24 okt 08, 05:27:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141613 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7245 Dátum: 12 okt 25, 22:28:03 »

Saphi, ne már. Szomorú Már késő, már nem teheted meg! Szóval kénytelen vagy maradni. Nevet

Amúgy miért menekültetek el egész pontosan? Mugen-hatás?

Sejemsonka, én elolvastam. Mosolyog Miért írtad azt, hogy senki? :O Hisz én elolvastam.
Én meg nem szeretnék belefolyni ebbe a témába, élvezettel olvasom külső megfigyelőként, amit itt rendeztek. Jobb, mint a Dextert nézni. Nevet (Ami most gyenge vigasz csupán a Walking Dead-et befejezvén Szomorú )

Jaj, és Anna, köszi, köszi neked is! Nevet Én meg tegnap döbbentem le, mikor a fagyos hidegben bicikliztem hazafele, és elrobogott mellettem a "mondd anyádnak hozzon pénzt"-es kocsi. (O.o)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 25, 22:30:33 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7246 Dátum: 12 okt 25, 22:30:10 »

Nem, főképp MrSaiyan hatás. Utálom amikor idióták hülyeségeket terjesztenek.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7247 Dátum: 12 okt 25, 22:36:29 »

Niki: áh, akkor megnyugodtam.

Á miért ilyenkor történnek itt a szórakoztató dolgok, amikor már aludnom kéne.. Szörnyű.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7248 Dátum: 12 okt 25, 22:41:21 »

Én meg tegnap döbbentem le, mikor a fagyos hidegben bicikliztem hazafele, és elrobogott mellettem a "mondd anyádnak hozzon pénzt"-es kocsi. (O.o)
A Family Frost árul mást is jégkrémen kívül. Gyorsfagyasztott pogácsa, bejgli, pulyka cordon bleu, ... Mondom mindezt én, pont neked... Abbahagytam.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7249 Dátum: 12 okt 25, 22:43:31 »

Nem, főképp MrSaiyan hatás. Utálom amikor idióták hülyeségeket terjesztenek.
Én meg azt, mikor valaki nem tud vagy nem akar szöveget értelmezni. Részemről a téma lezárva. Pojén
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7250 Dátum: 12 okt 25, 22:50:24 »

ÉN nem tudok szöveget értelmezni? Lefogadom Te még az ótvar irodalom érettségit is elbasztad. Nem szoktam személyeskedni, de innentől kezdve már mindegy. Egyáltalán, hogy vágott a témába a jól ismert, hetekben meg 168 órában hangoztatott "senki sem igazi magyar" szöveg, ha nem erről volt szó? Csak írni kellett valami okosat, mi? És természetesen attól, mert benned német vér van, már minden magyar egy "korcs" (ami nem létezik, de Ti előszeretettel használjátok e szót). És muszáj belekeverned az ÉN őseimet is. Innentől kezdődik a személyeskedés, amikor meg akarod nekem mondani, hogy kik az őseim, és kioktatsz a jól ismert libsi szöveggel. Bazdmeg, ezt valóban a hetekben szokták nyomatni, de ott azt is írják, hogy Árpád zsidó volt, képzeld...

Ez az egy dolog van a világon, amitől nagyon ki tudok akadni. Ez az egyetlenegy, és te sikeresen kifogtad. Bár szokták mondani, hogy akinek nem inge, ne vegye magára. Nem is venném, ha nem terjesztenék az ilyenek mint te (aki valószínűleg nem tudja, mi az a dezoxiribonukleinsav, recesszív és domináns allél, adenin vagy guanin, de azért játssza a genetikust) a hülyeséget, hogy még több agyhalott zombi elhiggye, és ez folyjon a csapból is...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 25, 22:51:45 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7251 Dátum: 12 okt 25, 22:55:33 »

Személyeskedj nyugodtan, engem hidegen hagy innentől kezdve a téma, kár volt belefolynom (libsi szennylapokat meg nem olvasok). Ha megbántottalak, azt sajnálom, nem volt szándékos, bocsánatot kérek miatta. Ellenségeskedni nem szeretnék senkivel sem.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7252 Dátum: 12 okt 25, 23:04:12 »

Már lenyugodtam, nem karmolom ki senki szemét. Egyébként sem illik hozzám ez a stílus. Ez olyan lealacsonyító.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7253 Dátum: 12 okt 25, 23:04:34 »

Boldog szülinapot, hanii! Nevet Nyehehehe, első vagyok. xP

Az a megoldás, Sejemsonka, hogy ilyenkor nem kell aludnod. Az alvás tök béna dolog. Csak a bénák alszanak. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7254 Dátum: 12 okt 25, 23:26:20 »

Ha már szülinapok, akkor naptár. Tök jó, hogy visszakerült alulra a szülinapos cucc, de attól még a naptár fül működhetne nem?

