24 okt 06, 21:19:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138653 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7980 Dátum: 12 nov 08, 09:06:17 »

Az a helyzet, hogy a munkahelyen a barátnőmet és az összes többi ottani tanuló lányt verbálisan zaklatják, pontosabban zaklatja két idősebb (25-30 körüli) pincér. Például ,,mi lenne, ha leszopnál, addig sem unatkozol legalább?". Eddig is tudtam, hogy baszogatják őket, de azt nem, hogy ilyen mértékben. Tudja az asszony, hogy agresszív tudok lenni, ha a szeretteim megvédéséről van szó. A fentebb idézett kérdést a facebookjáról kellett olvasnom, ahogy a kolleganőjével beszéli meg üzenetben. Azt tervezem, hogy lehetőleg még a héten bemegyek a munkahelyére és az egyiknek megmondom a magamét. Ha visszamer szólni akkor egyből pofánbaszom. Amúgy mind a 3 ott dolgozó pincért ismerem. Kétszínű rohadékok. Ez így helyes? Ti mit tennétek a helyemben?

Szerintem helyes a hozzáállásod. Ishida tanácsát meg azért fogadd meg.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7981 Dátum: 12 nov 08, 10:56:00 »

Én először szépen megkérném őket, hogy hagyjanak fel az eddigi ténykedésükkel, ha nemet mondanak, akkor illedelmesen küldeném el őket a picsába.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7982 Dátum: 12 nov 08, 11:01:47 »

Ez most komoly Loah?  >.<# Nem vagy valami jó emberismerő. Ilyen helyzetekben a szép szó nem használ, maximum csak addig, amíg hátat nem fordítasz. :'D Mellesleg, ha csak beszól nekik Stance, akkor még jobban rászállnak a barátnőjére és az osztálytársakra. Itt bizony több kell egy sima Q*va Anyádatnál... Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7983 Dátum: 12 nov 08, 12:08:27 »

Az a helyzet, hogy a munkahelyen a barátnőmet és az összes többi ottani tanuló lányt verbálisan zaklatják, pontosabban zaklatja két idősebb (25-30 körüli) pincér. Például ,,mi lenne, ha leszopnál, addig sem unatkozol legalább?". Eddig is tudtam, hogy baszogatják őket, de azt nem, hogy ilyen mértékben. Tudja az asszony, hogy agresszív tudok lenni, ha a szeretteim megvédéséről van szó. A fentebb idézett kérdést a facebookjáról kellett olvasnom, ahogy a kolleganőjével beszéli meg üzenetben. Azt tervezem, hogy lehetőleg még a héten bemegyek a munkahelyére és az egyiknek megmondom a magamét. Ha visszamer szólni akkor egyből pofánbaszom. Amúgy mind a 3 ott dolgozó pincért ismerem. Kétszínű rohadékok. Ez így helyes? Ti mit tennétek a helyemben?

Hát én eddig a barátnők lovagias védelmezése mellett voltam... de ezt látva, ilyen formában támogathatatlan. Nem tudom, hogy a zaklató, vagy ezek a bosszúálló, védelmező emberek a rosszabbak. Tulajdonképpen mindkét fél ugyanannyira ostoba. Puszta gyűlölet, indulat, harag, düh... szégyen. 2 napja se lehetett, hogy idéztem, mennyire birka a népünk és mennyire szarrá lehet minket vezetni. Uszítás uszítás hátán.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 12:13:40 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7984 Dátum: 12 nov 08, 12:14:37 »

Most ennek ellenére  a birkaságot pártolod. Aki ilyen esetekben nem kel a barátnője, vagy bármiylen nő védelmére, akár a fizikai erőszak eszközével is, az nem férfi.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7985 Dátum: 12 nov 08, 12:17:52 »

