24 okt 07, 17:25:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140592 alkalommal)
0 Felhasználó és 82 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7440 Dátum: 12 okt 29, 15:13:28 »

Emlékszek rá, a nővéremre vártam aki a Sparba tért be kóláért.
Nem ijedtem meg csak meglepődtem. Az én topikba amit írtál h élőben is láttad a hajzatomat, akkor elgondolkodtam h honnan láthattad (amikor innen senkivel se találkoztam még, csak a nővéremmel aki az egyetlen a személyes ismik közül aki itt van  [Arysha] ), de gyanítottam h te lehetsz aki akkor "rám szólt" (mivel Avasi is vagy).
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 29, 15:18:08 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7441 Dátum: 12 okt 29, 15:29:14 »

Lebuktam, én vagyok a "csak köszönő szatír". Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7442 Dátum: 12 okt 29, 15:40:53 »

Most lebuktál.  ikszdé
Idézet
Akkor még "fehér/ezüst", vagy tudom is én milyen volt.
Igen, olyasmi színe volt (am minden hónapba más színű  smirksweat ), most szőke, barna melírrel és elől van 2 halványlila tincs.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7443 Dátum: 12 okt 29, 16:06:39 »

Közben kiderült, hogy itt is havazott reggel...
Am reálban kicsit szerencsétlen volt ma a srác a húspultnál, nem tudtam egyrészt melyik a sózott szalonna... másrészt még rosszul is árazta be... de akkorra már feladtam a problémázást, főleg, hogy oda járok általában bevásárolni, nem akarom, hogy legközelebb leköpje a husim....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7444 Dátum: 12 okt 29, 16:13:15 »

Nem megy szét a hajad, Ayumichan?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7445 Dátum: 12 okt 29, 16:19:23 »

Elég jól bírja a strapát. (pedig agyon van festve/szőkítve).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7446 Dátum: 12 okt 29, 16:48:18 »

Én is szeretek hajat festetni, de nem tudnám ilyen gyakran, főleg nem váltogatni a színét is, én igen jól azonosultam a piros/vörös alapszínemmel... sokkal inkább érzem az egyéniségemhez tartozónak mint az eredeti meghatározhatatlan színárnyaltú "barnás" hajamat... és jobban is áll (a mostani kék színezés pedig egy régi állom beteljesülése, de szerintem most jó ideig ha színezőzök is ez marad... (bár végül is hajszínezőknél mindegy ha cseréled a színt) de mivel most ki lettem szőkítve ahol a kék van és még leszek párszor, ha még nyárig meg akarom tartani a hajszínt, nyáron a kövi változásnak a nyíratást tervezem, ha még lesz kedvem hozzá. Most legalább előhuzakodhatok "a szőkítés miatt nagyon gáz a hajam, ezért le kell vágatni" kártyával a páromnál... ha már a kékre festést ő is kb. ugyanúgy várta mint én Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 29, 16:49:10 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7447 Dátum: 12 okt 29, 16:56:29 »

Most lebuktál.  ikszdé
De le ám, mint a gyöngyhalász.

Utólag is boldog szülinapot! ^^
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7448 Dátum: 12 okt 29, 17:31:08 »

Kösz.  Nyelvesít
Én is kívánnék neked, de az majd csak nyáron lesz (mivel oroszlán vagy).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7449 Dátum: 12 okt 29, 20:18:51 »

Ma DB maratont tartottam.. Nálunk is esett én is szeretem a havat bár ma még nem voltam kinn.. Tavaly nem volt karácsonyi hangulatom nagyon de idén már most van...
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7450 Dátum: 12 okt 29, 20:24:50 »

és hány DB részt sikerült "kivégezned"?
Nekem már évek óta nincs karácsonyi hangulatom.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7451 Dátum: 12 okt 29, 20:40:04 »

RAWR! Igen, oroszlán vagyok. Augusztus 11.

Főleg az aktív sportolóktól és talán a harcművészetek gyakorlóitól is kérdezném.
Tud valaki, valamilyen napi szinten, szinte helyhez nem kötött egyensúlyérzék fejlesztő technikát/gyakorlatot?

Észrevettem, hogy eléggé húzok a bal oldalamra, mert ott van az erősebb lábam és kezd idegesíteni. Van pár mozdulatsor, amiket vélhetőleg emiatt sem tudok úgy kivitelezni ahogyan szeretnék.

Felénk a karácsony csendes dolog. Édesapám anyukája karácsony tájt halt meg, azóta sem kedveli ezt az időszakát az évnek. Én csak a fát hiányolom, de nem vagyok már gyerek és valamennyire a fát is sajnálnám.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 29, 20:43:47 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7452 Dátum: 12 okt 29, 20:41:15 »

A karácsony botor dolog, mindig csak veszekedés lesz belőle. Legalábbis nálunk mindig megy a hiszti a kaján, az ajándékokon, mindenen.  Neeem
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7453 Dátum: 12 okt 29, 20:48:35 »

A karácsonnyal az a bajom h minden pénz dec. elején jön és ugye rezsi kaja minden, karácsonykor már kevés a lé.  smirksweat
Nekem meg van 1 mű fám (ilyen kicsike), oszt jólvanaz.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7454 Dátum: 12 okt 29, 20:53:29 »

Nekem a műfenyő és az igazi között olyan nagy különbség van, mint önkielégítés és szeretkezés között. Talán az ég és föld is megtette volna. ikszdé

A pénz meg... Most komolyan, a karácsony nem az ajándékokról szól. Ajándékot máskor is adhatsz. De szerintem karácsonykor az a legnagyobb ajándék, ha van kivel eltöltened és az illető, vagy illetők viszont szeretik egymást. Mert a 120 centis LED TV nagyon jó tud lenni, de nem tud annyit adni, mint egy forrócsoki és egy hasonlóan melengető érzést keltő ölelés a megfelelő embertől.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!