24 okt 09, 06:20:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143579 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6540 Dátum: 12 okt 08, 20:38:04 »

Román? ikszdé Nem amúgy, a nemzetiséget az egyik osztályunkban lévő kínai fiú, meg arab lányra értettem, akik már szerintem lassan szintén nem bírják ideggel Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6541 Dátum: 12 okt 08, 20:41:03 »

Jó gyökér osztálytársaid vannak...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6542 Dátum: 12 okt 08, 20:41:22 »

Jaj, de kis... ártatlan vagy még, CrazyCat. Mosolyog Amúgy sajnos úgy van, ahogy írtad, ez a lánybandáknál, a klikkesedésre hajlamos lányos osztályokban jellemző főként, hogy kiutálják a kissé különcebb, egyúttal talán egyedibb és érdekesebb személyeket, és ezzel védik a saját "kis" egójukat, meg azzal, hogy csoportokba, falkába tömörülnek, aztán lesüllyednek az állatok szintjére voltaképp. És ez a fajta viselkedés kortól független, bármikor képesek és hajlamosak rá, a lányok pedig jobban. Nem tudom, miért van ez így, de a lányok... hát, a lányok magyarán szólva gecibbek tudnak lenni egymással szerintem, mint a fiúk. Szomorú Egy klisés és közhelyes tanács, tudom, de ne törődj velük. Bőven nem lesz kevés, ha egyetlen barátod is akad az osztályodból, és akkor tűrhető lesz az a négy év.

Na, most már tudni akarom ezt a dreamfolow-Autine rejtélyt!  Hmm...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 20:44:34 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6543 Dátum: 12 okt 08, 20:42:34 »

Úristen, Gabesz itt settenkedik. Még a végén kitilt rasszizm... Ja, nem.



Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6544 Dátum: 12 okt 08, 20:44:56 »

Cukkolás esetében mindig eljön az a pont amikor fapofát tudsz vágni hozzá Nevet én még szépen is szoktam mosolyogni hozzá és ha már nagyon túlzás ilyen fejjel is küldöm el az embereket, csak kár hogy sokan ilyenkor nem veszik az oltást... Szomorú

Hát Saphi te már úgyis védettséget élvezel  Nyelvesít "rólunk" mindenki tudja hogy gyökerek vagyunk xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6545 Dátum: 12 okt 08, 20:46:41 »

Megverjem őket neked? Nevet
Ezek a libák elég szánalmasak... Ne is törődj velük. Vagyis, persze nehéz nem törődni velük. Esetleg ha van valami frappáns visszaszólásod, mondd meg nekik! Bár én magamból indulok ki, ha nekem beszólnak, akkor általában nagypofával visszaválaszolok, eléggé fájó pontra tapintva.. Nem mindig a legszerencsésebb, de hatásos. :'D Az általános sulimban nem mindenkivel volt nagy a szám, és akivel nem volt az, az néha belémkötött. És már hiába szóltam vissza, nem félt tőlem eléggé. Itt középsuliba kemény csajként mutatkoztam be, eddig még nem is piszkálnak semmivel. Eleinte féltem egy kicsit attól, hogy a sok pesti majd kiközösít, vagy sznobként viselkedik velem szemben, mert ugye én vidékről járok fel. De semmi ilyesmi, sőt... tökre bejön nekik, pláne merthát ez az a híres neves kisváros.. Na nem folytatom, aki érti, érti. Nevet
Szóval Cat ne aggódj, vesd be magad, vagy pedig egyik füleden be, másikon ki. Egy idő után meg fogják unni. Mosolyog
Egyébként örülök, hogy én ilyen jó osztályt/évfolyamot/sulit fogtam ki, nem tudok arról, hogy lennének klikkesedések. Nevet

Hmm rászánom magam hogy írjak, erre 4-en beírtok elém. Jólvan, milyenek vagytok...  Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6546 Dátum: 12 okt 08, 20:49:53 »

Aki hülye, az is marad. Szóval, a retardoknak szokása kortól függedtlenül cukkolni a másikat. ikszdé

