24 okt 09, 16:17:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144521 alkalommal)
0 Felhasználó és 80 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6675 Dátum: 12 okt 13, 11:28:04 »

Jaa, de attól, hogy a True Blood egy tök szuper sorozat, a vámpírok meg a hülye nyakonharapás még nem lesz kevésbé beteg avagy jobban vonzó. Szóval nekem a WD sem a zombik miatt tűnik szimpatikus sorozatnak.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6676 Dátum: 12 okt 13, 12:36:30 »

Gondolkodtam, hogy ide vagy a családosba írjam, de mivel az utóbbiba elméletileg továbbra sem írhatok, inkább itt köszöntelek fel Lina. Nevet Boldog szülinapot!! Milyen kis fiatal vagy még, ej,ej. De rég voltam én 15 éves. ikszdé
Ahova csak jól esik. Erre a továbbra dologra meg: Katt rám!

Boldog Szülinapot Bogi! (Remélem ezt már csak holnap látod, akkor tényleg jó lehetett a dolog. Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6677 Dátum: 12 okt 13, 12:40:24 »

Köszi Mosolyog Hát heo, már megünnepeltek apámmal együtt múlt héten Mosolyog De délután megyek esküvőre Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6678 Dátum: 12 okt 13, 13:48:27 »

Boldog szülinapot! Mosolyog
 
Én a vámpírokat a twájlájtban nem bírtam. Egyszerűen nem értem, hogy lehet az, hogy a vámpír csillog?! Értelmes vámpír elég a napon! Nevet Zombikkal meg elvagyok. Mosolyog
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6679 Dátum: 12 okt 13, 15:35:18 »

Boldogat!

De most trollkodnom kelllllll........ MERT?!?!!

Holnap Walking Dead season 3 episode 1!!! http://www.youtube.com/watch?v=ShQz68Zkb3Y

Egy büdöslábú troll lábgombája vagyok, de ne töröld a hsz-em lécci inkább terjeszd a hírt, annál hamarabb terjed fel a torrent oldalakra minél nagyobb a hírverés ^^
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6680 Dátum: 12 okt 13, 15:50:01 »

Ne trollkodj, mert gyakorlatilag hétfőn kerül fel torrentre, szal nem holnap lesz Szomorú
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6681 Dátum: 12 okt 13, 15:59:25 »

De amcsiknál már holnap... mondjuk arra a sorozatra hál Istennek még nem sikerült ráfüggenem... pedig most is csak amiatt sikerült magam rávenni tanulásra, hogy valamiért kinyúlódik a torrent (amit nem is lehetne használni koliban de pssszt....) és online eltűnt a most következő rész az épp nézett sorozatomból Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6682 Dátum: 12 okt 13, 16:02:47 »

Amcsiknál már holnap felkerül torrentre? amikor este adják a tvben náluk is? valószínűleg utána rögtön igen, de az időeltolódás miatt mi csak hétfő hajnalban kapjuk meg de ez már annyira captain obvious -.-
csak nem TVD ? Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6683 Dátum: 12 okt 13, 16:10:39 »

hát igen na de nem úgy értettem am hanem máshogy, de te gonosz vagy szóval neked nem mondok semmit

ugyan abból már megvolt "hajnali délben" a rész megnézése mikor felkeltem és láttam hogy valaki zargatott miatta facen...

most sons of anarchryra kaptam rá... bizonyos egének miatt... (meg tudorokat nézek időnként - ezek azok aminél évadokkal vagyok lemaradva)

jé 18 féle h2o molekula létezik a földön - csak hogy más is okosodjon rajtam kívül
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 16:13:52 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6684 Dátum: 12 okt 13, 16:18:18 »

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUU, KÜLDJETEK ENERGIZÁLÁST FUUU
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6685 Dátum: 12 okt 13, 16:22:10 »



vidraharapást szőrével
+2 szó hogy meglegyen
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6686 Dátum: 12 okt 13, 16:26:20 »

Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6687 Dátum: 12 okt 13, 16:28:40 »

Sizgaaaz <3 <--- nézd fagyiii

Amúgy a lényeg az, hogy kezdik sugározni. Nem azt mondtam, h már holnap lehet nézni, ill lehet online nézni, de az nem a legjobb..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6688 Dátum: 12 okt 13, 16:40:43 »

én megtartom az összeset muhahahaaaaaa....
de kérek akaraterőt és kitartást mert megpusztulok....a víz egy nagyon nem érdekes dolog... de lejött a sorozat *-* szal már csak 1 dia és elmegyek nézni muhahahaaaa

csokikát akajok :/
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 16:41:49 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6689 Dátum: 12 okt 13, 16:42:36 »

Víz? Szerintem meg az egész általános kémia nem érdekes dolog, és mégis tudnom kell hétfőre.
Tudnom kéne.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!