24 okt 09, 11:14:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144013 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6840 Dátum: 12 okt 18, 11:08:37 »

Zh-zok Fizika töriből. Természetesen semmit sem tanultam egy ilyen hülye, értelmetlen felesleges féléves 2 kredites tárgyra.

Szóval tudtok adni valami jó puskaötletet amire sokminden ráfér és nem bukok le vele? =D
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6841 Dátum: 12 okt 18, 12:10:27 »

Harmonika puska... vagy okostelefon ha megvan gépen az anyag

én majd 6kor zhzok elektrotechnikából 4kredites tárgy van jelentősége de nem parázok csak megajánlott jegyért megy a zh egyébként semmit se tudok belőle
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6842 Dátum: 12 okt 18, 12:48:08 »

Tessék itt van pár néhol beteg ötlet a puskázásra:
http://www.puskazas.net/puska_kepek2/puska_02.jpg
http://users3.ml.mindenkilapja.hu/users/csillamfaszlama/uploads/puska-300x267.jpg
http://www.blikk.hu/data/cikk/74/58/41/cikk_745841/d0003BB293c619b0477af.jpg
http://www.puskazas.net/puska_kepek2/puska_16.jpg
http://www.lamsza.com/wp-content/uploads/2012/06/397753_270598059671283_1668404023_n.jpg

mugen válaszolva a kérdésedre:
Én valószínűleg kiélvezném minden percét az életemnek elbúcsúznék mindenkitől, akitől tehetném, és amiket soha nem mertem megtenni mert féltem a következményektől egytől-egyig megcsinálnám.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6843 Dátum: 12 okt 18, 14:50:00 »

Ezek közül talán az első az ami ér valamit. A többivel már az első 5 percben lebuknál. Az első meg nagyon kényelmetlen.

Mindegy megoldottam. Személyi hátuljára felragasztottam és nem buktam le. Kettes  bow
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6844 Dátum: 12 okt 18, 14:54:32 »

hát ezek tényleg nem vmi brutálisak. Bár az utolsó az nagyon vicces volt. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6845 Dátum: 12 okt 18, 15:12:05 »

Én cetlit teszek a zsebembe vagy a csizmám szárába, még sose buktam le vele:D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6846 Dátum: 12 okt 18, 15:29:53 »

Én legutóbb olyan hihetetlenül lusta, ám mégis like a boss szerűen puskáztam, hogy még én is csak röhögtem magamon utána. ikszdé Lefényképeztem a mögöttem ülő csoporttársam dolgozatát, és azt fogalmaztam át némileg.  Végre ténylegesen is hasznát vehettem a telefonom király kameráját. Nevet

Most kell megtanulnom pár dolgot, és van itt egy olyan, hogy a házasság fogalma a jogban, de olyan hihetetlenül száraz és semmilyen, mint... mint maga a jog. xD Például benne van az, hogy "gyermek/gyermekek nemzése és nevelése iránti igény hozta létre", vagy öö.. szexuális kapcsolat legitimalizálása. ikszdé Ez utóbbi már szinte röhejes. Jogi értelemben soha nem akarok megházasodni, azt hiszem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 18, 15:35:13 írta Nikuccia » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6847 Dátum: 12 okt 18, 15:59:22 »

én szeretnék... mert ha már akarok gyereket akkor egyszerűbb ha házasok vagyunk ha történne velem valami, meg menő azt mondani, hogy af érjemmel xD

na de amiért valójában feljöttem, hogy akkor légyszi szurkoljatok ugyanis ezen a tárgyon értelmetlen lesz puskázni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6848 Dátum: 12 okt 18, 16:03:22 »

Szurk szurk Mosolyog
Niki-chan hogy nem vették észre, ahogy lefotózod? Hmm?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6849 Dátum: 12 okt 18, 16:14:33 »

Úgy, hogy a tanárt nem igazán érdekelte, mit csinálunk, magyarán legalizálták akkor és ott a puskázást. Nevet Holnap viszont, a hülye szóbelin már nem lesz ilyen mákom szerintem. Szomorú Azért gyártom szorgalmasan a puskákat, hátha mégis. xD

Nem a házasságra értettem, hogy ellenemre van, hanem a jogi értelemben vett házasságra gondoltam, ami egy száraz, ropogós intézmény csupán az állam szemében. Olyanom nem lesz. Mosolyog
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6850 Dátum: 12 okt 18, 16:19:06 »

Hát a tenyér is jobb ezeknél....ám a labszaron sok a hely es ha keresztbe rakod a lábad látod is ....

Spiritualitás?Na azt nem hiszem,hogy túl gyakran emlegetném...azonban az számomra érthetetlen,hogy mire jó ez az összehasonlítás...nem igazán számít szerintem ,hogy miben különbözünk.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6851 Dátum: 12 okt 18, 16:35:42 »


de számomra az ilyen csajok sokkal ijesztőbbek. Ahogy néznek a lélektelen, üres szemeikkel, meg ott van a mosolygásra képtelen, biggyedt szájuk is, hát.. brr.
Ezt egyáltalán hogy tudják kivitelezni, Valami "betegesen extrém" plasztikai műtéttel?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6852 Dátum: 12 okt 18, 16:45:48 »

Kezdek ki lenni az egyik osztálytársamtól... A tanároknál ilyen kis cuki pofi, hogy úr isten én olyan béna vagyok... Bezzeg ha nem kell játszani, mindenkit kritizál, mindent elmond és egy ****...
De mind1 mist két hétig nem kell elviselnem Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6853 Dátum: 12 okt 18, 17:00:08 »

Zh-zok Fizika töriből. Természetesen semmit sem tanultam egy ilyen hülye, értelmetlen felesleges féléves 2 kredites tárgyra.

Szóval tudtok adni valami jó puskaötletet amire sokminden ráfér és nem bukok le vele? =D
Khm, Etikett tanszék, khm. Amúgy Fb-n fent volt az összes kérdés meg a válaszok, elég lett volna kétszer elolvasni.

A DEÉSZ-t át kellene nevezni, drukkoljunk inkább az egyetemistáknak, lassan úgyis mind abban a korban vagyunk. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6854 Dátum: 12 okt 18, 17:02:06 »

Chh, szóval ha majd én érettségizek az nem lesz érdekes kedves heo? Durci
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!