 Gondolkozik Akkor ez most egy olyan szituáció, ahonnan csak birkaként lehet kijutni...  Én akkor inkább lennék olyan birka, aki odacsap, megfélemlít, mint olyan birka, aki a barátnőjét ért sorozatos inzultálás után csak megvonja a vállát és annyit mondjon: Ez van , Sprite...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7986 Dátum: 12 nov 08, 12:23:13 »

Stance biztosan megérti a célzást...
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7987 Dátum: 12 nov 08, 12:33:51 »

Nem csak Stance érti Saphi. Ironikus. Nevet

Ha egy 25-30 éves hapsi ennyire ajánlgatja magát, akkor komoly gondok vannak a nemi életével. Elmondanám neki az ezzel kapcsolatos aggályaimat. Például, hogy azért, mert képtelen kielégíteni egy nőt nem olyan túl jó ötlet tini lányoknál bepróbálkozni. Majd egy régi mondáson keresztül rávilágítanék, hogy pincérként talán van némi fogalma a főzőtudományról és a kis mondás értelmében felajánlanám neki önmagam egy kis darabját. Mondván, hogy főzni tudsz, szopni meg majd megtanulsz.

Persze, össze is lehet verni, elvégre ki ne botlana meg a küszöbben 56-szor egymás után, de az erőszak soha nem lehet válasz semmire sem. Első válasz meg pláne nem. Ettől függetlenül rommá verném, ha hozzáérne a barátnőmhöz.

Stance, nehéz ügy. Az ügy verbális mivoltja miatt nem nagyon tudsz mit tenni és gondolom a barátnőd is mondja, hogy ne csinálj semmit. Hallgass magadra! Másként úgysem nyugszol meg.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7988 Dátum: 12 nov 08, 12:37:00 »

Úgy néz ki, te ismersz a legjobban, heo. Ironikus. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7989 Dátum: 12 nov 08, 12:42:52 »

Mondom, lelki terror, fene se mocskolja be a kezét, ha nem muszáj. Pár jó fülnek elsuttogott féligazság és a pincér nem pincér többé.

Ha már itt vagyok, felteszem a bennem oly régen (5-6 perce) érlelődő kérdést: búzák a Csak csajok-ba, vagy a Férfi topic-ba írhatnak?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 13:07:06 írta gman » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7990 Dátum: 12 nov 08, 13:04:14 »

Tudod Gman egy sértett férfi pedig hamarabb tesz olyat, amit eg férfi nem tenne. Tegyük fel Stance valakivel elszór pletykákat a konyhán belül, hogy a séf szemében nem kívánt személy legyen, akkor a pincér mit csinál szerinted? Begubbaszt a sarokba és sírni fog? Mert szerintem akkor még jobban rászáll majd a csajokra. De lehet én vagyok paranoiás, és tényleg a szavak ereje nem csak a neten tud győzedelmeskedni.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7991 Dátum: 12 nov 08, 13:11:57 »

Ja, igaz, nem tudom biztosan, hogy hogy működne... legutóbb általánosban ármánykodtam, azóta nem voltam rosszban senkivel...
Stance csajának meg javaslom, hogy járjon másik étterembe... hmm... ez nem is egy tőlem megszokott idegbeteg ötlet!
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 13:14:04 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7992 Dátum: 12 nov 08, 13:14:24 »

Nyilván egy pofátlan alak miatt fog munkahelyet váltani, teljesen ésszerű és logikus gman...  smirksweat
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7993 Dátum: 12 nov 08, 13:19:19 »

Tanítsatok már meg olvasni! Azt hittem, hogy kajálni jár oda. >.<#
Ez esetben... tökönrúgás? Az enyém mondjuk már rég megtette volna.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7994 Dátum: 12 nov 08, 14:35:54 »

Szerintem a tökön rúgással is csak még jobban magára haragítaná. Videózzák le, ahogyan azok az emberek ezt csinálják, és jelentsék fel őket molesztálásért. xD

Egyébként 42 nap múlva világvége. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!