24 okt 09, 08:16:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143764 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6555 Dátum: 12 okt 08, 21:05:59 »

Autine megnyugodhatsz, mert nem nagyon érdekel hogy ki vagy mi vagy... ^^

Saphi... Sokat változtam...

Igen Lina.. Valamikor az voltam... Van már vagy másfél éve hogy abbahagytam... Basszus hogy telik ez a rohadt idő.. :/
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6556 Dátum: 12 okt 08, 21:07:09 »

Gabesz valamikor régen volt modi, Autunie meg Dreamfolow elvileg testvérek (vagyis 2 külön személy 1 nethozzáféréssel), legalább is így rémlik.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6557 Dátum: 12 okt 08, 21:08:40 »

Annyi a lényeg, hogy állítólag deamfollowwal tesók, ezéfrt vannak egy ip-ről regizve.
Mondjuk Autine most hogy így belekezdtél már le is írhattad volna. Most nekem kellett végül mégis. ikszdé pedig lusta voltam.


Erre ayumichan leírja. xD légy átkozott kacsacsőrű kerry.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6558 Dátum: 12 okt 08, 21:09:18 »

A gyökerek esetében tényleg az a legjobb, ha nem adsz táptalajt a további próbálkozásoknak. Általánosban nálunk is volt egy kiscsaj, aki konkrétan ki akart utálni, mert olvastam, tanultam, versenyekre jártam, fiúkkal beszélgettem. Ez neki valahogy nagyon nyomta a bögyét, és eldöntötte, hogy ő most kiutál. Ezek után átmentem nyolcosztályosba, itt volt 3 rázós évünk mire úgy igazán összeszoktunk, de most már olyanok vagyunk tényleg mint a testvérek, gyakorlatilag együtt nőttünk fel, és nagyon megszerettem őket.  Nevet

Cattie, ha pedig mindenki ekkora idióta, válts sulit!:) Kilencedik elején még könnyebb, mint tizedikben. Nem akkora tragédia, és lehet egy jobb helyen, normálisabb közeg vár. Mosolyog
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6559 Dátum: 12 okt 08, 21:11:27 »

Saphi... Sokat változtam...

Valóban. Mindenki sokat változott.
Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #6560 Dátum: 12 okt 08, 21:20:29 »

Nem is kell mindent tudni Nevet ...Hmm.én haverkodtam velük 9dikbe,és hát kicsit retardál az osztály alja,oszekaptunk valamin az egyikkel és nekem jött,én meg moresre tanítottam a karate tudasommal xDD azóta szólni se mer.Végülis majdnem senki se mer belémkötni,csakhogy tudják hol a helyük...Nevet De utána kaptam oszt.intõt.Bár nekem általános 3.óta mindig volt beírásom ,vagyis 8.ba figyeltem hogy ne legyen mert beleszámít a további dolgokba,de aztán bejött egy ofõi mert nem vetettem le az ünnepi cipõmet ,és ugy mentem be a terembe ,cink volt mert az ig. járta végig a sulit xD( de amúgy az egész osztály ezért ofõit kapott) ált.ba még egy rossz szót se mertek szólni ,most meg átváltottam kp iskolában kis szerénykévé egybôl kikezdtek,de helyre raktam ôket.:DD Ha muszáj védjétek meg magatokat,vagy szóljatol vissza,egy idô után már mindenki megunja hogy elviselem ,elviselem ezeket a bolond embereket.És akkor te leszel az osztály alfája e-téren xD.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6561 Dátum: 12 okt 08, 21:29:14 »

Annyi a lényeg, hogy állítólag deamfollowwal tesók, ezért vannak egy ip-ről regizve.
Erre asszem az a legoptimálisabb, ha egy üvöltő csenddel reagálok...

Nekem normális osztályom van, nem különösebben összetartó, de mindenki békénhagyja a másikat, és összefogva utáljuk az A-sokat (nem is, de mindegy, mi vagyunk a jobbak). Persze van 1-2 fura ember, pl. egy török maffiózó lánya, aki folyton a szívbaj hozza az embberre, mert képes pislogás nékül, akár egy percig is bámulni azzal a hatalmas, pszichopata szemeivel.. nem teljesen százas szegény, de őt sem bántjuk, felelésnél meg mindenki súg midnenkinek.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6562 Dátum: 12 okt 08, 21:35:45 »

