24 okt 07, 23:18:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141148 alkalommal)
0 Felhasználó és 70 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6150 Dátum: 12 szep 27, 15:11:42 »

Flexee, az nem felelsz vagy mersz? Nevet Felénk így ismerik legalábbis.

Megvolt életem legviccesebb tűzvédelmi szentbeszéde ikszdé Ofő bejelentette, hogy lassan mostmár lesz ilyen kiürítési gyakorlat, amit igaz, elvileg évente/félévente illik megtartani, de mindegy. Most járok ide 3. éve, de eddig egyszer volt. De igazából tök fölösleges, mert a sulim egy gótikus kastélyra hajaz leginkább, ennélfogva, ha tűz ütne ki, gyakorlatilag az egész suli bennégne. Csak egy lépcsőház van*(ahova most királyul gyúlékony, üres palackok vannak bedobálva, igaz, átmenetileg), és mivel a suli hegyoldalba épült, ezért az udvarnak nincs kocsinak való bejárata. Ergo a tűzoltók nem tudnának ponyvát tenni oda kiugrálás végett, ami mondjuk mindegy is, mert a tetőn lévő huszártorony pont oda omlana le, ha a tető is égne már.

Aztán ott van a 'kiürétési rend'. ikszdé Ofő nem is nagyon kommentálta, mert olyan nyílvánvaló fail az egész. A lényege, hogy a 2. emelet a lépcsőházhoz legközelebbi osztálya megy le a lépcsőn először, így ha a folyosó végén lévő kémiában leketkezik a tűz, meg kell várniuk, míg a többi lemegy  (mi osztályunk a földszinten van, kb. középen). Aztán ha megszólal a tűzjelő, elvileg a portásbácsi kinyitja az ajtó mindkét szárnyát. Ez sem sűrűn kivitelezhető, mert 1) mire az alsóhangon 200+ kilós portásbá feláll, leég az egész suli 2) duplaajtó van, aminek csak a külső részét lehet teljesen kinyitni, a belső az nomális méretű.
Azán a személyes kedvencem: a sulinak két épülete van, és ugye meredek terepen van az egész. A főépület az a gótukus kastély, azán ha a főbejárathoz képest(ami a Toldy utcában van) az alagsorba mész, akkor lyukadsz ki az udva szintjén, ahol van egy műfüves pálya. Még egy lépcsővel lejebb bemehetsz a kicsi, modern, második épületbe, és ott még egy lépcsővel lejjebb kisétálhatsz a Toldy utcával párhozamos utcára, csak ez ugye alacsonyabban van. Na, és a kis épületnek nem az a kiürítési terve, hogy ott kimegy az ember az utcára, ugyan. Az az ajtó csak délután van nyitva, ezért innen elvileg fel kéne menni minimum 2 lépcsőn, az udvarra 8ahová a torony omlik), és utána ki a Toldy utcára. Logicka lvl. 60000 ikszdé Már nagyon rég nem röhögtem ennyit egy ofőn xD

Azán ha szünteben gyullad ki valami, lvileg a folyosóügyeletes tanár szedi össze a folyosón lévő kölköket. Ez volt aza  pont, mikor az egész osztály megdöbbent, miszerint "Van folyosóügyelet??'. Hát, most már tudom, hogy van. Nevet Plusz ha valahogy mégis kiérne az utcára a suli egy része, akkor a tanároknak be kell számloniuk a hiányzó lelkekről a csoportból. Viszont pár teremben alig halltszik a csnegő, arról hiábyzó 12-30 gyerkről és 1-2 tanárról ki szól?

Ja, és azért van az, hogy míg más suliban simán vagánykodnak az öngyújtóval meg a dezodorral, felénk ez nem szokás.

