24 okt 08, 06:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141701 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6240 Dátum: 12 szep 29, 20:49:41 »

Szaby: Aha.. Ez a téma.. Jól van na nem olvasom, de azt nem gondoltam, hogy ez a neve de honnan tudjam, hogy Sabakunak mi az...

Ayumi: Igen túrázós napom volt az alpok aljáról van szó de nem a magyar részén.. (ausztria) Csak kicsit vagyok fáradt...
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6241 Dátum: 12 szep 29, 20:52:07 »

Mostanában nem vagyok valami aktív. Unom kicsit a fórumozást. xD

Egyébként igen jól érzed, Niki. Bocsi SzG legközelebb tapintatosabb leszek. (majdnem a neved írtam huhh x))
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6242 Dátum: 12 szep 29, 21:33:46 »

Unod a fórumozást?
Am akartam valamit írni a koránkeléssel kapcsolatban (a hegymászásról jutott eszembe) csak már elfelejtettem amit akartam.  smirksweat (egyébként jó kedvem van, itt vigyorgok a gép előtt és fogalmam nincs h ennek mi az oka)  Nyelvesít

Ja am az én topikba felraktam 1 képet az "új" hajamról (LinaLisana kérésére).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6243 Dátum: 12 szep 29, 21:42:06 »

Ja unom. Beleolvasok a topicocba de egy-egy hosszabb hozzászólást már semmi kedvem elolvasni, vagy ha sok gyűlt fel amit nem olvastam azt sem. xD Pedig amúgy nem mintha most az iskola miatt vmi szörnyen elfoglalt lennék. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6244 Dátum: 12 szep 29, 23:54:49 »

*csapzott hajjal és szakadt ruhában támolyog be majd összeroskad*


spenóóóóóttthhh



Hmpf. Totálisan leépítettem a telefonom :I 6 éve van meg lassan kijelzője ha úgy gondolja, akkor elfehéredik, ha nem akkor meg működik, telefonálni nem lehet vele ikszdé Hmm és ma voltunk nézni egy újat. Ha jófiú leszek, akkor megkapom. >> egeeek. Viselkednem kell meg tanulnom hell yess. Mindegy, Megéri azért, jó telefon lesz >> és nem érintőképernyős *hallelujahh zene* azokhoz egy cseppet sem konyítok ˘^˘""""

Torkom még mindig szar, hajnalba chipset eszem (egek...furán hangzik :I ilyet még nem csináltam :I)

Meeeg nézem egy részeg ismerősöm bejegyzéseit a facebookon ikszdé bakker megnézném holnap az arcát amikor rájön miket írt ki ikszdé Zizivel most ezen szórakozunk XDD

Összességében jó ez a hajnal ikszdé
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6245 Dátum: 12 szep 30, 00:15:42 »

Én meg az előbb vacsoráztam (éjfélkor).
Az érintő képernyős tellel meg az a baj h ha görgetni akarod az ujjaddal lefelé akkor könnyen megnyitod azt amit nem akarsz.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6246 Dátum: 12 szep 30, 00:21:50 »

Ez zavar a legjobban am XDD meg a billentyűzet. Pici a képernyőn és egyszerre 2-3 betűt csapok le ikszdé jobb a nyomkodós!! ikszdé

Amúgy Samsung gt-s6510 az amit néztem asszem :I jónak tűnik. Bár a samsung gt-2600 jobban bejött, mert ilyen felpattintős (mátrix feelingxD) de az nem bírná sokáig a kezeim között:DD
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6247 Dátum: 12 szep 30, 00:27:59 »

Nekem még mindig Samsung shark van. (elvagyok vele, mp3-at játszik, géphez csatlakozni tud, kamera van, meg bluetooth  is van).  Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6248 Dátum: 12 szep 30, 00:42:52 »

Majd megnézem az milyen:D

Nekem zenéhez kell, telefonálni meg facebook ikszdé. kb ennyi kell. t-mobileosként ingyen fbm van szal azzal még jó is:D
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6249 Dátum: 12 szep 30, 00:53:34 »

nekem Nokia xpress music volt (már anyámé csak nem igazán tudja kezelni), azon jó hangja van a zenének ha lerakod az asztalra nem olyan "szokolrádiós". és a fülhallgató bemenete nem ilyen "fésűs" hanem rendesen, hogy is mondjam az a henger alakú 3,5-ös (ilyen szabványméretű vagy milyen). (szal ha nemjó a headszett akkor más fülhallgatót is bele lehet dugni [akár 1 walkmanét], és hangfalba is ha van hozzá 3,5-ös bedugókád)  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 00:57:11 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6250 Dátum: 12 szep 30, 01:02:19 »

Nekem ami most m,egy tönkrefele az sony ericsson w300i limitált Robbie Williamses kiadás ha jól emlékszem limitált volt ikszdé.

fésűs dugó amibe lehetett hengereset dugnixD, mp3, és ezt is lehetett így hangszóróba dugni. sőt még lehet is. sőt szoktam is ikszdé.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6251 Dátum: 12 szep 30, 01:05:19 »

Mikori telefon, megcsináltatni nem lehet (vagy kicserélni) ?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6252 Dátum: 12 szep 30, 01:08:39 »

Ilyet már nem gyártanak, de elég leharcolt is...egyszerűbb újat venni. 2006 körül gyártották .3. szal van egy 6 éves.. de nekem tetszik ez az új :I
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6253 Dátum: 12 szep 30, 01:16:12 »

Hát ha 6 éves akkor már eléggé kiszolgálta magát (mondhatni h lejárt az ideje), na mind1 valami jót úgy is találsz.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6254 Dátum: 12 szep 30, 01:19:32 »

A tesómé ugyanilyen, pár hónappal később kapta de baromira nem leharcol az övé ikszdé karcolás sincs nagyon rajta, talán a hangerő szabályzó kopott kissé, de amúgy tiszta jó még ikszdé hát igen. a sok facebook :I mostanában ha nem vagyok otthon gyakran mobillal megyek fel.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!