Még valaki szeretne beírni elém? xD egyelőre háromnál tartunk. Egyébként ez a dreamfollow dolog elvileg már tisztázva lett... elvileg, most kifejthetném, de telóról nincs kedvem. ikszdé
Mostmár hatan. Nice. Nevet Detty: Albertirsaaaaaaaaah.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 20:51:59 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6547 Dátum: 12 okt 08, 20:51:53 »

Itt settenkedek.. De nem vagyok már modi! ikszdé Ja és ha a rasszizmust a románokkal kapcsolatban írtad, akkor kézenfogva mehetünk bann-ra... xD

Basszus fáj a kobakom... :S
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6548 Dátum: 12 okt 08, 20:52:57 »

Ajj Szaby senki nem kért kommentárt ezzel kapcsolatban. xD

Egyébként én nem hallottam erről a dreamfollow-os ügyről. Azt vágtam, hogy volt egy ilyen nevű tag, de hogy mi lett vele és miért, arról fogalmam sincs. Kicsit le vagyok maradva most a fórumos dolgokról. Pirul Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6549 Dátum: 12 okt 08, 20:54:18 »

Csak figyelni kéne a moderátori figyelmeztetések topikot... ^^'
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6550 Dátum: 12 okt 08, 20:56:10 »

Ja és ha a rasszizmust a románokkal kapcsolatban írtad, akkor kézenfogva mehetünk bann-ra... xD

Úristen, gabesz, mi lett veled? Nevet Régen tetszettek a román lányok. Nevet

Amúgy erre az ügyre csak ezt tudom írni:

"Ha meglátják, hogy a szavak megsebeznek, sohasem leszel képes szabadulni a gúnyolódástól. Ha nevet akarnak adni neked, fogadd el, tedd a sajátoddá. Akkor többé nem tudnak majd bántani vele."

Noe, Aes, sikítsatok, ha felismertétek. Nevet


Valaki zavarjon már el tanulni, ma még radioaktív sugárzást kell detektálnom Geiger-Müllerrel.

Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #6551 Dátum: 12 okt 08, 20:56:44 »

Gabesz ezügyben ne erõltesd meg magad,mivel ezt már megbeszéltem Chakrával '.^ De amúgy igen..aki ismeri a történetet ,tudja h nem d.reg vagyis az csak másféleképp kell értelmezni xd...És .
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6552 Dátum: 12 okt 08, 20:59:16 »

Albrtirsaaaaaah. Egyebként se annyira mostanában volt már ez a dolog. Nevet Mostanában picit én is lemaradtam, bár kezdek kicsit visszarázódni.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6553 Dátum: 12 okt 08, 21:00:41 »

Iskola szívatás? Az kellemetlen tud lenni. Nekem volt benne részem, általános iskolás koromban. Ott azért megtapasztaltam ezt a dolgot. Elég szar volt, de azért folyamatosan egyre immúnisabbá váltam rá. Szépen elvoltam a magam kis világában, ami sokkal érdekesebb volt, mint az engem körülvevő fogyatékosoktól hemzsegő valódi. ikszdé

Gimiben meg minden megváltozott. Ott hamar sok barátom lett, és az egész valahogy más volt. Összesen ketten próbálkoztak. Az egyik az vicces volt, mert bár magát nagyon menőnek érezte, valójában mindenki rajta röhögött a háta mögött, és így az ellenem irányuló próbálkozásai is súlytalanná váltak. A másik meg, hát ő azért alaposan próbálkozott, de nem sokáig, mert még 9. elején a khm... hagyományos módszerek segítségével rendre szoktattam. Utána nem volt több gond, később vele is egész jóba lettem.

Áááááááááááááá (ez a  sikítás volt xD)
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6554 Dátum: 12 okt 08, 21:02:14 »

Én beleolvastam a modis figyekbe, de én se értem... Hmm?
Gabesz te modi voltál? Tudom... Kicsit újonc vagyok... smirksweat

Engem régebben próbáltak szívatni aztán a srácot nyakon vágtam, a csajt meg hagytam a francba. A gimi viszont jó.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 21:03:27 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 435 436 [437] 438 439 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!