24 okt 08, 13:29:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142171 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6255 Dátum: 12 szep 30, 01:29:33 »

Mindenhol a facebook, (nekem is van, de én kb hetente 1x lépek oda be (amikor olyanom van h nah mostmár belépek).
A nővérem meg van áldva vele (facefüggő  Pojén ), és folyton nyaggat h lépjek már be (még a regelésre is ő vett rá).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6256 Dátum: 12 szep 30, 01:46:02 »

Én úgy indultam, hogy "xy miatt regeltem" ... aztán szép lassan függőség, majd egy nagy törés, amikor épphogycsak felléptem, hogy lecsekkoljam mi van. aztán jött a con, új emberek meg minden és most függőség megint :I de csak beszélgetek kb meg marhulok ott fönn, ha valamelyikük itt lakna a környéken, sokal ritkábban neteznék mert lenne mit csinálnom.

bár most nekiálltam egy Hetaliás halloweenes fanficnek :I jó visszajelzéseket kaptam, szóval folytatom és írogatom ikszdé
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6257 Dátum: 12 szep 30, 17:22:27 »

Mielőtt elnidultam a buszra, szokás szerint végigszámoltuk, hogy minden fontos megvan-e (telefon, karóra, iratok, kulcs, kaja, ruha). Megvolt minden, hát elindultam. Megtettem pár métert, mikor unott hangon utánam szólt a csaje: Cipő.
Majdnem az otthoni papucsban jöttem el. ikszdé
Nincs itt a szobatársam. Mindíg előttem van itt (pedig őt a szülei hozzák), most ha szerencsém van akkor beteg, vagy egyéb ok folytán kihagy egy hetet. Így legalább nem lesz útban, mikor a vöröskével összeülünk kiselőadást csinálni Japán gazdaságáról. Mosolyog Remélem nem szóltam el magam...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6258 Dátum: 12 szep 30, 18:06:38 »

Ha van nálad mobil, akkor minek a karóra?  Hmm?

Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6259 Dátum: 12 szep 30, 18:11:56 »

Például, mert beragad a zsebedbe, vagy mert egyszerűen ki kell kapcsolni, vagy mert vizsga közben nem árt tudni mégis hány perced van még, de a telefon megnézésével megbuktál. Szentimentális értéke van a számodra és tiszteletből hordod. Illetve amiért én hordom, mert megszoktam 5 éves korom óta, hogy van rajtam karóra és egész nap bajom van, ha nincs rajtam.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6260 Dátum: 12 szep 30, 18:20:07 »

Ott a helyes válasz heo, de még azt is hozzáfűzném, hogy jól áll. Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6261 Dátum: 12 szep 30, 18:32:51 »

Ha van nálad mobil, akkor minek a karóra?  Hmm?



Mert az emberek annyira "idomítottak" , hogy megbolondulnak, ha nem tudják mennyi idejük van hátra. A mobil pedig lemerül, picivel hamarabb mint a karóra, plusz a zsebemböl kihuzom mozdulatot elhagyhatják, tetézve azzal a lustaságot. Báárcsak eltudnám pustítani az idő fogalmát :O. Afrikába vannak faluk ahol nincs "idő". Ott az emberek csak napszakokat néznek és az elég nekik, egy ismerősöm ott volt fociedző és 5 órákat várt általában a csapatra mire összegyűlt Nevet.... De viszont ezerszer nyugodtabb az életük mert az egy békés övezet volt pont. Na nekem mindig sikerült eltérnem a tárgytól ikszdé... Am puszi a pocidra Gabesz Makesz
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6262 Dátum: 12 szep 30, 18:36:14 »

Jóó... Nálam melóhelyen se karóra, se telefon nem lehet, de elvileg időre megy minden, tudjam mennyi az idő... Érdekes mi? Tudjam mennyi az idő, de időmérő szerkezet nem lehet nálam... Melóhelyen kívül meg elég nekem a mobil... Igaz már vagy 10 éve nem hordtam karórát... xD De nem is akarok.. Csak zavarna... Ezzel a karórás dologgal úgy tűnik mindenki máskébb van.. Kinek a papné, kinek a paplan! Mosolyog

Jaa puszi a te pocidra is Kroni! Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6263 Dátum: 12 szep 30, 18:41:25 »

Van abban igazság amit te mondasz Kroni, de nyilván Afrikában nem is célja senkinek, hogy a kényelmes foteljában LedTV-n PS3-on tolja a kedvencét... Csak, hogy mondjak én is egy eléggé blőd példát.

Gabesz, én nem tudom, hogy pontosan mennyire helyhez kötött a munkád, tehát, hogy napjában mégis mekkora területen dolgozol, mondjuk négyzetméterben, de szerintem a falióra lefedné ezt a problémát, úgy megoldásügyileg.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #6264 Dátum: 12 szep 30, 18:44:23 »

A karóra az egy állati találmány, jól mutat és legalább bármikor képben vagy az idővel bármi is legyen és tényleg nem kell azzal tökölni hogy vmelyik zsebedből előkapard a telefont.
Én fiatalabb koromba hordtam de leszoktattak róla... nem vettek többet anyámék így nem volt mit hordanom. Szomorú
Bár most hogy eszembe juttattátok lehet jövőhéten veszek vmi komolyabbat. Nevet

Az idő nálam amúgy elég lejáratot téma mert napi 8 órában kéne dolgoznom de a 12-öt is ütöm vmikor. Vmikor csak 4 órát tehát elég zavaros... ráadásul az a tipikus nehéz fizikai munka, és még most hétvégén is kellet úgyhogy már a f*szom kivan.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 18:46:27 írta Morause » Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6265 Dátum: 12 szep 30, 18:50:16 »

Mint ékszer, mondjuk a karóra a legférfiasabb szerintem. A fülbevaló meg a leglangyibb. De a lényeg, hogy szeressétek a perecet. Amúy PS3 fúúj XBOX360 JEEEE xD. Én hű XBOX-os vagyok éss csak a szerzői joggal  levédett eredeti játékokat támogatom! Mert szerintem az úgy jó nem olyan nagy pénz 1 game, mire végig viszem meg simán eltelik 1-2 hónap és vehetem a kövit Nevet... Így legalább csinálok hazsnot a készítő cégeknek, hogy még több még jobb gameket kreáljanak, ámen! Ja és már csak 1-2 hónap és kész a Tattoom mekkora jó xD és minden alkalommal 6-7 órahosszát vagyok Nevet. De legalább szépen dolgozik.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6266 Dátum: 12 szep 30, 18:59:44 »

Mit vegyek a páromnak 18. születésnapjára? Lesz bilincs, talán egy fényképalbum, alkohol és még kéne valami maradandó, mégis csak tizennyolc az tizennyolc. Verset már írtam, a nyaklánc-medál kombót pedig már ellőttem. Gyűrűt túl sablonosnak találom, karkötője meg már van. Mondjatok valami frankót.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6267 Dátum: 12 szep 30, 19:00:58 »

Én se hordok karórát már legalább 10 éve, de most kedvet csináltatok hozzá. Nevet

Ajándékozd meg valami közös élménnyel, amire mindig emlékezni fog.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6268 Dátum: 12 szep 30, 19:02:08 »

Ja, azt már elterveztem. Most konkrétan a tárgyi ajándékon agyalok.
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #6269 Dátum: 12 szep 30, 19:04:07 »

Vmi virágot, rózsát vagy egyebet... vagy vegyél neki karórát! Nevet ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!