24 okt 09, 14:21:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144316 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6660 Dátum: 12 okt 12, 20:33:59 »

Tudod.. Nekem nem jelent semmit az hogy péntek este... A holnapi nap nekem ugyanolyan mint a hét többi napja...
Régebben péntek esténként itt rengetegen fent voltak, inkább a szombati volt a pangás, amikor mindenki húzott bulizni...
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6661 Dátum: 12 okt 12, 20:36:36 »

Aes Sedai te is egy jó arc lehetsz, én ismerem a Walking Dead-et, és állítom nagyon el van találva  főleg a karakterek jelleme. Jelen pilannatban a 2. kedvenc sorozatom a Game of Throne után.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 20:37:33 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6662 Dátum: 12 okt 12, 20:41:56 »

A zombik buták.

Igen, de attól még jók a filmek, amikben szerepet kapnak. Nevet Btw a Walking Deadban az elő szereplők is buták. Illetve nem buták, ez nem jó szó rá, hanem csak olyan nagyon átlagosak. És pont ez a jó benne, hogy nem szuperhősök, hanem "igazi" emberek, akik belekerülnek ebbe az egész zombis parába. És ettől lesz érdekes az egész sorozat, hiszen maga az alaptörténet ezerszer lerágott csont már. Viszont a karakterek jelleme, egyéni gyarlóságai és jó tulajdonságai élettel töltik fel ezt a világot.

Zara Kenpachi! Nekem is a Walking Dead a második kedvenc sorim, és nekem is a Trónok Harca után. Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6663 Dátum: 12 okt 12, 21:13:05 »

Én is váltottam avát meg alát. Nem nézem egyiket se bár már rég óta el akarom kezdeni a WD-t csak lefoglalt a DW. (Akik nem értik:-WD=Walking Dead, DW=Doctor Who)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6664 Dátum: 12 okt 12, 21:21:57 »

Aes Sedai Akkor nagyon egyhúron pendülünk én majd meg halok a várakozástól hogy mikor jönnek a 3. évadok. Ha jól tudom a Walking Dead mindjárt jön. A Trónok Harca pedig talán májusban?
Amúgy 3. nagy favorit a LOST.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 21:23:23 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6665 Dátum: 12 okt 12, 21:24:52 »

WD most vasárnap jön. Nevet Trónok Harca meg 2013 március 31. Addig még eléggé sokat kell várni. Szomorú
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6666 Dátum: 12 okt 12, 21:32:58 »

Értem akkor meg lesz a vasárnap esti program az tuti  Nevet a Trónok harca pedig jó feszültséglevezető lesz ott érettségik előtt  Kúl
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6667 Dátum: 12 okt 12, 23:16:07 »

A WD-ben csak az a baj, hogy senki nem lövi le a gyerek idegesítő anyját. Amúgy én is szeretem. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6668 Dátum: 12 okt 13, 05:54:05 »

Szinte mindenki ezt mondja. ikszdé Én annyira nem utálom Lori-t. Jó nem is igazán kedvelem, de azért szerintem ki lehet bírni. A kissráccal meg semmi bajom sincsen, sokkal idegesítőbb kisfiúk is elő szoktak kerülni amerikai filmekben. xD
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6669 Dátum: 12 okt 13, 08:31:27 »

Gondolkodtam, hogy ide vagy a családosba írjam, de mivel az utóbbiba elméletileg továbbra sem írhatok, inkább itt köszöntelek fel Lina. Nevet Boldog szülinapot!! Milyen kis fiatal vagy még, ej,ej. De rég voltam én 15 éves. ikszdé

Miért szeretitek a zombikat amúgy? Mármint oké, nem a sorozatot kérdőjelezem meg, a WD-t, mert nekem is tetszik (annak ellenére, hogy még nem láttam xD), de magukban a zombikban mi olyan nagyon vonzó? Ha választani lehet két halott között, inkább a vámpírokra adom a voksom. Nevet
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6670 Dátum: 12 okt 13, 08:58:30 »

Boldog szülinapot Nővérkém!:D  Boldog Születésnapot!
Na túl vagyok az első előkészítőn.(: Eszméletlen, hogy milyen arcok vannak Debrecenben.xD Volt egy orosz srác, aki elég bőbeszédű volt (hiperaktív? talán az is.:'D). Angolon meg egy debreceni csajjal összebarátkoztam. Nagyon közvetlen..szerintem biztos fel fogják venni, mert ő az évfolyam első a sulijában.x"D Az angol tanárnő olyan aranyos.:3 Remélem ő fog tanítani, hogyha felvesznek.:'D Amikor elindultunk hazafelé, egyől hiányzott ez a környezet, a suli.>< Egész végig arra gondoltam, hogy nem akarok visszajönni ebbe a porfészekbe.xD
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6671 Dátum: 12 okt 13, 09:02:11 »

Miért szeretitek a zombikat amúgy?

A zombikban az a jó, hogy menők. ikszdé A vámpírok is jók, legalábbis Drakula. Nevet Az ilyen nyálvámpírok azok nem jók.

Boldog szülinapot Lina! Mosolyog
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6672 Dátum: 12 okt 13, 09:23:33 »

Kösziii Mosolyog
Én se szertem ezeket a nyálvámpírokt... De drakula menő Kúl A zombok meg olyan undorítóak... A Kaptár című film óta utálom őket...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6673 Dátum: 12 okt 13, 10:43:27 »

Soha nem olvastam még olyan rossz könyvet, mint az eredeti Drakula. Rettenetes. Maga a vámpír meg béna és jellemtelen.

Na túl vagyok az első előkészítőn.(:

Lehet már leírtad párszor, de melyik suliba szeretnél menni? Fazék?
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6674 Dátum: 12 okt 13, 11:11:31 »

Kossuthba szeretne.

Boldog szülinapot kislányom. Nevet  Partyyy Boldog Születésnapot!

Én sem tudom egyébként, hogy miért ilyen menőek a zombik.. hát meglátszik, hogy nem láttam még a WD-t. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!