24 okt 08, 07:33:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141816 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7230 Dátum: 12 okt 25, 21:28:41 »

Amúgy Niki, ha véletlenül nem kerülne már szóba, akkor jó utat előre is.  Mosolyog
Köszönöm, de holnap még itt leszek, meg igazából azután is, csak szerintem kevesebbet. Betanulási időszak meg hozzászokási időszak, meg végre olyannal lakhatok együtt, akit szeretek is időszak. xD Szóval... lesz dolgom. Mosolyog

Ha azt hitted, hogy megúszod a masszírozást, gman, akkor tévedsz, mert nem! Nevet Bár nem mostanában fogunk rá sort keríteni, de egyszer talán igen. Amúgy remélem, élvezed a reflektorfényt, ugyanis nem akarnak lecuppanni rólad a fórumozó társaid szerintem még jóóóóó darabig. xD
És neem, isten ments, hogy örökre németek között éljek, fuj. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7231 Dátum: 12 okt 25, 21:32:03 »

Mivel gmant az őseitől örökölt gének teszik gmanná, ezért ha az ősei elmenekülnek, akkor teljesen másként alakul a családja élete, és nagy eséllyel létre se jön. Arról nem is beszélve, ha az akkor élt őseit az akkor élt, gmanhoz hasonló hazátlan emberek hagyják lemészárolni, akkor főleg nem lett volna soha gman.
Valószínűleg az ősei éppen, hogy más országból menekültek ide valamilyen okból. A mostani magyar lakosság nagy részének az ősei 200 évnél régebben még más államok lakosai voltak (pl. nekem németek). "Ősmagyar génekkel" valószínűleg már senki nem rendelkezik, főleg azok nem, akik a leghangosabban verik a mellüket, hogy mekkora szittya magyarok.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7232 Dátum: 12 okt 25, 21:36:59 »

Ez a szubjektivitásod szabadsága, amit az egó kényelmének hívunk, nem pedig a valód intuíciójának verbális tükre.

Egyébként szerintem az a legrosszabb, mikor látod a kereszted, még se teszel magadért semmit. A legtöbb ember élete során fel se ismeri a ketrecét. Van, aki felismeri, de nem tesz semmit. Aki meg igen, azt hívom önmegvalósított, boldog embernek.


Ezt szépen leírtad. Egy vitának ez lenne a lényege, hogyha az egyik félnek igaza van, akkor elismeri a másik, ezzel a tudatosságát fentebb emelve és fordítva. De az emberek buták és a személyes igazságukat tartják előbbre, mint fejlődésüket. Az alázat kihalt és end of story.
Az aláhúzottakhoz: Irónia?
A fékövérhez: Ennek amúgy jelentése is van?

Az utolsó kis bekezdéshez: Igen, az emberek buták. Az általánosítás pedig rendkívül csúnya dolog. Az irónia pedig szép, az előző mondatomban kiváló példa van rá.
Egyébként nem az alázat halt ki. Az emberek csalódottak, nincs igazi célja az életüknek, legalábbis, ha végigmész az utcán, akkor nem látsz rajtuk semmit sem, semmiféle érzelem nyomát. Én ott tartok, hogy felvidít, ha Lakatos Nintendo bömbölteti a telefonján a Váradi Roma Café-t és táncol rá a szotyolahéj szőnyegen, amit maga után hagyott. Ő legalább ki meri mutatni, ha boldog.
Visszakanyarodva a kijelentésedre. Felénk ezt önzőségnek hívják. Persze a boldogságra nem így kell törekedni, ám ettől ez még létezik.
"Az emberek önzőek cicus, de éppen ez teszi őket emberré." Persze lehet papolni az elme milyenségéről és minden másról, de nem ártana nem elfelejteni, hogy agyar és karmok nélkül csak úgy éltük túl az állatok között, hogy mi voltunk a legmocskosabb rohadékok a halál völgyében. Ez nem múlt el.


Az is előfordulhatott volna, hogy az emberek nagy része megunja a törökök folytonos zaklatását, és nem megy vissza felgyújtott falujához, hogy újra építse házát és elölről kezdjen mindent. El is menekülhettek volna a nehézségek elől, ahogy ma sokan teszik.
Isten ments, hogy bele kössek az érvelésedbe, de... khm Alföld, sivatagosodás khm?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7233 Dátum: 12 okt 25, 21:41:12 »

Na, éreztem, hogy érkezik egy ilyen stílusú személy, mint Te, és elkezdi a mostanság oly divatos, "mind korcsok" vagytok szövegelést. És mindezt úgy, hogy nem esett egy szó sem arról, hogy gman (igen, GMAN) őseinek mind egytől egyig magyarnak kell lennie...

Inkább megyek kvantumfizikát tanulni, az sokkal érdekesebb, mint Ti.

Idézet
Isten ments, hogy bele kössek az érvelésedbe, de... khm Alföld, sivatagosodás khm?

