24 okt 09, 16:12:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144479 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6690 Dátum: 12 okt 13, 16:45:04 »

Pedig a kémia egyszerű, főleg az általános... A szerves kémia viszont már durvább dolog, mellesleg visszatértem!  smirksweat
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6691 Dátum: 12 okt 13, 16:46:28 »

Egyszerű, de nyilván gyenge savak pH-ját sem tudod kiszámolni.
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6692 Dátum: 12 okt 13, 16:48:33 »

Kedves fórumozók!

Ezúton szeretném megkérni önök közül azt az 1 személyt, aki hajlandó lenne mai nap folyamán 19 órára elmenni helyettem dolgozni, hogy én tudjak aludni egyet a családi pizza után amit elfogyasztottam.

Köszönettel K.

Utóirat:
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6693 Dátum: 12 okt 13, 16:49:08 »

Na igen az elméleti és gyakorlati már más... Én alapjában véve gyakorlati ember vagyok. Tehát ilyeneket kikeverek és kimérek ha van rá lehetőség...
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6694 Dátum: 12 okt 13, 16:53:03 »

dedede itt csak a vízről beszélnek 52dián át + további 40 és még ez az anyag rövid része.. jönnek még a szénhidrátok ikszdé
és elektrozni is kéne .....

Kroni szerezz egy embert aki zh-zik helyettem jövőhéten (de akkor már 5ösre) és dolgozok helyetted bárki helyett akár napi 16 órát ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 16:56:30 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6695 Dátum: 12 okt 13, 20:22:06 »

Nem vág a témába, de az emberiség újra bemutatta, hogy kibaszottul el van cseszve.
http://www.hir24.hu/kulfold/2012/10/12/halalra-szekaltak-tarsai-egy-15-eves-lanyt/
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6696 Dátum: 12 okt 13, 20:31:50 »

Úristen... Ez nagyon durva... Erre nem tudok mást mondani...
Hát, a tanulságot viszont le kell vonni: ne mutogasd a melleidet senkinek az interneten keresztül..
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6697 Dátum: 12 okt 13, 20:33:23 »

Hát tele van a világ nyomorékokkal, meg nulla érzelmi életű amőba-szintű egyedekkel.

Mondjuk ennek a csajnak a szülei is büszkék lehetnek magukra. Azért ezt észre lehetett volna venni. Meg persze a csajnak se kellett  volna hagynia, hogy ilyen kép készüljön róla. Szóval ő is hibás mindenképpen, ez tagadhatatlan. De így is nehéz elhinni, hogy ennyire köcsög emberek vették körül.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6698 Dátum: 12 okt 13, 20:44:23 »

Erre mondják h  "nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés".
A legnagyobb probléma (a mellmutatáson túl) ez volt: "a többszöri iskolaváltások sem mentették meg zaklatóitól, akik követték őt, ". De mi az h követték? ha sulit váltott akkor beiratkoztak ők is, vagy csak odamentek "idegenként" ? (ez már viszont zaklatás (ami nem csak "szekálás" hanem bűncselekmény), a szülőknek lépni kellett volna h ne követhessék). Egyébként meg honnan tudták h hova ment másik suliba (ha "menekült" előlük akkor nyilván nem ő közölte velük)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 20:55:31 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6699 Dátum: 12 okt 13, 20:55:52 »

"Amanda Toddot a többszöri iskolaváltások sem mentették meg zaklatóitól, akik követték őt, és újonnan szerzett barátainak is elküldték a róla készített felvételt, majd egy Facebook-oldalt is létrehoztak, ahol profilképnek a kérdéses felvételt tették fel"

Szerintem elég érthető, hogyan követték.

Viszont, ha olvasott volna Trónok harcát, mindez nem történik meg. A vár sebezhető pontjai köré kell és lehet a legerősebb falat emelni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 20:56:57 írta Saphira » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6700 Dátum: 12 okt 13, 21:10:25 »

Nemtudom.. engem most ez eléggé megrázott. Pár dolgot így eléggé átértékeltem abban a 10 percben amit a cikk olvasására/ videó nézésére rászántam.. xd
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6701 Dátum: 12 okt 13, 21:12:00 »

Például? Bennem nem változott semmi. Amit megtudtam belőle, azt eddig is tudtam.


"Amit megtudtam belőle, azt eddig is tudtam. " <--- Ez aztán csodálatos mondat volt. Nevet 250 oldal kémia, köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 21:15:50 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6702 Dátum: 12 okt 13, 21:26:18 »

Hanii a vidrának igaza van. Sajnos ebben a cikkben semmi olyan nem derül ki, ami ne történt volna meg már máskor is. Sok hasonló eset van, talán nem mind végződik öngyilkossággal, de egy fiatalon teljesen tönkrement, lelkileg megnyomorodott ember se sokkal jobb ennél, ilyen esetből meg még több is van.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6703 Dátum: 12 okt 13, 22:11:03 »

Az emberek szemetek. Nem lep meg hogy ilyesmi megtörténhet. Anno voltam olyan osztályban hol én voltam a boxzsák. a sci-fi és anime és rock szeretetem miatt. ez is közrejátszott a gyomorbetegségem kialakulásában, és még jó pár dologban. a legtöbb ember szereti a fiatal éveit. én ha fizetnének se élném át újra. de amint eljöttem onnan jó lett minden és azért ott is volt 1-2 jófej ember akikkel napi szinten tartom a kapcsolatot.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6704 Dátum: 12 okt 13, 23:21:06 »

Jó, csak tekintve hogy én nem sok ilyet olvasok és nem sok ilyenről hallok, mert miután csak lehangol nem nagyon érdekel a dolog, ez nekem újdonságnak számított. xD Jó, nem teljesen újdonságnak de... nem hétköznapi dolognak.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 23:21:56 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!