24 okt 07, 07:17:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 512 513 [514] 515 516 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139512 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7695 Dátum: 12 nov 01, 14:03:42 »

Nyugi Saphi, nekem örökre te leszel a legkötöztödőbb kötöznivaló kötözködőmester, míg világ a világ. Nevet Elolvastad már azt a mindeható könyvet?

Lina te meg tényleg ne vond vissza a szavad és ne bánj meg soha semmit, mert azzal elismered a vereséget és felvállalod a gyengeséged. Iyen esetekben inkább vágd ki magad valami szellemes megjegyzéssel!
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7696 Dátum: 12 nov 01, 14:10:58 »

Nekem mondjuk tényleg újonc vagy, de majd megismerlek és ki tudja, lehet hogy szimpi is leszel Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7697 Dátum: 12 nov 01, 14:23:18 »

Szóval, akkor semmi ellenérv?  Mosolyog
Egyébként meg nekem nem nehéz elhinnem, hogy egy korábban mérsékelten ismert előadó (vagy bármelyik előadó) rájön, hogy piacot kell váltania, ha fenn akarja tartani magát abból, amit csinál. Minden üzletember, így az előadók is a profit maximalizására törekednek, és emiatt sokszor a keresett célközönséghez hasonulnak, mert így hitelesebbek lesznek, könnyebben eladhatóak. Lásd Dopeman esetét, ami tök ugyanez, csak egy más irány. A nézettsége/hallgatósága esett, mert már nem a gengszterrapper időket éljük, így rájött hogy manapság a politikában van a biznisz, összeállt a Millával és az ellenzékkel, miközben ugyanaz a homofób, autoriter ember maradt (ami poén, mert ugye a Milla meg ezek ellen lép fel  Nevet). Ugyanez történt Fankadelivel is, aki persze megtért a füvezés démonából, és a bőgatya helyett felöltötte a matyóhímzéses inget. Nincs ebben semmi különös, csak ne higgyük már hiteles forrásnak.  Nevet

Amit te leírtál nem több, mint felszínesség. Így könnyebb az embereknek...
De tegyük fel, hogy igazad van. Felteszem: és akkor mi van? Ez miért lenne negatívum? A pénz önmagában csak egy eszköz, ahogy a rap is. A cél a fontos jelen esetben. A célja pedig nemes. Ha annyira pénzdíler akart volna lenni, akkor bérelt kocsikkal mutatkozna a klippben mint Curtis, vedelne mint Deniz vagy csapkodná a kurvákat mint Busta és sorolhatnám. Ezeknek van pénzük. Feri nagyjából hónapról hónapra él és a stúdiója pedig az otthonában van. Ákos lemezkijövetelekor mekkora ujjongás volt, hogy hű mekkora ász, mindent egyedül csinált az albumon. Ferinél ez az alap, mégse játsszák a rádióban szarrá vagy hirdetik, hogy 'vögyé lemezt paraszt'. A jogdíjakról inkább nem is említek szót, pedig Ferinek jóval magasztosabb mondanivalója van. És én itt FankaDeli-ről beszélek, nem pedig magáról az emberről. Tehát nem őt védem, egyszerűen az üzenetét, mert egy csöves is ugyanúgy mondhat igazságot, mint egy buddha, nem számít. Visszatérve a nemes dolgokat meggyalázó MC-knek (pl BB, RTM tagoknak) ezerszer jobb bizniszük van, miközben ezerszer szarabb tartalommal találod szembe magad. Fanka pedig a Magyar Földre album előtt is ugyanarról beszélt, mint utána. Ez csak a borító, amin csámcsog a tömeg. Semmi sem változott, maximum a felszínes hallgató számára. Még a mizu mizu is jobb üzlet, mint a magyarság, vagy Majka álszent depressziója (értsd: a számok az albumon szöges ellentétei egymásnak) ami megfogja a fiatalokat, mert neurotikusak. De te hol teremtesz rajongótábort magyarságból? Az közel sem annyira menő.
Naplózva



mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7698 Dátum: 12 nov 01, 14:40:13 »

Stance
RTM az minek a rövidítése?
Hát szerintem van ertelemes mondanivalójú száma mondjuk a DSPnek,vagyis inkabb van a számon belül olyan rész ami igaz, az emberek nem az igazat akarják hanem annak a "feljavított "változatát ...viszont a penz ebben van...nekik pedig az fontosabb ,mint Fankának,fanka a magyar összetartást előrébb valónak látja,igy valóban nemesebb a célja.
Szerintem a magyarságnak nem rajongó tábor kell meg Fosbook oldal hanem összetartás és becsület .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7699 Dátum: 12 nov 01, 15:00:38 »

