24 okt 06, 21:18:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 521 522 [523] 524 525 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138640 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7830 Dátum: 12 nov 04, 11:52:16 »

De ez nem anime szereplők halála, hanem anime szereplők halálára való reagálására való reagálás. Csehül ott is off

Egyébként mennyibe kerül egy kés, mert nagyon kéne? Túl drága ne legyen, de azért szúrni vágni lehessen vele.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 04, 11:53:01 írta Shiro » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7831 Dátum: 12 nov 04, 12:10:54 »

Milyen kés? Pontosabban... Mire akarod használni?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7832 Dátum: 12 nov 04, 12:13:58 »

Van egy katánám ,eleg nemes a cél ,hogy használni kelljen?!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7833 Dátum: 12 nov 04, 12:14:30 »

Nem kell, nagy, de azért könnyen belehatoljon a húsba.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7834 Dátum: 12 nov 04, 12:17:22 »

1500-2000 körül már kapni használható kést ilyen célra. Egy fenőkő nem fog ártani hozzá, mert gyárilag nem valami élesek.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7835 Dátum: 12 nov 04, 12:51:20 »

Van egy katánám ,eleg nemes a cél ,hogy használni kelljen?!
Ha ilyen piaci 3 részes giccs, akkor dobd ki nyugodtan, mert dísznek ronda mind, használni meg használhatatlan... A múltkor suhintottam egyet haver "katanájával", és széthullott az egész! ikszdé

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7836 Dátum: 12 nov 04, 12:57:18 »

Jó Katanát nem kap az ember százezer könyékén, dísznek meg drága. Netán kardforgató lennél Mugen? Nyelvesít
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7837 Dátum: 12 nov 04, 13:13:04 »

Viccelsz Ishida? Idehaza fillérekért (már akinek) dobálják minden kínai üzlet soron az ilyen katanákat. ikszdé
Már annyira tömeg cikké vállt mintha cípőt hordana az ember, mondjuk nem is árt ha van az embernél, jól lehet vele hadonászni, meg tüzelőst aprítani. ikszdé Nekem is van egy Hattori Hanzo pengém, eredeti adamantiumból készült.  >.<#
.
.
.
.
.
.
.
.
Na jó nem... de jól hangzik. Kúl

Amúgy meg mi a halálnak az embernek csak dísz elemnek egy katana? Arra ott a dísz kard ami nekem is van... mutatós, meg szép de ha hülye gyerek kezébe kerül 99%-al kevesebb a baleset veszélye.
Egy igazi árában meg nem is érdemes agyalni, roppant veszélyes fegyverről beszélünk olyat meg csak feketén veszel ami igazi minőség, és azt se a sarki metróba.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 04, 13:39:36 írta Morause » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7838 Dátum: 12 nov 04, 13:21:18 »

Feketén? Simán megveszed , csak engedélyeztetned kell. Az meg, hogy kapsz valami bóvlit 10-80 ezerig , még nem a jó kategória. Szerintem aki viccel az kettőnk közül te vagy. Egy jó katanát nem kapsz meg fillérekért. Egy jó katana ismérve pedig, hogy nem rozsdásodik egykönnyen. Sok bóvli meg 1-2 év használat után megadja magát az oxigén elleni harcban. Úgyhogy a jó katanák nagyon nem tömegcikkek, mert a jó katanák "drágák".
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7839 Dátum: 12 nov 04, 13:26:39 »

Hat ez amolyan gyakorló kard...majd ha lesz kicsit több pénzem akkor gyartatok Japánban ,ott ahol a mesterem.
Mondjuk a bokent jobban szeretem...mint ezt...de majd ha lesz normális katánám akkor azt meg nem adom ki a kezemből !
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morause
Vendég
« Válasz #7840 Dátum: 12 nov 04, 13:34:49 »

Örülök hogy megtanultál olvasni a sorok közt Ishida, pedig még direkt külön sorba is tettem hogy észrevedd de idézem:
Na jó nem... de jól hangzik. Kúl
Sly

ui.: az meg hogy feketén én azt gondoltam komolyan mivel, nem láttam sehol vmi sarki katana üzletet, most egy fegyverről beszélünk nem pedig konyhába szeletelőkésről.
Engedélyeztetni lehet hogy lehet, mint a pisztolyokat de azt sem zsebből osztogatják hogy majd mugen (mivel ő beszél róla) bemegy vígan és dalolva majd azt mondják neki tessék itt a papír használd egészséggel, majd szabadjára engedik.
Tudod vannak követelmények aminek meg kell felelni és ezek közül szerintem egy fontos tényező a KOR csak hogy mondjak egy példát.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 04, 13:41:40 írta Morause » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7841 Dátum: 12 nov 04, 14:01:04 »

Katanát szerezni felesleges. Európában vagyunk, hosszúkardot vagy huszárszabját könnyebb szerezni jobb minőségben. Esetleg ha gyakorlásra veszi az ember azt életlenül adják, de mivel a penge minősége nem rossz, ezért meg lehet olcsón éleztetni és már használható fegyver van az emberfia kezében. És aki nem ismeri el hogy Ez:
http://www.armsofvalour.com/miva/graphics/00000001/SH2394.jpg
a maga letisztultságával és egyszerűségével van olyan jó fegyver mint egy katana hát az vívjon meg velem Nyelvesít
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morause
Vendég
« Válasz #7842 Dátum: 12 nov 04, 14:27:56 »

Engem meggyőztél, nem ellenkezek!
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 04, 14:34:45 írta Morause » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7843 Dátum: 12 nov 04, 14:32:50 »

Katanát szerezni felesleges. Európában vagyunk, hosszúkardot vagy huszárszabját könnyebb szerezni jobb minőségben. Esetleg ha gyakorlásra veszi az ember azt életlenül adják, de mivel a penge minősége nem rossz, ezért meg lehet olcsón éleztetni és már használható fegyver van az emberfia kezében. És aki nem ismeri el hogy Ez:
http://www.armsofvalour.com/miva/graphics/00000001/SH2394.jpg
a maga letisztultságával és egyszerűségével van olyan jó fegyver mint egy katana hát az vívjon meg velem Nyelvesít

Továbbá, itt Magyarországon (sajnos) a katana nem éppen a szamurájok fegyvere, hanem egy másik népcsoporthoz kapcsolódik. Én már csak ezért se venném a kezembe. -.- Nekem egy lovagi kard kell, az európai is, szép is, halálos is, és a származásomhoz is illik. És, ahogy Micsudi is mondta, aki nem ért egyet ezzel, akkor kard ki kard!
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7844 Dátum: 12 nov 04, 14:37:15 »

NKW lovagjai Nevet Nade mostanában utánaolvastam ezeknek a dolgoknak, és nagyon vonz hogy esetleg elmenjek egy ilyen vívásoktatásra mert tuti rohadt érdekes. És nem is olyan vészesen drága elkezdeni Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 521 522 [523] 524 525 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!