

Hiei, itt hagysz? Még csak most jöttem. Szomorú  Semmi vita és veszekedés?
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #9129 Dátum: 12 dec 11, 22:42:48 »

Nyugi Saphi csak messziről látott és rendesen fel voltam öltözve ikszdé

Lehet, hogy utálod, ha a magyarok nem állnak ki magukért, de vannak akik nem olyan veszekedősek és inkább kerülik a konfliktust.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #9130 Dátum: 12 dec 11, 22:43:51 »

Mi a... Hiei ikszdé de am tényleg van egy aki nagyon jófej szereti az animéket is meg minden Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9131 Dátum: 12 dec 11, 22:46:35 »

Sajnos nem hiszem, hogy én kamasz lányként olyan kondiban lennék, hogy ennél jobban ki tudnék állni magamért. Megtettem, amit tudtam, de ha kilök az ajtóból, már nem tudok neki mit csinálni. Tovább meg nem éri meg velük kekeckedni, mert vannak olyan kedvesek, és megvárnak az ajtó előtt, hogy megverjenek. Ez pedig nem csak előítélet, hogy jaj, roma, és most meg fog verni, ha rosszat szólok. Mikor általánosba jártam, nem egyszer volt, hogy a "beszólogatót" bevárták az iskola körül vagy húszan, a portásokat meg ez nem érdekelte, a tanárok rendőrt nem voltak hajlandóak hívni. Én is kaptam már ilyen társaságot, úgy jött be értem apa, és őt is csak azért kerülték el, mert fegyver volt nála (rendőr volt). Lehet, hogy én lakok rossz helyen, de nem tudok ezzel mit kezdeni.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9132 Dátum: 12 dec 11, 22:50:24 »

SOS:
Hogy kell visszaállítani azt, ha elléptettem egy olyan lapról, ahova szöveg volt írva, hogy az megmaradjon? Ctrl+...?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9133 Dátum: 12 dec 11, 22:52:00 »

Milyen böngészőt használaz? kell lenni olyannak h előzmények. (azt nem tudom h a szöveget visszaállítja e) Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 11, 22:54:01 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9134 Dátum: 12 dec 11, 22:58:57 »

IE, és a szöveg kéne de nagyon...
Áh, tök mindegy, inkább fekszem le aludni. Ciaoussu!
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 11, 23:07:58 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!