24 okt 09, 18:15:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 447 448 [449] 450 451 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144647 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6720 Dátum: 12 okt 15, 15:50:42 »

SzG, te ilyen durván fanatikus vagy, hogy minden nap elmented a hozzászólásokat? Ohh My God

Jaa, de sajnos az sem maradt meg eredeti állapotában, amint gman küldött nekem egy nagy teletabis ölelést. Szomorú
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6721 Dátum: 12 okt 15, 16:00:12 »

Profil -> Profil módosítás -> Értesítések és email -> "Ha egy témába érkező válaszról értesít, küldje el a hozzászólást e-mailben (kérjük ne válaszolj ezekre a levelekre.)" és kipipálod. Tádám, máris megkapsz minden vackot. Nyelvesít


Ha a hogyoku mestere lennék örökre eltörölném mindenkinek az erejét és magaméhoz adnám,majd kitörölném a földet ezáltal mimden rajta élő lényt majd teremtenék egy ujj földet amin csak én élek nincsennek zavaró tényezők,utána halhatatlanságot kérnék,majd ha unatkoznék teremtenék egy-két embert esetleg szolgának vagy egy kutyát.
Hagyjuk a sallangot és a tényt, hogy a vélhetően kis srác érzelmi és egyéb intelligenciája, valamint a vágyai nem közelítik meg egy átlag 4 éves Barbie imádó kislányét. De azért az bőven durva, hogy a lakossággal és minden egyébbel együtt eltörölné a családját és talán az egyetlen lényt, aki valóban szereti, az anyját, a Föld színéről. Mindezt pusztán a vicc kedvéért. Mit ad Isten, ha nagyon unatkozik, akkor teremt magának egy kutyát.

Személyeskedem és ezért csúnya, rossz ember vagyok. De én is voltam gyerek és ilyenek valahogy nem jutottak eszembe. Holott én a káros hatású DBZ-n és hasonlókon nőttem fel. Kérdés: Mi a fasz van a világgal?

Tegnapihoz, Aes-től is merítve. Emberiség én így szeretlek...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6722 Dátum: 12 okt 15, 16:16:05 »

Szegény theshadowati-t már annyira sajnálom hogy az már nekem fáj, amúgy nem, de Hiei D. Legend lezárta a szavazását most meg nyitott egy újabbat  Nevet, csak oda tette Bach-ot Yama és Azein közé hogy ki a legerősebb.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6723 Dátum: 12 okt 15, 16:22:48 »

 Na meg majd aztán ilyen levágott ujjak közé veti a paraszt a káposztát. ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6724 Dátum: 12 okt 15, 16:25:53 »

Heo:
Szertintem a gyerek csak másolni akarja egy-két ember 'Én egy gonosz toll vagyok Faceg'-stílusát, de szerencsétlennek csak ennyire futotta...

Ezt meg betszem megint, nehogy elkallódjon:
szerk: Ja, és miért mindeki tőlem kérdezgeti, hogy a fórumrangoknál a 'választottnál' a képet mi töltjük föl/mi írjuk be a rangot, vagy el kell küldeni modinak, és ő csinálja meg? Aes, válaszolnál helyettem? Meguntam a hülyeségek visszaírogatását xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6725 Dátum: 12 okt 15, 16:37:51 »

Szerintem a srácnak már a neve sem stimmelt, én fel is figyeltem erre a fantáziadús regnévre pár napja, még a főoldalon. Ha jól emlékszem, még csak nemrég lett tag Attila, a teremtő. Amúgy köztudott tény, hogy akik animén nevelkedtek huzamosabb ideig az életük valamely szakaszában, azokban az emberekben kialakul egyfajta öntudat, és még jobb fejek is lesznek az animék miatt, mint azok, akik nem ismernek egyet sem. Nevet Ez a kölyök vagy keveset látott még, vagy valami nagyon durván nincs rendben a fejében.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6726 Dátum: 12 okt 15, 16:45:53 »

