24 okt 07, 07:16:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139493 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7680 Dátum: 12 nov 01, 12:37:36 »

Attól függ, hogy te ocsmány féregnek tartod-e a negatív szereplőket, vagy hozzám hasonlóan látsz némi fantáziát a céljaikban? Monjuk a SE-ben még a "jó" oldalon is patakokban csorogál a téboly, azt hittem, számodra ijesztő az a világ.

A valentinnap szerintem is hülyeség. Mosolyog Meg a bálintnap is. A Szent Patrik nap viszont nem az, mert az a piálásról szól. Valójában ez a legértelmesebb ünnep, amit ismerek, csak valamiért még sohasem tartottam meg. Mikor is van?

Stance, tényleg egy rosszindulatú kukacoskodó gólem vagy... ja, hogy ezt Fanka írta... Fanka tényleg egy kukacoskodó rosszindulatú gólem. Amúgy ki az a Fanka?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 12:42:13 írta gman » Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #7681 Dátum: 12 nov 01, 12:39:31 »

Ez ugyanaz a Fankadeli, aki 2004-06 táján még (általa most már kritizált) füves-gengszterrapper volt, akit kb. senki sem ismert, majd miután a Jobbik és a hozzá köthető civil nemzeti radikális mozgalmak felerősödtek, rájött, hogy ebben van a nagy biznisz és végre megismertetheti magát (fanka cipő, örökös fellépő lehetőség bármelyik jobbikos bulin, stb.)? Ugyanaz, aki behívta anno Anonim MC-t a rádióműsorába, és megkérdezte freestyleozna-e egyet, mert szerinte csak az az igazi rapper, aki tud freestyleozni; mire Anonim MC ott helyben lenyomott egyet, majd megkérte, hogy ugyan, akkor a kedves Fanka úr is freestyleozzon, akkor ő másra terelte át a szót? Mert az a Fankadeli számomra rettentőmód hiteles, amikor a birkaságról beszél.  Mosolyog
Ez úgy látszik másnak is feltűnt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 12:40:25 írta Laterneman » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7682 Dátum: 12 nov 01, 12:44:40 »

Hányszor kell még ezt a megvezetett tömegvéleményt olvasnom... Laterneman, én bírlak és csak reménykedni tudok, hogy kiröhögted magad miközben ezt leírtad. Nevet
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7683 Dátum: 12 nov 01, 12:44:54 »

Stance, tényleg egy rosszindulatú kukacoskodó gólem vagy

Szerintem te vagy a kukacoskodó gólem, aki valóban csak úgy tudja megosztani a véleményét másokkal, ahogy Aes leírta: irritálóan. Szomorú
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #7684 Dátum: 12 nov 01, 12:52:37 »

Hányszor kell még ezt a megvezetett tömegvéleményt olvasnom... Laterneman, én bírlak és csak reménykedni tudok, hogy kiröhögted magad miközben ezt leírtad. Nevet

Szóval, akkor semmi ellenérv?  Mosolyog
Egyébként meg nekem nem nehéz elhinnem, hogy egy korábban mérsékelten ismert előadó (vagy bármelyik előadó) rájön, hogy piacot kell váltania, ha fenn akarja tartani magát abból, amit csinál. Minden üzletember, így az előadók is a profit maximalizására törekednek, és emiatt sokszor a keresett célközönséghez hasonulnak, mert így hitelesebbek lesznek, könnyebben eladhatóak. Lásd Dopeman esetét, ami tök ugyanez, csak egy más irány. A nézettsége/hallgatósága esett, mert már nem a gengszterrapper időket éljük, így rájött hogy manapság a politikában van a biznisz, összeállt a Millával és az ellenzékkel, miközben ugyanaz a homofób, autoriter ember maradt (ami poén, mert ugye a Milla meg ezek ellen lép fel  Nevet). Ugyanez történt Fankadelivel is, aki persze megtért a füvezés démonából, és a bőgatya helyett felöltötte a matyóhímzéses inget. Nincs ebben semmi különös, csak ne higgyük már hiteles forrásnak.  Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7685 Dátum: 12 nov 01, 12:53:40 »

Saphira drága tőled élvezettel fogadom a kiosztást, mert te legalább jól csinálod. Az meg külön üdítő, hogy nem tartasz rosszindulatúnak. Nevet Pedig az vagyok...

Lina, mit szólnál Rob Luccihoz? Ő férfi a javából és még macska is. Kár hogy csak mangaszereplő... Kérd meg Rokudo Mukurot, hogy teremtse meg! Ja, ő sem létezik... Szörnyű ez a világ...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 13:00:13 írta gman » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7686 Dátum: 12 nov 01, 13:13:05 »

Laterneman
Nem az a baj,hogy ünnepelsz egy nem magyar ünnepet ,hanem ,hogy ezek miatt lassancskán feledésbe merülnek hagyományaink ,mivel sok téren ez megtörtént,ha igy megy már nem is magyarok leszünk ,perse ezt neked nem kell fontosnak tartani.

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7687 Dátum: 12 nov 01, 13:34:34 »

Oan gonosz vagy gman... Szomorú
Amúgy szia Laterneman Mosolyog Eddigi belépőd szörnyen unszimpatikus volt Mosolyog Olyat még nem láttam aki ide talál és egyből veszekszik Mosolyog További jó fórumozást Mosolyog *unohana mosolygó arca*
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7688 Dátum: 12 nov 01, 13:39:16 »

Látom zajlik itt az "élet", (igaz h jó lassan)
Sikerült felkelnem fél 11kor (koránkelési rekord az elmúlt 2-3 hétben)  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7689 Dátum: 12 nov 01, 13:47:53 »

Megint bakot (esetleg kandúrt) lőttél Linácska, Laterneman nem új fórumozó, csak nem sűrűn ír. Volt egy vitánk a halálbüntetésről és én még mindíg azt mondom, hogy szívesen megnézném, ahogy egy gyilkosra vadított kutyákat engednek. Mosolyog
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7690 Dátum: 12 nov 01, 13:49:42 »

Belépő? Laternemant én is ismerem, téged meg nem. Meg a nyávogás is tud ám unszimpatikus lenni. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 13:51:47 írta Saphira » Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7691 Dátum: 12 nov 01, 13:51:34 »

Bocsi akkor visszavonva... Inkább megyek aludni... Asszem fáradt vagyok...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7692 Dátum: 12 nov 01, 13:55:41 »

Nekem nem unszinpatikus Laterneman, bár a fankáról alkotott képével egyáltalán nem értek egyet, de ez nem olyan dolog, amiről van értelme vitázni, meg amúgyis, gondol amit akar. ikszdé

Bogi te meg ne vond vissza ilyen könnyen a szavad, nem szimpi akkor nem. Az, hogy kinyílvánítod ezt, nálam még nem nyávogás. Az, meg hogy nem emlékeztél rá, vagy nem voltál itt az első feltűnésénél... megesik az ilyen.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 13:59:29 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7693 Dátum: 12 nov 01, 13:57:15 »

Ennyire emlékszik mindenki az első feltűnésére? Nem ér, Lantern, elhódítod az idegesítő, kötözködő címemet...
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7694 Dátum: 12 nov 01, 14:01:35 »

Nem azt vontam vissza, hanem az újonc dolgot. És igen nem is nyavajogtam és szerintem saphi ez a te címed és nem lesz senki másé Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!