24 okt 06, 23:35:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 520 521 [522] 523 524 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138850 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7815 Dátum: 12 nov 03, 22:35:42 »

Na, itt a Naruto manga történetét nem beszéljük ki, mert off. Menjetek csak, és Chakrát boldogítástok vele, én örülök, hogy ilyen témában nekem nem kell moderálni, egyszer csináltam, csak pár napig, és nem volt kellemes. Szal, ennyit erről. ikszdé

Szereplők halála? Hát, az Idő kerekéből a kedvenc szereplő halálát megkönnyeztem. xD Azért ez már tényleg régen volt persze. Azóta nem volt ilyen, de kiakadni nagyon tudok így is.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7816 Dátum: 12 nov 03, 22:39:28 »

Rhaegaaaaarrr... Szomorú

Igen, Aes, és gondolom elég gyakran kiakadsz, figyelembe véve, hogy miket olvasol. Nevet

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7817 Dátum: 12 nov 03, 22:46:15 »

Hát igen. Most nem sorolom a neveket, hogy ne spoilerezzek be senkit, de sajnos így is sok név van már annak a  szemétnek a halállistáján. Remélem visszafogja magát, mert ez már így is sok. Rhaegar Szomorú Ned Szomorú és a többiek, akik még csak most jönnek a filmben. Na meg a Sárkányok Tánca vége. Szomorú

Idő kerekében ritkább a jó szereplők halála. Az sokkal amerikaiasabb. Ezért is akadtam ki azon, hogy persze, hogy pont az én kedvenc szereplőm...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7818 Dátum: 12 nov 03, 22:51:47 »

Jó, mondjuk Rhaegar már a történet kezdetén halott, így nem nagyon ugorhattam volna ki az emeletről. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7819 Dátum: 12 nov 03, 22:54:00 »

Az tény, de én amikor megszerettem Rhaegart, akkor azért hirtelen úgy éreztem, mintha pont akkor halt volna meg. (Ez enm is annyira logikátlan, hiszen előtte csak egy "történelmi" név volt, később ismerhette csak fel az ember a nagyszerűségét, és hogy mit veszített a világ a halálával. Szomorú)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7820 Dátum: 12 nov 04, 00:55:39 »

Egyébként b*sszameg, én már tegnapelőtt olvastam erről, és mondom h úúú ezt muszáj lesz megosztanom veletek, és akkor szépen kiment a fejemből, és mire észbekapok, már ki van téve... ikszdé Sose tudok semmi újdonsággal szolgálni. Neeem

Egyébként nem értem a gyereket.. Engem is megviselt Itachi halála, 1 hétig csak feketét viseltem, de nem öltem volna meg magam miatta. :/ xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7821 Dátum: 12 nov 04, 01:23:40 »

Ez ugye nem komoly, hanii? xD Még ha egyik legjobbra megcsinált animehalál is, kicsit túlzás.

Aes:
Na azon én is meglepődtem, még ha meg is szoktam, hogy R.R. Martin boldog-boldogtalant eltesz láb alól. Brannt is eletehetné végre:D Hű de utálom azt a kölyköt. Catet utáltam még nagyon, de vele már úgyse lesz semmi...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7822 Dátum: 12 nov 04, 02:00:49 »

De komoly.. Azon a héten anya nem mosott csak fekete pulcsikat. x'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7823 Dátum: 12 nov 04, 02:05:11 »

Miután az a csúnya ulquiorra elrabolta szegény orihimét, én minden áldott este imádkoztam érte, hogy épségben hazakerüljön, amíg hősiesen meg nem mentették. Az volt életem legszebb napja. Ha nem sikerül volna, elkaptam volna kubo-t és leugrottam volna vele a 69. emeletről.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7824 Dátum: 12 nov 04, 07:32:58 »

Én kb. 6 évesen olyan negyed órán át sírtam, minkor valami mesében maghalt a főszereplő kisfiú.
Itachin nevettem, amikor beb@szta a fejét a sziklába, miközben meghalt. ikszdé
Going Merry temetése viszont más, ott tényleg kést ragadtam... vágtam vele egy szelet kenyeret és megkentem baracklekvárral. Sárgabarack volt, ha jól csal a memóriám.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7825 Dátum: 12 nov 04, 08:13:01 »

Am ez azért is szomorú mert ha tovább nézi akkor.. Spoiler szóval nem mondom el... Tudjátok.. ikszdé
Én Jiraiya halálát sajnáltam.. Nem tudtam Naru hogy fogja fogadni, stb.. Ha meg Kishi megöli Narutot vagy Kakashit.. „Ne tudom ki maga,nem tudom mit akar...de megkeresem és megölöm”- Taken ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7826 Dátum: 12 nov 04, 08:41:14 »

Valahol van egy olyan topik, hogy Anime szereplők halála! Sátánok távozzatok eme szentélyes topikból!  Faceg Mielőtt Aes agyvérzést kap meg koszorrúér görcsöt!  Pojén Dankeee!  Pirul
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7827 Dátum: 12 nov 04, 11:22:20 »

Megnyitom a csevegőt....ennyi hülyeséget rég olvastam,asszem Gabesznak igaza lehet....
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7828 Dátum: 12 nov 04, 11:43:52 »

Mert nekem mindig igazam van...  Hümm-hümm
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7829 Dátum: 12 nov 04, 11:50:41 »

Most is. Szóval az offolást és a spoilerezést be lehet fejezni. Anime szereplők halála téma, ott éljétek ki magatokat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 520 521 [522] 523 524 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!