Amúgy Cart újra itt. Yay! Nevet Megy már a szortírozás. ikszdé

Én szeretek aludni, az az én kávém. Majd az elfek meditálnak helyettem is. Én nem vagyok faimádó hippi. Nyelvesít

Végül csak elfelejtettem. Boldog Szülinapot hanii! (Mindig eszembe jut rólad ez a dal. A trollbarlang emlékére. ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 11:35:55 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7255 Dátum: 12 okt 26, 05:51:08 »

Ha már felmerült ez a téma, akkor egy kérdés: szerintetek mitől lesz valaki magyar?
1. Tiszteli népe történelmét.(És Ismeri is azt!)
2. Tiszteli népe nyelvét. (És Ismeri is azt!)
3. Tiszteli népe kultúráját, művészeteit. (És Ismeri is azt!)
4. Fehér bőrszín.
Ennyi elég ahhoz, hogy valaki magyarnak mondhassa magát. eSZVéesZ

Genetikai részbe nem mennék bele, mert az tény, hogy volt itt az 1700-as években is betelpítések, de ettől még igenis lehetnek árja magyarok. Megint más kérdés, hogy mit nevezünk árjának, és megint más kérdés, hogy ez kit érdekel, amikor nacionalista eszméket vall valaki. Akkor őt nem érdekli, hogy szerb, vagy sváb is van  afelmenők között, mert neki ez a hazája. Nem is tudom gyerekek , hogy juthattatok el eddig. Egy nyamvadt delfinből indult ki az egész! :'D

Sejemsonka
Noooooooo! Noooooooooooo!
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7256 Dátum: 12 okt 26, 05:58:58 »

Én erre csak annyit mondok, hogy mind Kelet-Afrika szavannáiról, esetleg partvidékeiről jöttönk.

Am tudtátok, hogy abból a bizonyos hét törzsből négy neméppen a finnugor őshazából érkezett?

Kirobbantottam az első nagy fórumháborút, egy darab narválszalonnával, pro vagyok.

Ki az a hanii?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 06:05:50 írta gman » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7257 Dátum: 12 okt 26, 06:03:24 »

Gman ne bízd el magad, voltak itt a fórumon kaotikusabb események is. Csak azok már elvesztek az éterben! ^^
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7258 Dátum: 12 okt 26, 07:55:07 »

Saphinak igaza van.

Ishida veled is egyet értek. Legalábbis a felsorolásod helyes teljes mértékben, egy 5. pontot teszek még hozzá: magyar az, akire a 4 pont igaz + gondolkodás és mérlegelés nélkül hajlandó is tenni a hazájáért, közvetlenül, fizikailag, nem csak szavakkal, hanem tettekkel is, azért, hogy a 4 pontban lefektetett értékeket megvédelmezze.

Idézet
Am tudtátok, hogy abból a bizonyos hét törzsből négy neméppen a finnugor őshazából érkezett?

Egyik sem onnan érkezett.

Idézet
Kirobbantottam az első nagy fórumháborút, egy darab narválszalonnával, pro vagyok.

Azért annyira ne éld bele magad. Voltak már ennél jóval nagyobb balhék is itt. Fórum "háború" meg biztos nem lesz itt, legalábbis nem az én részvételemmel. Háborúzni nem fórumokon kell, hanem az utcákon.

Sejemsonka
Noooooooo! Noooooooooooo!

Látom nem csak én érzek így ezzel az elnevezéssel kapcsolatban. Ez a "szó" már önmagában is undorító, férfira alkalmazva meg kifejezetten homoszexuális jelleget ölt.


-------

hanii neked meg boldog szülinapot, isten éltessen! Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7259 Dátum: 12 okt 26, 08:21:21 »

Harcolni nem hitért, hazárért és nem is pénzért, vagy földért kell, harcolni azért kell, mert harcolni jó. Nevet

A sejemsonka nem hanii volt? Mellesleg még mindíg nem vágom, hogy kit takar ez a nicknév. Geek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!