24 okt 09, 10:15:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143896 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6600 Dátum: 12 okt 09, 20:53:23 »

Lehet hogy ezzel jó sokat kaszálhatnál nem? ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6601 Dátum: 12 okt 09, 21:11:35 »

Én a helyedben aranyat kérnék, mugen. A pénz, mint olyan, létezése legalábbis az arany létezésén alapszik, és nem mindegy, melyik feltétele melyiknek. Mosolyog

Gabesz, bírom, amik apuddal történnek, nagyon mókás élete lehet. Nevet

Elina, nem, nem sokat. Nevet De mint az iménti témákból is kiderült, az értelem és a rátermettség nem kortól függő tulajdonság, érték, meg ilyenek.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6602 Dátum: 12 okt 09, 21:31:39 »

Niku
Mondjuk ebben igazad van ...mondjuk a legviccesebb ,hogy vannak akik képesek gyémántot venni pedig annak szerintem semmi értelme...mondjuk ennek kapcsán folytattam mar beszélgetést ...
De ha ezt nézzük akkor arany,mert hat elméletileg az országok fedezete is aranyban van ....


Nem keresnék jól mert ez olyan mint ha elkussoltatnanak ...azt meg neeeeem!
Szal ha nagyon csóró lennék max akkor ,de akkor inkább Szeppuku!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6603 Dátum: 12 okt 09, 21:39:31 »

Én egy két kilós aranyrúdért simán elkussolnék, aztán befektetnék abból az aranyból, amennyit az ér, aztán több pénzem lenne, aztán még több, és még több és ha már elég pénzem lenne, akkor jól megveretném azokat az embereket, akik miatt elkussoltam, és akkor egálban lennénk. Nevet
Jézusom, szeppuku. Tök megértem, miért csinálták ezt régen szegény szamurájok, meg mások is, de azért durva, hogy valakinek ennyit ér a becsülete. Az életénél is többet.. Meg mikor tömegesen csinálták valami vesztes csata után, uh. Minél jobban belemerülök, annál inkább oda lyukadok ki, hogy mégse tudom megérteni teljesen ezt a hitvilágot. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 21:40:29 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6604 Dátum: 12 okt 09, 22:14:41 »

Nyomorult németek, még mindig próbálják bizonygatni, hogy Augsburgnál 100 ezer magyar állt szemben 10 ezer némettel. Szánalmas lények.

Aes, ez csak neked szól. Nevet


« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 22:26:12 írta Saphira » Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6605 Dátum: 12 okt 09, 22:52:59 »

De ha ezt nézzük akkor arany,mert hat elméletileg az országok fedezete is aranyban van ....
Gyakorlatilag nem, de elméletileg sem. But nice try Mosolyog.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6606 Dátum: 12 okt 09, 23:06:34 »

*befolyik a küszöb alatt* eeehw. Good evening.. *nyöszörög fáradtan de aztán összeszedi magát*
Meglett a kémia 4-eees!! El sem hittem. Okay 1 ponton múlott, hogy 3-as de az most nem számít. Így mostmár semmi kétség nem lehet afelől, hogy conra megyek.

Máááár csak az emberektől, a tömegtől és a kis helyekre való bezsúfolodástól kell félnem. Metró, I hate you. .__. meg az a vonat is...nem vagyok ilyenekhez szokva, győri takarószörny vagyok. Roarr. *belekarmol a levegőbe*

Sosem fogok megérteni néhány(?) embert. Amikor ilyen tök random emberek írnak fb-n, hogy látni akarnak conon meg minden. Azért mert Angliát cpzem..? Meg így szerepezem..? That's all? Hát..
Én sosem úgy ismerkedtem meg cosplayesekkel, hogy hű egy Iggy! Ráírok hogy "sziamizu" vagy nem tudom, aztán a "barátom"nak mondom.

Én veszek a fáradtságot, hogy ismerkedjek, és tényleg érdekeljen a másik, és ne csak "egy Iggy legyen a sok közül". Ahw..fáradt vagyok kifejteni most, de gondolom vágjátok miről beszélek.

Igen. Ezt most feltétlen meg kellett osztanom. Mert miért ne?
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6607 Dátum: 12 okt 10, 08:12:58 »

Nyomorult németek, még mindig próbálják bizonygatni, hogy Augsburgnál 100 ezer magyar állt szemben 10 ezer némettel. Szánalmas lények.