Ezzel menjetek a vita topicba, a politikát pedig mellőzzétek ezen a fórumon.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7700 Dátum: 12 nov 01, 15:06:17 »

Mi a tosz, Cart-sama, visszatértél? Most akkor mi értelme volt ennek a nyugalmazás-dolognak? Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7701 Dátum: 12 nov 01, 15:10:24 »

Annyi értelme volt, hogy sikerült rendezni a dolgaimat. De most csak csapatot irányítok, projektben nem vagyok benne, stb. szóval a fél évvel ezelőtti munkám negyedét csinálom, ami azért belefér. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7702 Dátum: 12 nov 01, 15:26:39 »

Akkor hadd legyek az első aki újra üdvözöl! Mosolyog

Üdv Cartnecker újra itt!
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7703 Dátum: 12 nov 01, 15:38:49 »

Szerintem nem te vagy az első, de lényegtelen. ikszdé
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #7704 Dátum: 12 nov 01, 15:52:02 »

Pedig senki sem írt elém, akkor meg mi? Hmm? dzsíman meg nem... na mind1 leírtam amit akartam úgyhogy.  smirksweat
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7705 Dátum: 12 nov 01, 16:13:37 »

A csapat privát témáira gondoltam, meg úgy általában az üdvözlésre. Mosolyog De azért rendes, hogy külön üdvözlöd. Szerintem mindenki örül, hogy visszajött. ^-^

Amúgy egyetértek Laternemannal (meg gmannel is). Had ünnepeljen mindenki azt, amit akar. Attól, hogy már errefelé is foglalkoznak ezzel az eseménnyel az emberek, nem fogjuk a saját hagyományainkat a kukába dobni, ahogy azt mugen gondolja. Október harmincegyedikén nincs semmilyen magyar ünnep, úgyhogy még azt sem mondhatja senki, hogy halloween-t tartunk helyette. Ne értsetek félre, én sem szoktam nekiállni fekete-sárga papírokkal beborítani a házat, sem beöltözni, de ha valaki azt akarja, hát csinálja, engem nem zavar.
Hugimnak meg igaza van, a töklámpás király. Nevet
(Bocsi Cart', de nem hiszem, hogy a továbbiakban is fogok írni evvel a témával kapcsolatban, ezért az egy hozzászólásért meg nem akartam átmenni a másik topicba. Ha mégis valamilyen oknál fogva beleszólok a vitájukba, akkor azt már a megfelelő témában teszem majd.)
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7706 Dátum: 12 nov 01, 16:24:03 »

Köszönöm az üdvözlést. Nevet

Japán az Japán. Ne cosplayeljen senki. Anglia meg Anglia, ne focizzon senki. Sokan nem valljuk a kereszténység eszméit, ne ünnepeljünk Karácsonyt, Húsvétot és még sorolhatnám.
Szerintem attól, hogy kipróbáljuk, esetleg átvesszük mások szokásait, megismerünk egy kultúrát, semmivel sem leszünk kevesebbek, így fejlődik az emberiség is. Szerintem nem kell mindig mindent elítélni ami nem magyar. Mosolyog Mondjuk én nem Hallloweenezek, de nem ítélem el azokat akiknek ez bejön és azokat sem, akiknek ez nem tetszik. Ha kedvet kapok majd beöltözök, ha nem, akkor nem. Nem zárom be magam mögött az ajtókat csak azért mert elvárás és mert a nemzeti öntudat ezt kívánja.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7707 Dátum: 12 nov 01, 16:25:11 »

Én meg palacsintát csináltam, vagyis a tésztát kevertem ki, (életemben először) a sütés már nem az én művem.
Ahhoz képest egész jó lett.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7708 Dátum: 12 nov 01, 16:34:56 »

Sokan nem valljuk a kereszténység eszméit, ne ünnepeljünk Karácsonyt, Húsvétot és még sorolhatnám.
Habár eredetileg ezeknek az ünnepeknek semmi közük ehhez a valláshoz...
(A mondanivalóddal mondjuk nincs gondom.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7709 Dátum: 12 nov 01, 16:37:00 »

A húsvétnak miért nincs? A karácsony a nap-éjegyenlőség miatt még ok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 512 513 [514] 515 516 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!