Igen, mire gondolsz?
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7234 Dátum: 12 okt 25, 21:42:31 »

Valószínűleg az ősei éppen, hogy más országból menekültek ide valamilyen okból. A mostani magyar lakosság nagy részének az ősei 200 évnél régebben még más államok lakosai voltak (pl. nekem németek). "Ősmagyar génekkel" valószínűleg már senki nem rendelkezik, főleg azok nem, akik a leghangosabban verik a mellüket, hogy mekkora szittya magyarok.

Nyilván, persze. 201 évvel ezelőtt itt még a marslakók éltek, csak aztán a hős szlávok kiűzték őket.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7235 Dátum: 12 okt 25, 21:50:29 »

Jó utat, Niki, arra az esetre, ha nem leszek itt holnap, ami elég valószínű. smirksweat

Ma majd' megfagytam a buszállomáson kabátban, két pasi meg vígan ette mellettem a fagyit.

Nem szólok bele a vitátokba, nem is kellene már tovább húzni, de pont egy órája olvastam fb-on egy ismerősöm állapotát. Nem értem... Attól lesz valaki magyar, ha felveszi az állampolgárságot? Mi a ló_szért kell ezért gratulálni?
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7236 Dátum: 12 okt 25, 21:52:56 »

Ha már felmerült ez a téma, akkor egy kérdés: szerintetek mitől lesz valaki magyar? Nagyon érdekelne főleg azok véleménye, akik az előbbi eszmecserében részt vettek.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7237 Dátum: 12 okt 25, 21:55:56 »

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy Lakatos Nintendo miért tehet arról, hogy a debil szülei így nevezték el?

ui.: magyarnak lenni hmm... nekem azt hiszem azt jelenti, hogy kihúzom magam, ha megszólal a himnusz, magyar földön élek, itt születtem, remélem itt is halok meg, magyar az anyanyelvem, a magyar kultúra része vagyok, magyarokért szorítok, ha látok egy focimeccset xD és van még valami, amit már nem tudok szavakba önteni, egy érzés.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 25, 22:07:56 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #7238 Dátum: 12 okt 25, 21:56:15 »

Nem attól magyar valaki leteszi az állampolgársághoz szükséges vizsgát.(egyébként én sem értem miért kell ehhez gratulálni)
Lassan mindenki állampolgár lehet még az is aki nem akar.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7239 Dátum: 12 okt 25, 22:04:03 »

Magyarság nem csak az őseidben nyilvánul meg...az számít hogy annak érzed magad és ugy is élsz ...mondjuk nekem magyar gyökereim vannak,de van azért keveredés...na meg ha a mai Magyarország területét nézzük akkor igen kevés tiszta magyar el itt viszont haladjunk kicsit arra amerre megloptak  románok és ott vala Erdély es környéke...ott azert vannak meg szerintem,de nem végeztem kutatást ezért nem állíthatom biztosra .
Igen,a nevét nem ő választja,de azt hogy cigányokodik vagy sem azt egy bizonyos kor után igen...ezert van az,hogy a művelt tisztességes romák szintén lenézik a cigányokodó cigányokat.

Örömmel tölt el,hogy több emberről is kiderült ,hogy nemzeti érzelmű.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7240 Dátum: 12 okt 25, 22:06:35 »

Na, azt hiszem eljött az a  pillanat, hogy én inkább elmegyek aludni.. és nem veszek ebben részt.

Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7241 Dátum: 12 okt 25, 22:09:22 »

Köszönjük Aes ikszdé álmodj ezzel...
Én is elpályazok majd meglátom lessz e valami értelem reggelre...

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7242 Dátum: 12 okt 25, 22:09:52 »

Igen, mire gondolsz?
Mondjuk arra, hogy a többszörös adóztatás, a törökök baszogatása (Ami miatt igencsak elnéptelenedett a környék, mivel tényleg elmentek az emberek.), a föld kizsigerélse az átmenetileg itt földet kapott törökök által elkezdett sivatagosodni a termőföld.
Persze telepítettek be új családokat/népcsoportokat és a régiek közül is visszajöttek páran, de azért az említett kemény munkával történő újbóli felvirágoztatás nem nagyon történt meg.
Persze örömmel várom, ha másként tudod. Valóban érdekel a téma.

MrSaiyan, milyen kontextusban? Vagy csak úgy általánosságban kérdezed?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7243 Dátum: 12 okt 25, 22:16:18 »

na meg ha a mai Magyarország területét nézzük akkor igen kevés tiszta magyar el itt viszont haladjunk kicsit arra amerre megloptak  románok és ott vala Erdély es környéke...ott azert vannak meg szerintem,de nem végeztem kutatást ezért nem állíthatom biztosra .



Ennyi hülyeséget összehordani...
Tényleg töröltetnem kellett volna a felhasználói fiókomat még nyáron. Bár sosem késő.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7244 Dátum: 12 okt 25, 22:20:06 »

Senki sem fogja elolvasni az előző hsz-em módosítását xD.

Aes elsőnek mikor néztem a hsz-ed akkor nem láttam ezt a képet. Nem tom teló nem mutatta vmér. Hát mikor megláttam, én be***** aröhögéstől. Ezért megért feljönnöm fórumra. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!