Aes, ez csak neked szól. Nevet


Most hadd örüljenek már szegények. Hiszen előtte évtizedekig szinte csak balfaszkodtak, de a végén csak összejött nekik valami, legyen nekik. (Bár a százeres szám valóban kissé vicces. Valószínűleg a két sereg együtt sem volt ennyi, de még csak a fele sem. Úgy tűnik örökölték a görög-római nagyotmondás hagyományát. A perzsák is mindig többmillióan rontottak rá egy pártucat görögre. xD)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6608 Dátum: 12 okt 10, 14:41:45 »

Kb. másfél órája hívott egy haver, hogy nézzem meg az e-mail-em, mert küldött valami érdekeset.
http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek__3524006-a-kollegiumi-szobatarsam-mindig-finom-sutemenyeket-hoz-magaval-de-sohasem-kinal-
Ez kérem szépen, bárhonnan is vizsgálom, egy szépen kidolgozott hadüzenet. Csabi, Csabi, miért nehezíted meg a saját dolgod ennyire?

Amúgy csak egy FEEK-es lehet annyira Forever Alone, hogy a GyK-ra írogasson, meg sem lepődtem igazán. Az viszont, hogy a részleteket is leírta, amiről magamra ismerhetek, na az fölöttébb kevés észre utal. Mondjuk ez sem meglepő. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6609 Dátum: 12 okt 10, 14:57:12 »

A lényeg, hogy nem unatkoztok.  Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6610 Dátum: 12 okt 10, 15:18:02 »

Már a kérdés is ellentmondásos. Ha soha nem kínálod meg, akkor honnan tudja, hogy finom?

Én kiraknám háttérnek ezt és közben sütit majszolnék. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6611 Dátum: 12 okt 10, 15:34:09 »

Hani, melyik suliba jársz? *.* De amúgy van itt egy lány, aki legalább a szívemhez nőtt másfél hónap alatt, max. majd vele megyek el, ha rákényszerülök. Nyelvesít

Gólyanap nekünk is pénteken lesz, de én kihagyom. Sajna szánalmasan azon fognak törekedni a tizedikesek, hogy megköszörülhessék a csorbát rajtunk, tehát:
- Könnyűbúvár felszerelésben suliban jönni, vödörben hozni a cuccot (Elmegy, be lehet hozni előző napra a dolgokat hogy átöltözz)
- Nem mehet be egy gólya se a suliba anélkül, hogy össze ne firkálták volna (Eh... oké, belefér)
- Ha úgy döntenek a felsősök, hát random elkérik a gatyánkat vagy a pólónkat (Mi van?)
- Ha már felénk járnak, meg is locsolnak ily szép őszi reggelen minket vízzel (O____o)
- A sok elvetemült aki saját pénzéből mézet, lisztet és tojást vesz, az persze bele is keni a hajunkba mindent (Aha, francokat, itt a vége fuss el vége ikszdé )

Az már csak bónusz, hogy a gólyabálra a tánccal olyan rettentő gázul állunk, hogy azt elmondani nem lehet, pedig olyanok találták ki és próbálják betanítani, akik táncolnak, versenyszerűen. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy "véletlen pont péntekre kaptam az orvoshoz időpontot." Nevet
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6612 Dátum: 12 okt 10, 15:40:05 »

Gyakorlatilag nincs fedezet ikszdé ,Hmm en ugy tudtam ,hogy aranyban van ...
Akkor elméletileg ?
(meg van vmi olyan is h annyi pénze van az országnak h ha mind összegyűjtené akkor mindent meglehetne venni ...nem túl reális ...)
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6613 Dátum: 12 okt 10, 16:45:11 »

Én kiraknám háttérnek ezt és közben sütit majszolnék. ikszdé
Cöh, mekkora puhányság!
A hashajtó úgy is hat, hogy belesütjük a sütibe, vagy csak ha a tetejére rakjuk?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6614 Dátum: 12 okt 10, 17:06:38 »

Hat akkor is, ha a tetejére szórod. Lehet az összetört pirula, por állagú, mint amit a babáknak kevernek bele innivalóba, de van folyékony is. Te kis gonosz. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!