Majd kinövitek az állandó viaskodást, versengést. Most lehet ettől érzed magad menőnek, de majd jót fogsz mosolyogni magadon pár év múlva. Legalábbis remélhetőleg.
Nálunk a szakács kollégák élnek bezárt dobozban. De megbocsájtok nekik. Néha teli van a hócipőm, hogy mindig nyavalyognak, miközben az az egy kibaszott dolguk van, hogy főzzenek. Személyzetnek meg egyenesen undorodnak kaját adni, mert hát jajj, milyen dolog már, hogy ételre van szükségünk, hogy életben maradhassunk... Nehéz megállni, hogy ne szóljak vissza, de jobb a békesség. Ha már ő, apuka és konyhafőnök létére nem viselkedik felnőtt létére, akkor legyek olyan okos, hogy ne adjam alá a lovat.
Naplózva



hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6563 Dátum: 12 okt 08, 21:39:14 »

Érdekes, a B-sek mindig utálják az A-sokat. :'D Nekem sose volt semelyik osztállyal bajom, ahogy most sem, mindig én voltam a kapcsolattartó az osztályok között. Én voltam az osztály nagykövete. Nevet Most így gimiben már nem, itt szinte mindenki egy másik osztálybelivel lóg. Én is ha nem az osztályom pár tagjával vagyok, akkor valamelyik A-s lánnyal, vagy D-s fiúval. A C-ből csak 1-2 csajszit bírok. Vagyis, lehet hogy többet is bírnék, csak nem sokat ismerek. :'D

Tényleg, Lillének nem volt rossz ötlete, Cat! Gyere át hozzánk! *-*
(Egyébként az utóbbi időben mindenkit meginvitálok a sulinkba. xD)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6564 Dátum: 12 okt 08, 21:45:41 »

Mi is egymással lógunk, legtöbbel jóban is vagyok, de azért nekik a fizikadoga áltaga 2,3 lett, nekünk meg 2,5  Kúl
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #6565 Dátum: 12 okt 08, 21:49:11 »

Nálunk a c-sek a kocka matekosok xD Kérdem o.társamtól ez melyik osztály ,akik feljöttek? Nézem õket ,és hát nem volt nehéz rájönnöm hogy c-sek vtak. Hú de milyen fejük volt ,wáá xD.Én 6,5 évig a-s voltam,1 évig b-s,voltam fél évig semleges is .Mivel osszevont volt.Most d-s vagyok.És jó ez mivel nem kell többé rivalizálni xD.(De amúgy nálunk a B jobb volt) Egy értelmes dolgot mondok ,itt fekszek az ágyamban és valamelyik szomszéd nyög.khm x'D.Hunci-munci....
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6566 Dátum: 12 okt 08, 21:51:34 »

Kockaosztály? Nekem 2 osztálytársam volt kockatáborban még anno, ott arra kérdésre, hogy hol van a táskám, az volt a válasz, hogy x helyen. Masszív volt szegényeknek az az egy hét. :'D
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 21:53:24 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6567 Dátum: 12 okt 08, 21:53:04 »

Rasszizmus...ugyan mar ...ez nem az...csak az igazat mondtad.
Egymás b@sztatasa...unalmas olykor szórakoztató...mármint röhögni két emberen akik ezt a tevékenységet végzik .
Meg minden más emberen is jó röhögni aki nevetséges ...aki nem azt azzá teszik...
A legjobban az szórakoztat amikor egy kilátástalan vitát értelmetlen szóváltás majd egymás sertegetese követ...es ezek után egy 3.szemelY beégeti mind kettőt ...es a hab a tortán ha ez a 3. Személy magát is beégeti ...

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6568 Dátum: 12 okt 08, 22:32:54 »

Mindent elolvasgattam, de ami miatt írok is, nos az nem más, mint... Zsófi, visszaraktad a régi avádat? Így sokkal könnyebben beugrik a neved.
Niki avája is szép, de már kezd túltengeni a cukiság faktor. Mindjárt felrobban a kis műszerem.

Saphi, miért pont vidra? Azért, mert Magyarország vidranagyhatalom? (Milyen szép, de mégis rendkívülimódon furcsa szó is ez.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6569 Dátum: 12 okt 09, 05:20:59 »

Egész kínos így visszatekintve, hogy általánosban mindíg egy lány védett meg a csúfolóktól... legalábbis azt hitte. Soha senki sem jött rá, hogy az osztály orkjai miért verekszenek annyit. Egy két jó helyen és időben, valamint jó fülnek elsuttogott szó csodákra képes. Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!