24 okt 09, 08:16:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143765 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #6570 Dátum: 12 okt 09, 06:14:58 »

Annyi a lényeg, hogy állítólag deamfollowwal tesók, ezéfrt vannak egy ip-ről regizve.

Valamelyik hülye ezt el is hiszi?
Lényegesebben nehéz visszafele hazudni, maybe lehetetlen, megnézve vissza fele ugyanaz a két ember, már próbál több smilét használni és vesszőtszóközzel, de még mindig ugyanaz a két személy. :o
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6571 Dátum: 12 okt 09, 12:44:18 »

Hát elhinni nem hinném, hogy sok mindenki elhinné, viszont bizonyítani nem lehet az ellenkezőjét szal van ez így. ikszdé
Egyébként úgy látom a modi figyelmeztetésekből, történtek itt azóta dolgok, amikről így lemaradtam vki nem mentette le? xD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 13:12:12 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #6572 Dátum: 12 okt 09, 13:10:15 »

Szabi nem figyeltél a komim lényegére, szerinted milyen ultimate érveket hozhattak fel, hogy moderálásra kerüljön?
Bár azt hittem, hogy Chakra erre fele nem jár  Nyelvesít
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6573 Dátum: 12 okt 09, 13:34:02 »

Ha ebbe a témába volt a moderálós dolga(fogalmazás lvl=0) akkor nekem megvan. Mindjárt ellenőrzöm is. Am a témához én se hiszem el a suli meg hát.. Mindenki átesik a szekáláson vagy mint akit szekálnak vagy mint szekáló. Engem volt aki próbált de 4-5 szót mondtam neki és több már fél tőlem...

Szerk.: A témában nem volt mostanában törölt komment. Valaki megmondja, hogy melyik témában volt megpróbálhatok utánanézni de nem biztos, hogy sikerül. 
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 13:52:44 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6574 Dátum: 12 okt 09, 14:24:22 »

Nem hagy békén ez a hülye... Szomorú Esélyekről papol nekem... Most komolyan ha valaki analfabéta azon ilyenkor nem tudok segíteni...

Na mind1 azért történnek jó dolgok is. Mostanában egy csomó időm van animés storykon gondolkozni és másét olvasni Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6575 Dátum: 12 okt 09, 14:31:10 »

Esélyekről papol?
Mond meg neki h 0%, találkozás esélye 0%, "azzal kapcsolatos" dolgokról beszélés esélye 0%, járás esélye abszolút 000%.
Hátha akkor békén hagy  smirksweat vagy rakd tíltólistára ha nem tud írni akkor békén hagy ez viszont 100%.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 14:33:02 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6576 Dátum: 12 okt 09, 14:33:10 »

Adj már neki egy esélyt! Lehet, hogy valójában egy nagyszerő ember. Lehet, hogy ő lesz életed párja, lesz hat szép gyereketek és egy szép viskótok valahol a román hegyekben.  Gondold csak át, lehet, hogy most szalasztod el életed nagy lehetőségét.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 14:36:34 írta gman » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6577 Dátum: 12 okt 09, 14:40:55 »

nem hiszem, hogy az életem lehetősége aki nem tud leírni egy magyar szót helyesen(egyet sem!)... Csak azért nem rakok be javítatlan szöveget, mert félek, hogy az egyikőtök talán leájul a székről ha meglátja...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6578 Dátum: 12 okt 09, 15:50:51 »

Hát... még mindig jobb, mint az, hogy a hátad mögött más lányokkal is kavar, pláne, hogy már randizni is voltatok... Hmm... De csak addig amíg meg nem ütöm egyszer...
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6579 Dátum: 12 okt 09, 15:56:18 »

Lina tiltsd már le a fészkes fenébe! Mit szenvedsz vele? ikszdé Valld be hogy élvezed hogy fűzi a fejed a csávó... Hümm-hümm
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6580 Dátum: 12 okt 09, 17:08:49 »

Feljövök a fórumra és azt olvasom,hogy egy kissebségi nem haggyja békén Linát,olyan gondolat hasított a fejembe,hogy egy kis ízelítő a magyarok nyilaiból igazán jobb belátásra teritené.Azonban ha csak miközben síneket lop áthajtok a kezén akkor írni nem tud es a probléma megoldva .Mind kettő szimpatikus opció nemigaz?!Igy hát arra a következtetésre jutottam,hogy keverem :nyíláaporban elütöm egy vonattal. (van magyar is nyíl is vonat is )

Hmm,Autin/dreamfolow ügy...tetszik ez a visszafelé konstrukció ...végülis a túlzott ellentéte is elárulhatja....
Nem hiszem,hogy ez gondokat okozna...mivel ha nem dupla rég akkor lényegtelen ha igen :azt majd tiltják ha továbbra is képtelen "változni " a másikkal meg nincs probléma tehát targytalan.

Ez a gólya hét valami borzalom ikszdé ,van meg aki ilyen "problémában szenved"??
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6581 Dátum: 12 okt 09, 17:37:01 »

Ott a gond hogy ha a tesóm fórumozik, és látom mekkora troll, akkor alkotok már vele valamit... Vagy valami hasonló... smirksweat
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6582 Dátum: 12 okt 09, 17:46:33 »

Gabesz,ki a tesod?Alkotni jó!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6583 Dátum: 12 okt 09, 17:54:26 »




Egyébként nálunk ez a gólyanap csak 1 napos dolog. De én élveztem tavaly, sőt még abba a hülyeségbe is mentem haza amit adtak. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6584 Dátum: 12 okt 09, 18:04:34 »

Óóóóó, egy menő facepalm képet én akartam belinkelni! Szomorú Csúnya, csúnya sejemsonka! Szomorú

mugen, az ilyen emberek kezén átvonatozós-nyílzáporos megnyilvánulásaid nem menők cseppet sem, annál inkább visszataszítóbbak. Ilyen alantas gondolatokkal és indulatokkal szerinted te jobb leszel és nemesebb az utálatod tárgyánál?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 18:07:47 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!