24 okt 08, 20:24:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142756 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6390 Dátum: 12 okt 02, 20:16:20 »

Szabi2! Ohh My God Hayato! Ámor

x) Igen, gokudera meg yamamoto most abszolút kedvenc. Nevet Szeretem a katanákat meg az esőt is szóval yamamoto már csak azért is, de amúgy is nagy arcok mind a ketten. xD Meg az egész khr! nem számítottam rá, hogy ennyire tetszeni fog. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6391 Dátum: 12 okt 02, 20:17:53 »

Saphi:
"Bor ecetsavban kifejezett illósavtartalmának meghatározása"/"Borok alkohol tartalmának meghatározása desztillációval és pikométeres sűrűség méréssel" szal most épp a Bor nem a barátom Szomorú
de este szobatársnőmmel bulizunk xD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 20:19:34 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6392 Dátum: 12 okt 02, 20:48:27 »

Kár, akkor nem tudsz minden random löttybe metilnarancsot öntögetni. Szomorú
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6393 Dátum: 12 okt 02, 21:42:37 »

Az alkohol jó dolog addig a pillanatig amíg a fogyasztó tudja a határt illetve az izéért issza nem a hatásért!Ebbol mondjuk az is következik ,hogy nem érdemes mindenféle szeszt bevinni a szervezetbe .Szerintem a minőség számít ebben az esetben.Ami a legundorítóbb ,hogy velem megegyező korú fiatalok meg az ízét sem "érzik "csak leontik a torkukon a nagypapa ital gyűjteményét ....
Sangria az üdítő csak úgy mint a sor pezsgő .....(pezsgő az egy külön téma mert ezek csak habzó borok,csak rá írjak )
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6394 Dátum: 12 okt 02, 22:22:32 »

Nekem mondjuk kissé más a fogalmam az üdítőről Nevet Fanta, Kóla, Sprite nekem ezek meg az üdítők Nevet és társai de a pezsi az nem üdítő. Nyelvesít de a sör sem ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 22:23:40 írta Lilus » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6395 Dátum: 12 okt 02, 22:40:57 »

Na igen nincs tisztelet az igazi alkohol iránt. Bár az emberek kis része fogyaszt csak minőségi alkoholt, ahhoz ugyanis a zsebbe kell nyúlni nem kicsit... Az átlag fiatalnak marad az olcsó ki tudja mi van benne pia aminke az íze a minőségihez képest szar, és olyan rosszul tud tőle lenni az ember... 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6396 Dátum: 12 okt 02, 23:17:06 »

Mindegy csak vakítson. ikszdé

Igazából az én kedvencem, ami nem is ital, nem is szesz, az a borkocsonya. Minden magyar embernek ki kell egyszer próbálnia, akárcsak a jégbort és még sok mást is. A whisky és egyéb nem éppen a kedvencem. Van annyi különböző valóban finom, gyümölcsízű pálinka ezen a kis vidéken, nem fogok ablakmosós vodka jellegű italt inni. A sör meg, az csak sör. Sörfesztiválokon kivül kevés helyen van minőség, ez nagy baj, mert a sörbárok hozzájárulnának a minőségi alkohol fogyasztáshoz, nem mellesleg pedig a nehezebb étkeknek is kellemesen megágyazna. Néha jobban is, mint a bor.
Üdítőnek meg elég lenne az is, ha megszólítván valakit az utcán, tudná, hogy melyik város/vidék híres még a bikavérről Egeren kivül. No nem mintha nagy szakértője lennék a témának. Örülnék, ha ilyen téren is vállalna valamit a közoktatás. Nagy probléma ez is, nem csak a szexuális felvilágosítás kérdésköre.

No, abbahagyom, még a végén valami ettől is nyakatekertebb gondolatmenetet préselek ki magamból. Nevet

Stance kérdésére saját megfigyelés, véleménycsokrok gyűjtése: "Mindegy, csak a lehető legkevésbé lehessen érezni az alkohol ízét."
Egyébként egyre gyakrabban hallom, hogy az illatát se lehessen.

Hajnal... *_*
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6397 Dátum: 12 okt 03, 09:47:29 »

Jó reggelt! Nevet

Én maradok az üdítőitaloknál kacsint nekem az jobb ha nem száll a fejembe.  Technikai KO
Imádom hogy itt a gépteremben a gépek annyira ramatyok, hogy arra nincs szó. ikszdé nem elég hogy kivakítják az ember szemét, de még két színben is pompázik a felénél a képernyőnek elválasztva... Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6398 Dátum: 12 okt 03, 12:43:29 »

gokudera meg yamamoto most abszolút kedvenc. Nevet
Hibari mindenki kedvence, aki számít.
Viva la Namimori Highscool!!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VP3x4_qaKVk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VP3x4_qaKVk</a>
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6399 Dátum: 12 okt 03, 13:29:02 »

Hibari is jófej, de ha ez a Hibari imádat ilyen mainstream, akkor pláne Gokudera és Yamamoto a kedvencem.  Nyelvesít
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6400 Dátum: 12 okt 03, 15:16:24 »

heo
Micsoda szakvélemény Mosolyog,amúgy szinte teljesen eggyetértek.
Hazánk szeszei tanóra<----erre gondolsz
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6401 Dátum: 12 okt 03, 16:03:46 »

KHR Off: Hibari nekem a boxok óta nagy kedvenc. Roll a legszuperebb az összes közül. Előtte meg a 20 évvel későbbi Lambo volt a kedvenc.


Szakvélemény? Ugyan.
A bor még mindig nem szesz, szóval ez a név nem éppen megfelelő. Ráadásul nem is csak ezt kellene megtanítani. Vitassátok ezt meg az egyik osztályfőnöki órán, biztos izgalmasabb lesz, mint, hogy merre menjetek, ha tűz ütne ki.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6402 Dátum: 12 okt 03, 18:03:23 »

Mostanában hívogat egy ismeretlen szám. ikszdé Lehet Red John az, az őrületbe akar kergetni amiért a nyomában vagyok. Ma sikerült felvennem, és mondtam neki, hogy Yoho-ho-ho xD de nem szólalt meg.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 18:04:04 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6403 Dátum: 12 okt 03, 18:11:57 »

Bocs, hogy ezt mondom, de én szóltam, hogy Red John-al nem kéne cseszekedni. Egyébként ez is csak Doflamingo egyik álneve. kacsint

Tudtátok, hogy az ember nem tud megenni húsz ropit egy perc alatt? Nem hittem el, kipróbáltam és még most is száraz a szám. ikszdé Most legalább már tudom, hogy a vörösek nem csak szépek, hanem jóarcok is. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 18:12:35 írta gman » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6404 Dátum: 12 okt 03, 18:19:22 »

Nem gáz, tök mókás. Gondolom szórakozni próbálnak velem.. de én is jól szórakozom. x) Kíváncsi vagyok mennyire lesz kitartó, meg hogy ki húzza fel előbb a másikat, ő vagy én. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!