Sztem semmi különös nincs a fejével, bár nem sok hsz-ét láttam. De sztem ezt csak úgy mondta, hogy menőnek tűnjön. (mint ahogy Sabaku mondta) Kizárt, hogy így gondolja, vagy ti ezt elhiszitek? ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6727 Dátum: 12 okt 15, 16:47:40 »

Saba-chin, én sem értem miért téged zaklatnak ezzel. Messze vagy még a 6000-től és oda is van írva, hogy: "küldött kép". Nekem viszont örömhír, hogy nem engem zaklatnak ilyesmivel. Meg hogy honnan lehet letölteni ezt vagy azt. Bár ez már régen volt és még te is egyike voltál ezen embereknek, azóta fejlődtél. Nyelvesít

Shiro, veled egyszer élőben is találkozni akarok.

Mindegy mit hiszek. Ilyeneket ne mondjon, menőség hajhászás céljából meg pláne. Az amúgy sem menő.  Kúl
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6728 Dátum: 12 okt 15, 16:50:20 »

szerk: Ja, és miért mindeki tőlem kérdezgeti, hogy a fórumrangoknál a 'választottnál' a képet mi töltjük föl/mi írjuk be a rangot, vagy el kell küldeni modinak, és ő csinálja meg? Aes, válaszolnál helyettem? Meguntam a hülyeségek visszaírogatását xD

Egy valami biztos: ha valaki ilyen állatság miatt ír nekem, hamarosan vágyni fog a halálra inkább. És ha te hozzám irányítasz valakit emiatt, aki ennek következtében pükkel bombáz, akkor belőled is zombivacsora lesz még ma este. ikszdé

Btw nem tom miről van szó, milyen választott fórumrangról zagyvál itt valaki? Azt a  rendszer adja, nem?
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6729 Dátum: 12 okt 15, 16:59:01 »

Ugy tűnik ,hogy az elfojtott agresszióm alkotta szövegek amiket ide írtam (batár nagy hülyeség ),túl lehet szárnyalni azzal ha az embert motiválja az ,hogy mindenkinél nagyobb hülyeséget ír ...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6730 Dátum: 12 okt 15, 17:09:16 »

Azért a Saba-chin által is említett szerethető tulajdonságod miatt még mindig az élmezőnyben mozogsz, párhuzamban a végtelennel, vagy inkább azzal hasonlatosan, hm, mindegy is.

Btw nem tom miről van szó, milyen választott fórumrangról zagyvál itt valaki? Azt a  rendszer adja, nem?
Az már baj, ha te sem tudod.
6000 hsz felett választhatok magamnak akármit, eddig így volt. A régi rendszerben meg 10000 felett volt, vagy ez csak nekem rémlik? Öreg vagyok. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6731 Dátum: 12 okt 15, 17:13:13 »

Csak ez a statisztikák alapján nem érint senkit, szóval nem értem miért kérdezne valaki ilyen baromságot.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6732 Dátum: 12 okt 15, 17:17:56 »

Régen annyi volt, csak le lett csökkentve, hogy Chaky-chan mellett más is kapjon esélyt.  Pojén


Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6733 Dátum: 12 okt 15, 17:19:27 »

Tekintve, hogy Saba-chint nyúzták ezzel, nem gondolom, hogy ez bármiféle megkötést jelentene a kérdezőknek. Nevet

Chaky-chan, Cart-hime... ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6734 Dátum: 12 okt 15, 17:22:41 »

Gondolom már előre gondolkodnak, hogy mi lezs a távoli jövőben nekik... fogalamam sincs, nem értem én ezeket. Aes, én már küldtem el párat azzal, hogy 'kérdezd a modit, honnan tudnám', de úgy néz ki, rád nem mernek írni xD Az a zombis ava jó választás volt. Akkor íd b ide, vagy nemtom, nekem mindegy, csak engem hagyjanak békén ezzel. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 15, 17:23:16 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 447 448 [449] 450 451 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!