_______________________
* De olyan lépcsőház az, hogy ha két ember megáll a fodulóban megnézni a terembeosztást, már nem lehet megmodulni a dugótól rajta...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 15:18:28 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6151 Dátum: 12 szep 27, 15:41:49 »

Ugyanaz ikszdé Amúgy én is nyomom az ágyat Nevet Meg most Hetalia Fantasia korszakom lett yeah ikszdé BRITANNIA BEEEEAM ><""" Ezt neked mocskos franciaa ikszdé alig várom hogy kiadjanak még részt ikszdé

Fúúú...*letaknyozza a billentyűzetet* nagyon..nagyon..nagyon szerepjátékos korszakom van ikszdé De a Narutot is bepótoltam közben :I Hell yes! Az életkedvem is visszatért belém...

OPPA GANGNAM STYLE

vee~

No igen az értelem meg távozott (igen volt bennem még ha nem is látszott annyira) és húúúú találtam egy embert aki tökre hasonlít rám személyiségben :I ugyanazt szeretjük ugyanazt utáljuk, kivév e pár dolgot. (ő a vámpírokat bírja ém meg a vérfarkasokat) ésésés conra cipel nekem fantasykat meg horror könyvekeeet yey Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6152 Dátum: 12 szep 27, 15:57:17 »

Na, naaa.. ezt a gangnamos akármit, kérlek, ne. Agyfaszt kapok tőle. Annyira szeretném tudni, mi az és honnan jött, és miért, és meddig fog még tartani, de... tudom, hogy jobb, ha a tudatlanság békés, kellemes homályában maradok a témát illetően.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6153 Dátum: 12 szep 27, 15:58:23 »

Nikkucia, megnyugodhatsz, ezzel az érzéssel nem vagy egyedül.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6154 Dátum: 12 szep 27, 15:58:58 »

Azt hiszitek boldog, tespedt tudatlanságban hagylak titeket? Ugyaaan. Nektek is fájjon. Amúgy egy google-ba beírni nem lett volna túl nehéz, ha annyira érdekel Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0</a>
K-Pop fuck NO.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 16:00:21 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6155 Dátum: 12 szep 27, 16:01:43 »

Jézusmária... És én ezért a  vidiért kikapcsoltam a Hammerfallt. Igaz csak pár másodpercre. Borzalom, megkímélhettél volna. Az a pár másodperc is megölte vagy 5 millió agysejtemet. A pofák láttán meg viszontláttam az ebédet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6156 Dátum: 12 szep 27, 16:04:06 »

Elfordulsz a világ borzalamai elől, hátat fordítasz az igazságnak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6157 Dátum: 12 szep 27, 16:04:36 »

Nincs kegyelem, a hülyeség ragályos. Itt a magyar verzió Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=INtP0VmOg3M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=INtP0VmOg3M</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6158 Dátum: 12 szep 27, 16:08:24 »

Könyörgöm neee.... Technikai KO Ez egy merénylet az agysejteim ellen??? Mert akkor elérte a kívánt eredményt... Technikai KO És én hülye megnéztem a magyart is Technikai KO
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6159 Dátum: 12 szep 27, 16:16:19 »

Ez már a katasztrófa-turizmus egy enyhébb formája, Lisa.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6160 Dátum: 12 szep 27, 16:28:40 »

Mi ez a gangnam? Nekem eddig kimaradt az életemből. Valami új meme?
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6161 Dátum: 12 szep 27, 16:32:16 »

Mondjuk ezt én se tudom, de egyáltalán akarom én ezt tudni? Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6162 Dátum: 12 szep 27, 16:35:37 »

Hát. Nekem csak annyi maradt meg, hogy két öreg gózik a háttérben. Többre nem érdemes szót pazarolni.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6163 Dátum: 12 szep 27, 16:36:58 »

Nem értem mit nem értetek. Ott a videó. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6164 Dátum: 12 szep 27, 16:40:49 »

Ez olyan mint az lmfao korszak,csak most gangnam style :DD Viszont ezt nem amerikaik csinálják ,hanem a koreaiak asszem.Az elején elég szar de ha már végighallgatod 4-5x "jónak" tünhet. Én meglepődök olyan embereken akik nem ismerik ezt Nevet  Bár nem sokat vesztettek vele.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 16:41:45 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!